Hotel Ostia Antica Park Hotel

Hodnotenie: 3/5

Taliansko, Rím a okolie

od 558 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 351 487

miesto:
Tento hotel sa nachádza v Ríme, asi 5 km od pláže.

Zariadenie:
Ubytovanie s výťahom má 80 izieb, 2 apartmány a 8 jednolôžkových izieb. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. Súčasťou zariadenia je úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka a automat na nápoje. V dome je k dispozícii WiFi. Hotel ponúka celý rad bezbariérových zariadení. Ubytovanie má bezbariérové vybavenie. K dispozícii sú aj obchody. Záhrada ponúka ďalší priestor na oddych a rekreáciu vonku. K ďalším zariadeniam v dome patrí TV miestnosť a herňa. Ak hostia prídu autom, môžu zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí 24-hodinová strážna služba, lekárska pomoc, transferová služba, izbová služba, budenie telefónom, práčovňa, kaderníctvo, práčovňa na mince a súkromný kyvadlový autobus. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne. V obchodnej časti je k dispozícii fax a projektor.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Izby majú manželskú posteľ. Prístelky je možné vyžiadať. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Štandardom je aj mini chladnička. Telefón, TV a WiFi (zdarma) ponúkajú najlepší dovolenkový komfort. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, vaňou a bidetom. Na každodenné použitie je k dispozícii sušič vlasov, kozmetické zrkadlo a telefón. Ako zvláštnosť si hostia môžu vychutnať kozmetické produkty v kúpeľniach. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami. Hotel ponúka rodinné, nefajčiarske a fajčiarske izby.

Šport/zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú ideálne pre pravidelný vodný tréning a aktívny oddych. Osviežujúce nápoje pri bazéne/snack bare a príjemný relax vo vírivke najlepšie naladí všetkých milovníkov vody. K dispozícii je tiež terasa s ležadlami a slnečníkmi. Ak máte chuť si zacvičiť, môžete sa venovať cyklistike/horskej cyklistike, golfu a jazde na koni. Fitness štúdio, gymnastika a aerobik sú súčasťou športovej a rekreačnej ponuky ubytovania. V dome sú ponúkané rôzne wellness ponuky, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ, hammam, masáže, vodoliečba a solárium. Zábava zahŕňa diskotéku a nočný klub.

Jedlá:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, vrátane reštaurácie, jedálne, kaviarne a baru. Ubytovacie zariadenie ponúka polpenziu ako možnosť rezervácie. V ponuke sú raňajky, obedy a večere. Na požiadanie je možné pripraviť diétne jedlá, bezlepkové jedlá, vegetariánske jedlá a detské menu. Okrem toho sú k dispozícii špeciálne jedlá a občerstvenie.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté.
Lage:
Dieses Hotel liegt in Rom, etwa 5 km vom Strand entfernt.

Ausstattung:
Die Unterbringung mit einem Aufzug verfügt über 80 Zimmer, 2 Suiten und 8 Einzelzimmer. Das freundliche Personal an der Rezeption ist gerne bei allen Fragen behilflich. Die Einrichtung umfasst eine Gepäckaufbewahrung, einen Safe und einen Getränkeautomaten. Im Haus steht WLAN zur Verfügung. Das Hotel bietet eine Reihe behindertengerechter Annehmlichkeiten. Die Unterbringung verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen. Geschäfte sind ebenfalls vorhanden. Ein Garten bietet zusätzlichen Raum für Entspannung und Erholung im Freien. Zu den weiteren Einrichtungen des Hauses zählen ein TV-Raum und ein Spielzimmer. Bei einer Anreise mit dem Auto können die Gäste dieses in einer Garage oder auf dem Parkplatz parken. Unter den weiteren Leistungen finden sich ein 24h-Sicherheitsdienst, medizinische Betreuung, ein Transferservice, ein Zimmerservice, ein Weckdienst, ein Wäscheservice, ein Friseur, eine Münzwäscherei und ein eigener Shuttlebus. Kostenfrei steht Gästen die Tageszeitung zur Verfügung. Im Geschäftsbereich (Business-Center) sind Faxgerät und Projektor vorhanden.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung. Ein Balkon gehört zur Standardausstattung der meisten Zimmer. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Zustellbetten können angefordert werden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Ein Minikühlschrank zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Besten Urlaubskomfort bieten ein Telefon, ein TV-Gerät und WiFi (ohne Gebühr). Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche, einer Badewanne und einem Bidet. Für den täglichen Gebrauch stehen ein Haartrockner, ein Kosmetikspiegel und ein Telefon zur Verfügung. Als Besonderheit genießen die Gäste in den Badezimmern Kosmetikartikel. Außerdem sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Badezimmer buchbar. Das Hotel bietet Familien-, Nichtraucher- und Raucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Innen- und Außenpools eignen sich hervorragend für regelmäßiges Aquatraining und aktive Erholung. Erfrischende Getränke an der Pool-/Snackbar und wohlige Entspannung im Whirlpool bringen alle Wasserratten in die beste Stimmung. Auch eine Terrasse mit Sonnenliegen und Sonnenschirmen ist vorhanden. Wem der Sinn nach Bewegung steht, werden Radfahren/Mountainbiking, Golfen und Reiten angeboten. Fitnessstudio, Gymnastik und Aerobic sind Teil des Sport- und Freizeitangebots der Unterbringung. Im Haus werden verschiedene Wellnessangebote wie Spa, Sauna, Dampfbad, Hammam, Massage-Anwendungen, Hydrotherapie-Anwendungen und Solarium offeriert. Zum Unterhaltungsprogramm gehören eine Disco und ein Nachtclub.

Verpflegung:
Es stehen verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Restaurant, ein Speiseraum, ein Café und eine Bar. Die Unterkunft bietet als buchbare Verpflegungsleistung Halbpension. Angeboten werden Frühstück, Mittagessen und Abendessen. Diätgerichte, glutenfreie Mahlzeiten, vegetarische Gerichte und Kindermenüs werden auf Wunsch zubereitet. Zusätzlich sind spezielle Verpflegungsangebote und Snacks erhältlich.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 5 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Golf Golf áno
 • Fitness Fitness áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 26 °C v noci 15 °C

 • Teplota vody 19 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 28 °C v noci 14 °C

 • Pondelok 27 °C v noci 16 °C

 • Utorok 25 °C v noci 17 °C

 • Streda 28 °C v noci 17 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať