Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Luxury Bahia Principe Esmeralda

Hodnotenie: 5/5

Dominikánska republika, Punta Cana, Bávaro

Priamo na piesočnatej pláži Golfové ihrisko vedľa hotela Nákupná zóna Pueblo Principe Kúpeľné centrum Vodný park

Viac o ubytovaní

od 1 613 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 83 010

Poloha

Nový hotel Gran Bahia Principe Esmeralda, ktorý je je súčasťou komplexu Gran Bahia Principe Punta Cana a Ambar (táto časť je len pre hostí starších ako 18 rokov), leží priamo na piesočnatej pláži. Medzinárodné letisko Punta Cana je vzdialené približne 30 minút jazdy. Vedľa hotela sa nachádza 18 jamkové golfové ihrisko.

Vybavenie

Hotel disponuje vstupnou halou v hlavnej budove s 24 hodinovou recepciou (možnosť prenájmu trezorov či úschovy batožiny), zmenárňou, lobby barom, hlavnou reštauráciou, 2 ala carte reštaurácií (talianska, orientálne), snack barom pri bazéne, plážovým barom, kaviarňou, nákupnou zónou pueblo Principe, internetovým kútikom. Ďalej sú klientom k dispozícii bary a reštaurácie hotelov Gran Bahia Principe Punta Cana, Bavaro a Ambar (okrem bufetových a klubových). Kúpeľné centrum ponúka masáže, saunu, parný kúpeľ, balneoterapiu, kúpeľné a kozmetické procedúry. V areáli sa nachádza veľký bazén s oddelenou detskou časťou, vonkajšie vírivka, slnečná terasa a snack pool bar - lehátka, slnečníky a osušky sú zdarma. Vodný park sa nachádza v hoteli Grand Bahia Principe Bavaro. Pre športové aktivity je pripravený tenisový kurt, multifunkčné ihrisko (volejbal, basketbal, minifutbal), herňa (stolný tenis, šípky, biliard), plážový volejbal, fitnes centrum s telocvičňou, potápačské centrum či vodné športy na pláži (jazda na banáne, vodné lyže , šnorchlovanie, potápanie, vodné bicykle, kanoe). Pre deti je pripravený mini klub (4-12 rokov), detský bazén, ihrisko, diskotéka, špeciálne detské menu v reštaurácii a rôzne animačné programy a súťaže počas dňa.

Ubytovanie

V hoteli je celkom 510 luxusne zariadených izieb. Junior suite sú vybavené posteli s nebesami, vlastnou kúpeľňou (hydro-masážna sprcha a vaňa, WC, fén, toaletné potreby), pohovkou v obývacej časti, stropným ventilátorom, klimatizáciou, telefónom, sat TV, trezorom, minibarom, kávovarom, balkónom alebo terasou . Maximálna obsadenosť: 2 dospelé osoby + 2 deti alebo 3 dospelí + 1 dieťa.

Strava

Program All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu - po predchádzajúcej rezervácii možná večera v niektorý z reštaurácií ala carte s obsluhou, počas dňa ľahké občerstvenie v snack baroch, aalkoholické a nealkoholické nápoje miestnej a niektoré originálne výroby vo všetkých baroch (okrem šport baru a v kasíne, stravovanie a nápoje v susednom hoteli Gran Bahia Principe Punta Cana, Bavaro a Ambar (okrem bufetových a clubových reštaurácií), denne dopĺňaný minibar (nealkoholickými a alkoholickými nápojmi), nemotorizované športy, basketbal, fitness, volejbal, aerobik, lekcie tanca , šípky, futbal, stolný tenis, 1 hodinu denne - kajaky, windsurfing, tenis (osvetlenie za poplatok), katamarán, úvodná lekcia potápania v bazéne, kolesá

Služby

Hotel získava svojich klientov vďaka svojej polohe priamo na pláži, príjemnou atmosférou a kvalitou ponúkaných služieb. Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti (hry, súťaže, tvorivé a výtvarné dielničky, mini klub, bazén, ihrisko) i dospelých a večerné zábavné show. Umožňuje celý rad aktivít ako napr. Tenis, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, futbal, volejbal, aerobik, vodné pólo a vodné športy na pláži (za poplatok, napr. Windsurfing, vodné bicykle, kanoe, banán, katamarán, padák, vodný skúter ). Deťom je k dispozícii bazén s časťou pre deti, ihrisko a miniklub. Pre relaxáciu je určené kúpeľné centrum so širokou ponukou procedúr (sauna, masáže, kozmetické ošetrenie, telové zábaly, manikúra, pedikúra). Osemnásťjamkové ihrisko Golf Club Punta Blanca sa nachádza vedľa hotela cca 5 minút jazdy, 15 minút jazdy je ihrisko Cocotal Golf Club, 30 minút jazdy Punta Cana Golf Club a 90 minút jazdy Casa de Campo Golf Club.

Služby za poplatek

minibar, biliard, internet, tenis (nočné osvetlenie kurtov a požičovňa rakiet a loptičiek), centrum vodných športov na pláži, potápačské centrum, individuálne opatrovanie detí, práčovňa, čistiareň, služby kúpeľného centra, golfové a svadobné balíčky, rybárčenie, jazda na koni

Pláž

Dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hotelovom rezorte - lehátka, slnečníky, matrace a osušky sú zdarma. Odporúčame využiť ponuku vodných športov na pláži od miestnych poskytovateľov.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 20 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Golf Golf áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Fitness Fitness áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,3 / 5
Invia

Výborné (na základe 6 hodnotení)

Ubytovanie 4,2 / 5

Strava 4,3 / 5

Okolie 4,6 / 5

Cena 4,2 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

54. najlepšie hodnotený z 795 hotelov v Dominikánska republika

Mariusz Staszak

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 25.6. - 5.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Luxury Bahia Principe Esmeralda Hodnotenie: 5/5 Dominikánska republika, Punta Cana

Fantastická dovolená. Skvělí zaměstnanci hotelu, plní radosti, nasazení a laskavosti. Kvalita služeb, jídla, pití (wow!), fantastická zahrada plná těch nejexotičtějších rostlin, nádherná pláž s moučným pískem a smaragdově teplá voda kompenzují fakt, že hotel není nejnovější. Nejdůležitější je tam atmosféra. Pomalé, slunečné, horké, šíleně zelené a barevné, zpívající a usměvavé. Stojí za to na pár dní přestat spěchat a nedívat se na zdejší svět prizmatem evropského – strnulého a nablýskaného pro společensko-foto hotelové komplexy.

Fantastická dovolená. Skvělí zaměstnanci hotelu, plní radosti, nasazení a laskavosti. Kvalita služeb, jídla, pití (wow!), fantastická zahrada plná těch nejexotičtějších rostlin, nádherná pláž s moučným pískem a smaragdově teplá voda kompenzují fakt, že hotel není nejnovější. Nejdůležitější je tam atmosféra. Pomalé, slunečné, horké, šíleně zelené a barevné, zpívající a usměvavé. Stojí za to na pár dní přestat spěchat a nedívat se na zdejší svět prizmatem evropského – strnulého a nablýskaného pro společensko-foto hotelové komplexy.

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Velký, dobře vybavený, pohodlný pokoj. Velké postele. Doporučuji budovy 93,94 - dále od animace, tišší. Úklid je ok, pokud vezmete v potaz, že to není Evropa :-)

Strava
Pestré jídlo, stále dostupné v obrovském množství. Doporučuji fantastické ovoce, ryby a mořské plody. Skvělá pizza jako předkrm v baru u aquaparku. Víno, mohito, mamajuana, cuba libre a desítky dalších divů. Nejlepší rum na světě. Pro děti, po čem vaše srdce touží. V rámci VŠECHNY denní a la carte večeře v některé z několika restaurací. Vřele doporučuji brazilské BBQ v Apericife, zvláště nedoporučuji pizzu v Bella Italia.

Služby hotela
Kvalita služeb 10/10. Zjevení! Poprvé jsem se setkal s lobby, kde kromě Concierge a Guest Relations najdete lidi, kteří se rozhlížejí, jestli někdo něco nepotřebuje, a oslovují se s návrhem pomoci. Vyplatí se využít hotelovou aplikaci a možnost expresního odbavení a odhlášení. Celkem mi to trvalo 3 minuty. Z celkového hodnocení musím bohužel vyloučit službu řízení elektromobilů (vozíků) - kluci si s jízdním řádem neví rady - možná proto, že neexistuje :-). Při plánování pohybu určitě berte v úvahu rozdíl mezi americkou a dominikánskou minutou :-)

Pláž
Z Esmeraldy na pláž je to několik až několik desítek metrů. To je největší výhoda tohoto hotelu, důvod jeho výhodnosti oproti ostatním částem komplexu. Písek jako mouka, čistý a světlý. Musíte vzít v úvahu přítomnost malých jehličí v písku padajícím ze stromů v létě. Nic však nepřekáží, neštípou. Brilantní palmy unikající do vody poskytují stín a pohled z pohlednice. Teplá, smaragdová voda, pohádkový písek na dně moře, bez jakýchkoli oblázků a mořských řas. Ty druhé však proudí na pláž. Každý den za úsvitu je tým pracovníků sbírá na traktor a odváží je z pláže. I tak se mohou v závislosti na denních přílivech znovu shromáždit. Neobviňujte z toho hotel. Lehátek a slunečníků bylo vždy dost, i když někteří hoteloví hosté samozřejmě rádi čůrají na své místo v šest ráno a nechávají své ručníky na lehátkách.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Nikola V.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 8.2. - 19.2.2022 Hodnotené: Február 2022

Luxury Bahia Principe Esmeralda Hodnotenie: 5/5 Dominikánska republika, Punta Cana

Po prečítaní recenzií na tento hotel napríklad na bookingu, som mala trošku obavy, ale po príchode sa všetky rozplynuli. Najlepšia dovolenka akú sme s manželom zažili, určite Vám odporúčam ísť na výlety, my sme boli na Saona Island - jedna nádhera! Boli sme aj na Monkey Land - uvidíte aj miestny život, ako sa pestuje a vyrába káva, kokosový olej a pod a potom sa zabavíte s malými opičkami. Chceli sme ísť aj na výlet do hlavného mesta, ale už sme nestihli.

Boli sme na 12 dní, je to také optimum, ale ak máte možnosť, určite choďte na dlhšie.

Po prečítaní recenzií na tento hotel napríklad na bookingu, som mala trošku obavy, ale po príchode sa všetky rozplynuli. Najlepšia dovolenka akú sme s manželom zažili, určite Vám odporúčam ísť na výlety, my sme boli na Saona Island - jedna nádhera! Boli sme aj na Monkey Land - uvidíte aj miestny život, ako sa pestuje a vyrába káva, kokosový olej a pod a potom sa zabavíte s malými opičkami. Chceli sme ísť aj na výlet do hlavného mesta, ale už sme nestihli.

Boli sme na 12 dní, je to také optimum, ale ak máte možnosť, určite choďte na dlhšie.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Hotel už je trocha starší, ale na kvalite to neuberá. Krásna izba s vírivkou aj s balkónom, mali sme výhľad na more. Každý deň poriadené, vymenené uteráky, doplnený minibar, voda. Hotel má vlastnú aplikáciu, ktorú si stiahnete do mobilu a v nej si objednáte všetko čo potrebujete, my sme si cez ňu objednali večere v reštauráciách, PCR testy pri odchode, môžete si tam prezrieť celodenný program. Super nápad!

Strava
Bufetové stoly rozmanité, veľa ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj príloh….nápojov, od výmyslu sveta.

My sme využívali len raňajky a obedy, večere sme si zajednali v reštauráciách aj na našom hoteli ale aj v ostatných v komplexe Bahia, je to super, na vyber bolo určite viac ako 10 reštaurácii, napríklad talianska, japonska, steak house… Toto Vám určite odporúčam a zabookujte si to hneď v ten deň keď tam prídete, pretože zvyknú byť plné.

Čo sa týka nápojov, celý deň je k dispozícii niekoľko barov pri bazénoch aj na pláži, všetko ALL inclusive, drink akýkoľvek Vás napadne, alkoholom rozhodne nešetria .

Služby hotela
Na bookingu som sa dočítala, že personál a čašníci v hoteli sú celý deň zdutí a neochotní. Toto musím úplne vyvrátiť, naša skúsenosť bola úplne opačná. So všetkým Vám pomohli, milo sa zdravili, boli stále usmiaty a nápomocní. Pracujú naozaj tvrdo a celodenne a nikdy som nemala pocit, že by boli na mňa nepríjemní.

Samozrejme ak oceníte ich prácu $$$, tak dostanete ešte o čosi špeciálnejší prístup.

Čo sa týka zábavy, každodenný program, aj na pláži aj pri bazénoch a aj večerný. Pre nás bol najväčší zážitok večerná párty na pláži s DJom a ohňovou show.

Ďalej určite využite výlety ale pozor, objednajte si ich cez delegáta, na hoteli sú všetky o 15/20$ drahšie.

Pláž
Pláž nádherná, my sme nemali ani riasy, fakt minimum a aj to ráno chodil traktor a ak niečo bolo, všetko to pozbierali. Ale keď uvidíte pláž na Saona Island padne Vám sánka.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Filtrovať recenzie

Mariusz Staszak

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 25.6. - 5.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Luxury Bahia Principe Esmeralda Hodnotenie: 5/5 Dominikánska republika, Punta Cana

Fantastická dovolená. Skvělí zaměstnanci hotelu, plní radosti, nasazení a laskavosti. Kvalita služeb, jídla, pití (wow!), fantastická zahrada plná těch nejexotičtějších rostlin, nádherná pláž s moučným pískem a smaragdově teplá voda kompenzují fakt, že hotel není nejnovější. Nejdůležitější je tam atmosféra. Pomalé, slunečné, horké, šíleně zelené a barevné, zpívající a usměvavé. Stojí za to na pár dní přestat spěchat a nedívat se na zdejší svět prizmatem evropského – strnulého a nablýskaného pro společensko-foto hotelové komplexy.

Fantastická dovolená. Skvělí zaměstnanci hotelu, plní radosti, nasazení a laskavosti. Kvalita služeb, jídla, pití (wow!), fantastická zahrada plná těch nejexotičtějších rostlin, nádherná pláž s moučným pískem a smaragdově teplá voda kompenzují fakt, že hotel není nejnovější. Nejdůležitější je tam atmosféra. Pomalé, slunečné, horké, šíleně zelené a barevné, zpívající a usměvavé. Stojí za to na pár dní přestat spěchat a nedívat se na zdejší svět prizmatem evropského – strnulého a nablýskaného pro společensko-foto hotelové komplexy.

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Velký, dobře vybavený, pohodlný pokoj. Velké postele. Doporučuji budovy 93,94 - dále od animace, tišší. Úklid je ok, pokud vezmete v potaz, že to není Evropa :-)

Strava
Pestré jídlo, stále dostupné v obrovském množství. Doporučuji fantastické ovoce, ryby a mořské plody. Skvělá pizza jako předkrm v baru u aquaparku. Víno, mohito, mamajuana, cuba libre a desítky dalších divů. Nejlepší rum na světě. Pro děti, po čem vaše srdce touží. V rámci VŠECHNY denní a la carte večeře v některé z několika restaurací. Vřele doporučuji brazilské BBQ v Apericife, zvláště nedoporučuji pizzu v Bella Italia.

Služby hotela
Kvalita služeb 10/10. Zjevení! Poprvé jsem se setkal s lobby, kde kromě Concierge a Guest Relations najdete lidi, kteří se rozhlížejí, jestli někdo něco nepotřebuje, a oslovují se s návrhem pomoci. Vyplatí se využít hotelovou aplikaci a možnost expresního odbavení a odhlášení. Celkem mi to trvalo 3 minuty. Z celkového hodnocení musím bohužel vyloučit službu řízení elektromobilů (vozíků) - kluci si s jízdním řádem neví rady - možná proto, že neexistuje :-). Při plánování pohybu určitě berte v úvahu rozdíl mezi americkou a dominikánskou minutou :-)

Pláž
Z Esmeraldy na pláž je to několik až několik desítek metrů. To je největší výhoda tohoto hotelu, důvod jeho výhodnosti oproti ostatním částem komplexu. Písek jako mouka, čistý a světlý. Musíte vzít v úvahu přítomnost malých jehličí v písku padajícím ze stromů v létě. Nic však nepřekáží, neštípou. Brilantní palmy unikající do vody poskytují stín a pohled z pohlednice. Teplá, smaragdová voda, pohádkový písek na dně moře, bez jakýchkoli oblázků a mořských řas. Ty druhé však proudí na pláž. Každý den za úsvitu je tým pracovníků sbírá na traktor a odváží je z pláže. I tak se mohou v závislosti na denních přílivech znovu shromáždit. Neobviňujte z toho hotel. Lehátek a slunečníků bylo vždy dost, i když někteří hoteloví hosté samozřejmě rádi čůrají na své místo v šest ráno a nechávají své ručníky na lehátkách.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Nikola V.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 8.2. - 19.2.2022 Hodnotené: Február 2022

Luxury Bahia Principe Esmeralda Hodnotenie: 5/5 Dominikánska republika, Punta Cana

Po prečítaní recenzií na tento hotel napríklad na bookingu, som mala trošku obavy, ale po príchode sa všetky rozplynuli. Najlepšia dovolenka akú sme s manželom zažili, určite Vám odporúčam ísť na výlety, my sme boli na Saona Island - jedna nádhera! Boli sme aj na Monkey Land - uvidíte aj miestny život, ako sa pestuje a vyrába káva, kokosový olej a pod a potom sa zabavíte s malými opičkami. Chceli sme ísť aj na výlet do hlavného mesta, ale už sme nestihli.

Boli sme na 12 dní, je to také optimum, ale ak máte možnosť, určite choďte na dlhšie.

Po prečítaní recenzií na tento hotel napríklad na bookingu, som mala trošku obavy, ale po príchode sa všetky rozplynuli. Najlepšia dovolenka akú sme s manželom zažili, určite Vám odporúčam ísť na výlety, my sme boli na Saona Island - jedna nádhera! Boli sme aj na Monkey Land - uvidíte aj miestny život, ako sa pestuje a vyrába káva, kokosový olej a pod a potom sa zabavíte s malými opičkami. Chceli sme ísť aj na výlet do hlavného mesta, ale už sme nestihli.

Boli sme na 12 dní, je to také optimum, ale ak máte možnosť, určite choďte na dlhšie.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Hotel už je trocha starší, ale na kvalite to neuberá. Krásna izba s vírivkou aj s balkónom, mali sme výhľad na more. Každý deň poriadené, vymenené uteráky, doplnený minibar, voda. Hotel má vlastnú aplikáciu, ktorú si stiahnete do mobilu a v nej si objednáte všetko čo potrebujete, my sme si cez ňu objednali večere v reštauráciách, PCR testy pri odchode, môžete si tam prezrieť celodenný program. Super nápad!

Strava
Bufetové stoly rozmanité, veľa ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj príloh….nápojov, od výmyslu sveta.

My sme využívali len raňajky a obedy, večere sme si zajednali v reštauráciách aj na našom hoteli ale aj v ostatných v komplexe Bahia, je to super, na vyber bolo určite viac ako 10 reštaurácii, napríklad talianska, japonska, steak house… Toto Vám určite odporúčam a zabookujte si to hneď v ten deň keď tam prídete, pretože zvyknú byť plné.

Čo sa týka nápojov, celý deň je k dispozícii niekoľko barov pri bazénoch aj na pláži, všetko ALL inclusive, drink akýkoľvek Vás napadne, alkoholom rozhodne nešetria .

Služby hotela
Na bookingu som sa dočítala, že personál a čašníci v hoteli sú celý deň zdutí a neochotní. Toto musím úplne vyvrátiť, naša skúsenosť bola úplne opačná. So všetkým Vám pomohli, milo sa zdravili, boli stále usmiaty a nápomocní. Pracujú naozaj tvrdo a celodenne a nikdy som nemala pocit, že by boli na mňa nepríjemní.

Samozrejme ak oceníte ich prácu $$$, tak dostanete ešte o čosi špeciálnejší prístup.

Čo sa týka zábavy, každodenný program, aj na pláži aj pri bazénoch a aj večerný. Pre nás bol najväčší zážitok večerná párty na pláži s DJom a ohňovou show.

Ďalej určite využite výlety ale pozor, objednajte si ich cez delegáta, na hoteli sú všetky o 15/20$ drahšie.

Pláž
Pláž nádherná, my sme nemali ani riasy, fakt minimum a aj to ráno chodil traktor a ak niečo bolo, všetko to pozbierali. Ale keď uvidíte pláž na Saona Island padne Vám sánka.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Ľudovít D.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Luxury Bahia Principe Esmeralda Hodnotenie: 5/5 Dominikánska republika, Punta Cana

Výborne

Výborne

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (3)

Jakub S.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Luxury Bahia Principe Esmeralda Hodnotenie: 5/5 Dominikánska republika, Punta Cana

Dovolenka bola velmi príjemná a pohodová.

Jediné a dosť veľké mínus patri samotnej ceste spoločnosťou Air France, či už čo sa týka priestoru v lietadle alebo služieb poskytovaných na palube

Dovolenka bola velmi príjemná a pohodová.

Jediné a dosť veľké mínus patri samotnej ceste spoločnosťou Air France, či už čo sa týka priestoru v lietadle alebo služieb poskytovaných na palube

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Splnilo očakávania.

Strava
Jedlá bola veľa a bolo chutné.

Bezproblémové boli aj reštaurácie a la carte

Služby hotela
V poriadku.

Pláž
Pláž bola čistá s dostatkom lehátko

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Emil K.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Luxury Bahia Principe Esmeralda Hodnotenie: 5/5 Dominikánska republika, Punta Cana

Tato CK nikdy více

Tato CK nikdy více

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
velmi dobré

Strava
pro Evropana dobrá vždy jsme se najedli i se zdravotními problémy

Služby hotela
velmi dobré

Pláž
výborná vždy uklizená

Bola táto recenzia užitočná? (3) (2)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 29 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 27 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 30 °C v noci 24 °C

 • Piatok 29 °C v noci 24 °C

 • Sobota 29 °C v noci 25 °C

 • Nedeľa 28 °C v noci 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať