Zájazd do

Terrace Beach Resort

Hodnotenie: 5/5

Turecko, Antalya, Side

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Hotel Terrace Beach Resort

Hotel Terrace Beach Resort

Rýchly popis:
Hotel Terrace Beach Resort, ležiaci v stredisku Kumköy priamo na krásnej rozľahlej piesočnatej pláži len asi 4 km od známeho historického mesta Side, ponúka svojim hosťom príjemné dovolenkové prostredie s kvalitnými službami all inclusive v blízkosti nákupných možností. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha:

hotel situovaný priamo na pláži strediska Kumköy oblasť Side v Turecku, asi 5 km od historického mesta Side, 9 km od strediska Manavgat a 65 km od letiska v Antalyi.


Hotel:
hotelový komplex pozostáva zo 4-poschodovej budovy. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou a lobby barom, v ktorom môžu využiť služby all inclusive (10.00 - 24.00), hlavná reštaurácia s vnútorným aj vonkajším sedením (podávané raňajky a večera), 2 à la carte reštaurácie (nutná rezervácia, za poplatok), plážová reštaurácia (podávaný obed), cukráreň, bar pri bazéne, stánok s rýchlym občerstvením, stánok s ovocím a zmrzlinou, amfiteáter. V areáli hotela nájdete vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi, šmykľavky, detský bazén so šmykľavkou a krásnu zelenú záhradu s možnosťou oddychu na trávnatej ploche. Hotel ponúka na pláži možnosť prenajatia súkromných pavilónov (nutná rezervácia, za poplatok), ľahké denné a večerné animácie, športové aktivity – ranná gymnastika, boccia, fitnescentrum, plážový volejbal, basketbal, vodná gymnastika, vodné pólo, stolný tenis a šípky zdarma. Wellness centrum – turecké kúpele, sauna a vnútorný bazén zdarma, masáže, píling a iné procedúry za poplatok. Pre deti je pripravený miniklub a večerná minidisko. Za poplatok sú k dispozícii služby lekára, kaderníctvo, čistiareň, izbová služba, obchodná pasáž. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Izby:
príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Štandardné dvojlôžkové izby s 1 prístelkou je možné obsadiť aj 4.osobou (iba dieťa do 2 rokov) bez nároku na detskú postieľku. Rodinné izby s výhľadom do záhrady majú manželskú posteľ a poschodovú posteľ, ktoré sú od seba čiastočne oddelené stenou bez možnosti uzavretia. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút, WC, sušič na vlasy), centrálnu klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom), súpravu na prípravu kávy a čaju, balkón.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (07.00-10.00), neskoré raňajky (10.00-11.00), obed (12.30-14:30), večera (18.00-20.45). Popoludňajšie občerstvenie vo forme snackov a koláčikov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj. Importované alkoholické nápoje, koktaily a čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Služby lobby baru mimo rámca all inclusive (24.00-10.00) za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu all inclusive konceptu.
Pláž:
šíra piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná najmä pre rodiny s deťmi. Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky zdarma. Ponuka vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11x ubytovanie so službami all inclusive, letecká doprava Bratislava - Antalya - Bratislava, alebo Košice - Antalya - Košice, alebo Piešťany - Antalya - Piešťany, alebo Poprad - Antalya - Poprad, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/os./deň alebo PLUS 5 EUR/os./deň. Rodinná izba: V rodinnej izbe s poschodovou posteľou sa platia vždy 3 základné lôžka a 4. osoba do 13 rokov je zdarma. Poznámka: príplatok za 1/1 izby je 100%.
Typ stravy:
all inclusive
Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská na prežitie vysnívanej dovolenky. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými pláža­mi s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kva­litnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z le­tiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.


Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 6 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,5 / 5
Invia

Výborné (na základe 3 hodnotení)

Ubytovanie 4,4 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,7 / 5

Cena 4,4 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

107. najlepšie hodnotený z 586 hotelov v Side

Michaela H.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 14.7. - 20.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Terrace Beach Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Príjemný hotel, milý a ochotný personál, výborné jedlo, nápoje klasický all inclusive kde netreba očakávať príliš. Pláž pekná a udržiavaná.

Príjemný hotel, milý a ochotný personál, výborné jedlo, nápoje klasický all inclusive kde netreba očakávať príliš. Pláž pekná a udržiavaná.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Po ubytovaní sme neboli spokojní s izbou (izba nad kuchyňou..odsávanie bolo cítiť aj bez otvorenia balkóna) ale ochotne nám izbu vymenili!!

Izba čistá vždy pekne upratana

Strava
Výborná

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Michal B.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Terrace Beach Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Celkový dojem z dovolenky veľmi dobrý, dovolenku sme si naozaj užili. Tento hotel má vynikajúcu polohu asi 60km od letiska a 5km od Side a najmä blízko krásnej veľkej pieskovej pláže, čo boli hlavné dôvody, prečo sme zvolili tento hotel. Tento hotel je zameraný na nemeckú klientelu, preto musíte byť pripravení na všadeprítomnú nemčinu. My sme sa snažili hovoriť anglicky a nebol až taký problém sa dohovoriť. Horšie bolo, keď v rámci večerných programov spustili animátori nemčinu, to sme sa otočili a odišli sme radšej na drink alebo do obchodov. Hotel, napriek tomu, môžem len a len odporučiť.

Celkový dojem z dovolenky veľmi dobrý, dovolenku sme si naozaj užili. Tento hotel má vynikajúcu polohu asi 60km od letiska a 5km od Side a najmä blízko krásnej veľkej pieskovej pláže, čo boli hlavné dôvody, prečo sme zvolili tento hotel. Tento hotel je zameraný na nemeckú klientelu, preto musíte byť pripravení na všadeprítomnú nemčinu. My sme sa snažili hovoriť anglicky a nebol až taký problém sa dohovoriť. Horšie bolo, keď v rámci večerných programov spustili animátori nemčinu, to sme sa otočili a odišli sme radšej na drink alebo do obchodov. Hotel, napriek tomu, môžem len a len odporučiť.

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Kvalita ubytovania bola na vysokej úrovni. Mali sme veľkú rodinnú izbu s balkónom, takže odkladacieho priestoru bolo dosť. Izba bola denne upratovaná, minibar dopĺňaný, uteráky vymieňané. Klimatizácia fungovala dobre, posteľ bola pohodlná a oceňujem veľký sprchový kút. Celkovo super.

Strava
Tu budem stručnejší. Strava bola neskutočná. Obrovské množstvo a všetko väčšinou veľmi chutné. Mali sme problém si vybrať z toľkých možností. Chválim aj dobré vína a slušné pivo. Mohli by ale zapracovať na káve, lebo takmer všetky stroje boli na instantnú kávu, až na jeden stroj v cukrárni, ten robil kávu zo zŕn a ten rozdiel bol cítiť. Celkovo perfekt.

Služby hotela
Ako sa píše v recenziách, hotel je na cca 80% "nemecký", ale nájdu sa slováci, maďari, dáni, rusi. Musím vyzdvihnúť prácu personálu, každý maká na 100%. Animácie a aktivity boli fajn, my sme chodili hlavne na plážový volejbal a do fitness, ale boli aj rôzne cvičenia, boccia, šípky, vodné pólo. Pohybu sme mali naozaj dosť. Vyskúšali sme aj tenisový kurt, ten bol v cene a bowling s biliardom, to sa už platilo extra. Čo sa týka wellness & spa tam to neviem posúdiť, lebo sme tieto služby nevyužili. Celkovo služby veľmi fajn. Jediné, čo by som vytkol, bolo vybavenie fitness, tam by mali zainvestovať.

Pláž
Pláž a more sa nám veľmi páčili. Z hotela na pláž to bolo možno 50 metrov, ozaj super poloha. Lehátka už majú čo-to za sebou, ale ušlo to. Vždy sme našli niečo voľné, aj keď ľudí už bolo pomerne veľa. More vcelku čisté, vstup do mora pieskový a dlho dlho plytká voda. Až po 50-60 metroch sa dalo plávať, ale nevadilo nám to. Vlnky také akurát na plávanie. Teplota vody už bola v druhej polke júna ozaj dobrá. Pláž široká piesková, plážový bar slabší, k dispozícii boli sladké nápoje a voda. Pre pivo bolo treba ísť do plážovej reštiky, ale to bolo pár metrov, takže bez problémov sme si pre to pivko zašli. Obedy sa podávali v plážovej reštaurácii, čo bola veľká výhoda, nemuseli sme ísť na hotel, len sme si odbehli z lehátka na obed. Celkovo perfekt.

Bola táto recenzia užitočná? (9) (0)

Filtrovať recenzie

Michaela H.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 14.7. - 20.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Terrace Beach Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Príjemný hotel, milý a ochotný personál, výborné jedlo, nápoje klasický all inclusive kde netreba očakávať príliš. Pláž pekná a udržiavaná.

Príjemný hotel, milý a ochotný personál, výborné jedlo, nápoje klasický all inclusive kde netreba očakávať príliš. Pláž pekná a udržiavaná.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Po ubytovaní sme neboli spokojní s izbou (izba nad kuchyňou..odsávanie bolo cítiť aj bez otvorenia balkóna) ale ochotne nám izbu vymenili!!

Izba čistá vždy pekne upratana

Strava
Výborná

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Michal B.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Terrace Beach Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Celkový dojem z dovolenky veľmi dobrý, dovolenku sme si naozaj užili. Tento hotel má vynikajúcu polohu asi 60km od letiska a 5km od Side a najmä blízko krásnej veľkej pieskovej pláže, čo boli hlavné dôvody, prečo sme zvolili tento hotel. Tento hotel je zameraný na nemeckú klientelu, preto musíte byť pripravení na všadeprítomnú nemčinu. My sme sa snažili hovoriť anglicky a nebol až taký problém sa dohovoriť. Horšie bolo, keď v rámci večerných programov spustili animátori nemčinu, to sme sa otočili a odišli sme radšej na drink alebo do obchodov. Hotel, napriek tomu, môžem len a len odporučiť.

Celkový dojem z dovolenky veľmi dobrý, dovolenku sme si naozaj užili. Tento hotel má vynikajúcu polohu asi 60km od letiska a 5km od Side a najmä blízko krásnej veľkej pieskovej pláže, čo boli hlavné dôvody, prečo sme zvolili tento hotel. Tento hotel je zameraný na nemeckú klientelu, preto musíte byť pripravení na všadeprítomnú nemčinu. My sme sa snažili hovoriť anglicky a nebol až taký problém sa dohovoriť. Horšie bolo, keď v rámci večerných programov spustili animátori nemčinu, to sme sa otočili a odišli sme radšej na drink alebo do obchodov. Hotel, napriek tomu, môžem len a len odporučiť.

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Kvalita ubytovania bola na vysokej úrovni. Mali sme veľkú rodinnú izbu s balkónom, takže odkladacieho priestoru bolo dosť. Izba bola denne upratovaná, minibar dopĺňaný, uteráky vymieňané. Klimatizácia fungovala dobre, posteľ bola pohodlná a oceňujem veľký sprchový kút. Celkovo super.

Strava
Tu budem stručnejší. Strava bola neskutočná. Obrovské množstvo a všetko väčšinou veľmi chutné. Mali sme problém si vybrať z toľkých možností. Chválim aj dobré vína a slušné pivo. Mohli by ale zapracovať na káve, lebo takmer všetky stroje boli na instantnú kávu, až na jeden stroj v cukrárni, ten robil kávu zo zŕn a ten rozdiel bol cítiť. Celkovo perfekt.

Služby hotela
Ako sa píše v recenziách, hotel je na cca 80% "nemecký", ale nájdu sa slováci, maďari, dáni, rusi. Musím vyzdvihnúť prácu personálu, každý maká na 100%. Animácie a aktivity boli fajn, my sme chodili hlavne na plážový volejbal a do fitness, ale boli aj rôzne cvičenia, boccia, šípky, vodné pólo. Pohybu sme mali naozaj dosť. Vyskúšali sme aj tenisový kurt, ten bol v cene a bowling s biliardom, to sa už platilo extra. Čo sa týka wellness & spa tam to neviem posúdiť, lebo sme tieto služby nevyužili. Celkovo služby veľmi fajn. Jediné, čo by som vytkol, bolo vybavenie fitness, tam by mali zainvestovať.

Pláž
Pláž a more sa nám veľmi páčili. Z hotela na pláž to bolo možno 50 metrov, ozaj super poloha. Lehátka už majú čo-to za sebou, ale ušlo to. Vždy sme našli niečo voľné, aj keď ľudí už bolo pomerne veľa. More vcelku čisté, vstup do mora pieskový a dlho dlho plytká voda. Až po 50-60 metroch sa dalo plávať, ale nevadilo nám to. Vlnky také akurát na plávanie. Teplota vody už bola v druhej polke júna ozaj dobrá. Pláž široká piesková, plážový bar slabší, k dispozícii boli sladké nápoje a voda. Pre pivo bolo treba ísť do plážovej reštiky, ale to bolo pár metrov, takže bez problémov sme si pre to pivko zašli. Obedy sa podávali v plážovej reštaurácii, čo bola veľká výhoda, nemuseli sme ísť na hotel, len sme si odbehli z lehátka na obed. Celkovo perfekt.

Bola táto recenzia užitočná? (9) (0)

Ivona G.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Terrace Beach Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Celkovo sme boli spokojní, akurát beach bar bol slabý, ale nakolko do baru pri bazéne nebolo daleko, nebol to veľký problém. 90% nemecká klientela, zopár ruských rodín, Slováci sme boli 2 rodiny, čiže uprednostnená nemčina. Areál nie veľký - pekný, dostačujúci, blízko na piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora, more ako vždy fantasticky teplučké.Ležadlá vždy k dispozícii. Uteráky na výmenu do 19 tej, ráno čisté od 8.30 hod. Večerný program priemerný. Nákupné možnosti neobmedzené do 00:00 hod.

Celkovo sme boli spokojní, akurát beach bar bol slabý, ale nakolko do baru pri bazéne nebolo daleko, nebol to veľký problém. 90% nemecká klientela, zopár ruských rodín, Slováci sme boli 2 rodiny, čiže uprednostnená nemčina. Areál nie veľký - pekný, dostačujúci, blízko na piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora, more ako vždy fantasticky teplučké.Ležadlá vždy k dispozícii. Uteráky na výmenu do 19 tej, ráno čisté od 8.30 hod. Večerný program priemerný. Nákupné možnosti neobmedzené do 00:00 hod.

Ubytovanie 3,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Spokojnosť, mali sme rodinnú izbu s poschodovou posteľou, ale mohla byť trošku väčšia.....

Strava
Výborná.

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Šárka Jirásková

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Terrace Beach Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Dovolenou jsme vybíraly na poslední chvíli.Chtěly jsme pouze do oblasi SIDE.Tento hotel byl jediný volný.Měly jsme trochu obavy, že nemáme na výběr.Kvalita všech služeb nás ale mile překvapila a musím říct, že jsem zde strávila zatím nejhezčí dovolenou u moře.Mohu doporučit opravdu všem a ráda se sem opět vrátím.

Na nákupy sice musíte použít dolmuš ale všude jste za pár minut.Hotel nový,velmi prostorný a čistý.Pláže písčité upravené.

Dovolenou jsme vybíraly na poslední chvíli.Chtěly jsme pouze do oblasi SIDE.Tento hotel byl jediný volný.Měly jsme trochu obavy, že nemáme na výběr.Kvalita všech služeb nás ale mile překvapila a musím říct, že jsem zde strávila zatím nejhezčí dovolenou u moře.Mohu doporučit opravdu všem a ráda se sem opět vrátím.

Na nákupy sice musíte použít dolmuš ale všude jste za pár minut.Hotel nový,velmi prostorný a čistý.Pláže písčité upravené.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pokoje čisté, denně vyměněné ručníky.Jediné co nám trochu vadilo byly dveře od toalety které hotel udělal prosklené a s otvory takže zde člověku chybí trocha soukromí :-)

Strava
Rozmitost stravy byla neuveřitelná, perfektně upravená a chuťově výborná.Člověk ani nevěděl, co má ochutnávat dřív.

Služby hotela
Služeb hotelu kromně dopravy dolmušem na pláž jsme moc nevyužívaly ale těch málo které jsme využily byly všechny v pořádku.

Pláž
Pláž je jak uvádí cestovní kancelář 500 metrů od hotelu z čehož jsme měly strach, jak tam budeme chodit.jaké bylo ale naše překvapení, když se napláž z hotelu i zpět točily hotelové dolmuše, takže jsme nemudely cupitat po svých.Doluš prý navíc čeká i na posledního člověka který se povaluje na pláži do pozdních večerních hodin, aby ho mohl odvézt zpět.Jelikož jsme ale takhle pozdě z pláže nikdy nešly, tak nevím.

Ať jsme přijely v jakoukoliv hodinu, byly vždy volná lehátka což se mi ještě zatím nikde nestalo.

Bola táto recenzia užitočná? (14) (0)

Lucie Palečková

Hodnotenie 0,0 / 5

Neoverená recenzia Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Terrace Beach Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Po příjezdu jsme byli ihned ubytováni ve velmi pěkném 4-lůžkovém pokoji, přestože jsme měli zaplacený 3-lůžkový.Na recepci nebyl žádný problém, karty od pokoje a od plážových osušek jsme obdrželi hned po příjezdu.

Po příjezdu jsme byli ihned ubytováni ve velmi pěkném 4-lůžkovém pokoji, přestože jsme měli zaplacený 3-lůžkový.Na recepci nebyl žádný problém, karty od pokoje a od plážových osušek jsme obdrželi hned po příjezdu.

Ubytovanie
Jak jsem již říkala, pokoj byl velmi pěkný, prostorný a čistý. Je zde LCD televize, minibar (naplňují ho zdarma automaticky, když něco dojde), trezor (1,5 EUR/den), fungující klimatizace a pěkný celkem nový nábytek. Zámky nejsou na klíč, ale na karty, jak tomu bývá u většiny luxusnějších hotelů.

Strava
Výborná, lepší jsme nezažili a to už jsme toho sjezdili hodně. Každý den něco jiného, žádné skopové, což většinou v Turecku podávají. Jeden den je italská kuchyně, druhý asijská (při které nesmí chybět vynikající sushi), dále pak třeba řecká, turecká a podobně...Číšníci v restauraci a vůbec v celém hotelu usměvaví, milí..Asi od 12 hodin je u bazénu podáván výborný kuřecí gyros, "baked potatoes", gözleme, ale také třeba vařená kukuřice nebo popcorn. Od 14 hodin také zmrzlina. Obědy se podávají v restauraci na pláži.

Služby hotela
Bez připomínek. Na pokoji denně uklizeno, personál milý, ale také vděčný za drobný bakšiš. Číšníci vám nosí co si jen přejete. Výhodou hotelu je také klientela. Tento hotel je určený především Němcům, ale většina lidí, kteří zde byli ubytovaní, v tomto hotelu bylo již několikátý rok. Ani se nedivím, hned bych se sem také vrátila, protože za ten týden si vás tu pěkně zhýčkají..Nestalo se mi, že by se mně zastesklo po české kuchyni nebo tak.

Pláž
Čistá, uklizená. Byli jsme se podívat po pláži k další hotelům a můžu říct, že naše hotelová pláž byla jedna z nejlepších. Žádné řasy z moře, prostě všechno krásně uklizené. Navíc ani v moři se nenachází žádná tráva, oni to tam vytrhávají.

Celkový dojem
Jednoznačně nejlepší a nejluxusnější dovolená. Nebude se vám chtít domů stejně jako se nechtělo nám. Za celý pobyt jsme neměli jediný problém a jedinou připomínku..všem vřele doporučuji..:-)

Bola táto recenzia užitočná? (13) (5)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

dopravaletecky

02:30 h

Popis

Sú to dejiny, ktoré priniesli Antalyi slávu. Prvé zmienky sú z druhého storočia pred Kristom. Najväčší rozkvet zaznamenal za císara Hadriána, ktorý tu nechal vybudovať honosné paláce a chrámy. Z vrcholu minaretu Yivli, známeho ako "flétnový minaret", sa rozprestiera pohľad na mesto, ktorého priezvisko môže byť "Krásné". Vedľa minaretu stojí mešita, pôvodný byzantský kostol z 14. storočia a zrúcanina školy koránu. V starej časti mesta nájdete známu Hadriánsku bránu. Prežijete pravú vôňu orientu, ktorú vám sprostredkuje atmosféra typických bazárov Starého mesta, kde môžete výhodne nakúpiť ručne tkané koberce, zlaté šperky, rybie reštaurácie alebo prechádzky po preslávených plážach. Z rímskych pamiatok stojí na prvom mieste hadriánova brána z roku 130 n.l. Za náštevu taktiež stojí Mestské archeologické múzeum. Nájdite tu exponáty od doby kamennej až po súčasnosť. Dnes je Antalya hlavným centrom Tureckej riviéry na stredomorskom pobreží. Veľký prístav a medzinárodné letisko je dôvodom pre neustály ruch v meste s nezameniteľnou atmosférou. Asi štrnásť kilometrov západne od centra sú Dudenské vodopády. Jaskyňa Krain sa pýši paleolitickými jaskynnými maľbami, najstaršími na území Turecka. Mestečko Termessos, neďaleko Antalye, inak povedané "Orlie hniezdo", nedobyl ani slávny Alexander Macedónsky.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 6 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 30 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 18 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 28 °C v noci 19 °C

 • Piatok 23 °C v noci 17 °C

 • Sobota 26 °C v noci 16 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať