Roman
Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 28.7. - 7.8.2025 Hodnotené: September 2025
Paradise Hodnotenie: 3/5 Bulharsko, Pomorie
Výborná dovolenka pre všetky vekové kategórie v autentickom mestečku, hotel na bulharské pomery naozaj skvelý, more príjemné, ceny podobné ako u nás, niečo lacnejšie, niečo drahšie, prístup CK profesionálny..
Výborná dovolenka pre všetky vekové kategórie v autentickom mestečku, hotel na bulharské pomery naozaj skvelý, more príjemné, ceny podobné ako u nás, niečo lacnejšie, niečo drahšie, prístup CK profesionálny..
Ubytovanie
Hotel na bulharské pomery ako som už uvádzal naozaj skvelý, pohodlné postele, klíma, recepčné ochotné, aj so znalosťou angličtiny, iba mladé čašníčky (zrejme brigádničky) sa tvárili, že sú tam za trest, staršie však boli milé, usmiate..
Strava
Mali sme predplatené raňajky, tie boli výborné, stravovali sme sa rôzne po meste aj fastfood, aj tradičné jedlá.. V okolí odporúčam reštaurácie s chutným jedlo a príjemnými cenami : hotelová reštaurácia Paradise, reštaurácia neďalekého hotela Zeus a tradičná bulharská pri ceste oproti Zeusu..
Služby hotela
Nemám výhrady, všetko OK
Pláž
Pláž čistená, v poriadku, lehátka a slnečníky za prijateľný poplatok, veľa možností blízkeho občerstvenia, more typické bulharské.. aj vlnky, aj vlny, aj riasy sem tam, piesok jemný, podmorský život skromnejší, kto chce vyslovene ,,šnorchlovaciu " dovolenku tak radšej červené more ako čierne.. Veľká výtka je iba jedno WC na pláži a aj to hocikedy zamknuté, ešte že je voda blízko.. :D
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)











