Zájazd do

Belcekum Beach

Hodnotenie: 0/5

Turecko, Fethiye, Fethiye

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Belcekum Beach

Rezervačné kódy:
 • DLM532
 • DLM532L


miesto:
Hotel sa nachádza v Ölüdeniz, priamo na pláži. Na verejnú pláž sa dostanete za pár krokov. Centrum mesta je vzdialené približne 4 km. V okolí nájdete nákupné a zábavné možnosti. Letisko DLM je vzdialené približne 62 km.

Zariadenie:
Hotel má celkom 70 izieb. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s 24-hodinovou recepciou a Wi-Fi (zdarma). Súčasťou bazénovej časti je bazén s detským bazénom (v závislosti od sezóny). K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a na pláži k dispozícii zdarma. Hostia si môžu vychutnať osviežujúce nápoje v bare pri bazéne (sezónne).

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 22 m2): Sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, TV so satelitným príjmom, telefónom, klimatizáciou (individuálne nastaviteľná), WiFi (v prípade potreby za poplatok), trezorom na prenájom a minibarom (ak je k dispozícii). , za poplatok).

Veľké dvojlôžkové izby (cca 28 m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú ďalšie možnosti na spanie.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo popoludní, polievka alebo občerstvenie popoludní. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú v cene od 10:00 do 23:00 v otvorených baroch. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako sú čerstvo vylisované ovocné šťavy, sú k dispozícii za poplatok. Deťom do 18 rokov sa alkohol nepodáva.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- detský bazén
- Ihrisko

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- animácia (sezónna)
- Bez poplatku: stolný tenis, šípky, plážový volejbal, fitness centrum

kategória krajiny:
3 hviezdičky

Informácie o krajine Türkiye:
Online vízum do Turecka:
Upozorňujeme, že pre niektoré národnosti (okrem Nemecka) boli elektronické víza (E-Visa) zavedené 10. apríla 2014. Týka sa to dovolenkových a služobných ciest a je potrebné oň požiadať online na www.evisa.gov.tr a vytlačiť pred začiatkom cesty.
Cestujúci iných národností by sa preto mali informovať o vstupných požiadavkách na svojom príslušnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

Poznámka k bydlisku:
Upozorňujeme, že rezervácie Hotel Only do Turecka sú platné len pre cestujúcich, ktorí môžu preukázať, že majú bydlisko v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku alebo krajinách Beneluxu alebo ktorí majú letenku z týchto krajín. Ak neexistuje zodpovedajúci dôkaz, miestny hotel je oprávnený účtovať si príplatok vo výške minimálne 50 % alebo ubytovanie úplne odmietnuť.
upozornenie:

Od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu vo vašom rezervovanom hoteli, v susedných hoteloch a v bezprostrednom okolí prebiehať rekonštrukčné a stavebné práce.Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť sa prijímajú ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku vládnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu ovplyvniť hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/plánov, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám, a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám budeme snažiť čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme predsa len museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.
Čas príchodu:
Venujte prosím pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.
Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžete byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. V prípade potreby je potrebné na mieste zaplatiť príplatok.
Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.
Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, stravovaní počas letu a odbavení pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť nájdete online na: http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
Ak máte rezervovaný let, doprava prebehne v ekonomickej triede.
Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú k dispozícii len od 14:00 v deň príchodu. Ak prídete pred 3:59 nasledujúceho dňa, dostanete svoju rezervovanú izbu okamžite.
Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou, alebo ktoré vám poskytne vaša cestovná kancelária. Tieto informácie sú vám prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.
Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec, v závislosti od obsadenosti hotela a počasia. podmienky. V tomto období môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré priestory vonkajšieho zariadenia ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ to nie je uvedené v popise hotela.
Miestny transfer / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na určených zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších uliciach) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytovať službu od dverí k dverám. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a rezervovaný hotel, ak sa počas vašej cesty vyskytne nejaké meškanie vášho letu.
Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby vami rezervovaná služba zostala v platnosti.
Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a za prepravu pri transferoch sa budú účtovať poplatky.

Buchungscodes:
 • DLM532
 • DLM532L


Lage:
Das Hotel befindet sich in Ölüdeniz, direkt am Strand. Der öffentliche Strand ist auch in wenigen Schritten erreichbar. Das Stadtzentrum liegt ca. 4 km entfernt. Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten befinden sich in der Umgebung. Der Flughafen DLM ist ca. 62 km entfernt.

Ausstattung:
Das Hotel verfügt über insgesamt 70 Zimmer. Zu den Annehmlichkeiten des Hotels gehört ein Empfangsbereich mit 24h Rezeption, WLAN (kostenfrei). Die Poollandschaft umfasst einen Pool mit Kinderbecken (saisonabhängig). Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant mit Klimaanlage. Am Pool und am Strand stehen Sonnenliegen und Sonnenschirme kostenfrei bereit. An der Poolbar (saisonabhängig) können die Gäste Erfrischungsgetränke genießen.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer (ca. 22 qm): Sind ausgestattet mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Sat-TV, Telefon, Klimaanlage (individuell regulierbar), WLAN (ggf. gegen Gebühr), Mietsafe sowie Minibar (ggf. gegen Gebühr).

Große Doppelzimmer (ca. 28 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck, Mitternachtssuppe oder Snack. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 10:00 bis 23:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte sind gegen Gebühr. Kinder unter 18 Jahren erhalten keinen Alkohol.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderbecken
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- Animation (saisonal)
- Ohne Gebühr: Tischtennis, Dart, Beachvolleyball, Fitnesscenter

Landeskategorie:
3 Sterne

Länderhinweise Türkei:
Online-Visum Türkei:
Bitte beachten Sie, dass für einige Nationalitäten (außer Deutschland) ab dem 10.04.2014 das elektronische Visum (E-Visa) eingeführt wurde. Dieses gilt für Urlaubs- und Geschäftsreisen und muss bereits vor Reisebeginn online auf www.evisa.gov.tr beantragt und ausgedruckt werden.
Reisende anderer Nationalitäten sollten sich daher bei Ihrer zuständigen Botschaft oder Konsulat über die Einreisebestimmungen erkundigen.

Hinweis zu Wohnsitz:
Bitte beachten Sie, dass Hotel Only Buchungen in die Türkei nur für Reiseteilnehmer gültig sind, die entweder einen Wohnsitz innerhalb von Deutschland, Österreich, der Schweiz oder den Benelux-Ländern nachweisen können oder über ein Flugticket aus diesen Ländern verfügen. Wenn ein entsprechender Nachweis fehlt, ist das Hotel vor Ort berechtigt, einen Aufschlag von mindestens 50% zu berechnen oder die Unterbringung ganz zu verweigern.
Hinweis:

Von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) kann es in Ihrem gebuchten Hotel, in Nachbarhotels sowie in der unmittelbaren Umgebung zu Renovierungs- und Bauarbeiten kommen.Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.
Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.
Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.
Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.
Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter: http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.
Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit am Folgetag bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.
Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.
Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.
Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.
Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.
Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od letiska Letisko 60 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detské ihrisko Detské ihrisko áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Výborné (na základe 4 hodnotení)

Hodnotenie 4,3 / 5

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 4,7 / 5

Okolie 4,2 / 5

Cena 4,2 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

12. najlepšie hodnotený z 451 hotelov v Fethiye

Dominika Van Elsland

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 26.9. - 3.10.2022 Hodnotené: Október 2022

Belcekum Beach Turecko, Fethiye

Fantasticka dovolena.Byli jsme nadmirne spokojeni..Krasne prostredi,hotel, vyborne stravovani.

Fantasticka dovolena.Byli jsme nadmirne spokojeni..Krasne prostredi,hotel, vyborne stravovani.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Krasne pokoje,skvela poloha hned u more...

Strava
Bohata,vyborna,nemelo to chybu

Pláž
Cista,oblazkova-pisek,je lepsi mit boty do vidy,ty doporucuji....jinak nadhera

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Jana J.

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 15.8. - 22.8.2022 Hodnotené: August 2022

Belcekum Beach Turecko, Fethiye

Pohodová dovolená

Pohodová dovolená

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 1,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování v pořádku, nemám výhrady

Strava
Taková skromnější, už jsem zažila lepší, ale nestěžuji si.

Pláž
Pláž nejslabší článek všeho, absolutně neudržovaná, ta část, která patří k hotelu v neskutečném bordelu, neodklizené plasty, rozházená lehátka, fakt bída.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Dominika Van Elsland

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 26.9. - 3.10.2022 Hodnotené: Október 2022

Belcekum Beach Turecko, Fethiye

Fantasticka dovolena.Byli jsme nadmirne spokojeni..Krasne prostredi,hotel, vyborne stravovani.

Fantasticka dovolena.Byli jsme nadmirne spokojeni..Krasne prostredi,hotel, vyborne stravovani.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Krasne pokoje,skvela poloha hned u more...

Strava
Bohata,vyborna,nemelo to chybu

Pláž
Cista,oblazkova-pisek,je lepsi mit boty do vidy,ty doporucuji....jinak nadhera

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Jana J.

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 15.8. - 22.8.2022 Hodnotené: August 2022

Belcekum Beach Turecko, Fethiye

Pohodová dovolená

Pohodová dovolená

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 1,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování v pořádku, nemám výhrady

Strava
Taková skromnější, už jsem zažila lepší, ale nestěžuji si.

Pláž
Pláž nejslabší článek všeho, absolutně neudržovaná, ta část, která patří k hotelu v neskutečném bordelu, neodklizené plasty, rozházená lehátka, fakt bída.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Lenka Fuksová

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 27.6. - 4.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Belcekum Beach Turecko, Fethiye

vše bylo bez problému,jediné co byl problém byl výlet,který měl být zdarma a byl i ve smlouvě ,samozřejmě,že se nekonal,slečna delegátka byla ve funkci 14 dní tak ještě toho moc nevěděla,ale to se nedá nic dělat musí se to naučit a nazbírat zkušenosti.měly jsme dokonce větší pokoj než mělo být,čedok má v popisu pokoje s výhledem na bazén což jsme neměly,ale mimo bazén,ale taky dobrý.

vše bylo bez problému,jediné co byl problém byl výlet,který měl být zdarma a byl i ve smlouvě ,samozřejmě,že se nekonal,slečna delegátka byla ve funkci 14 dní tak ještě toho moc nevěděla,ale to se nedá nic dělat musí se to naučit a nazbírat zkušenosti.měly jsme dokonce větší pokoj než mělo být,čedok má v popisu pokoje s výhledem na bazén což jsme neměly,ale mimo bazén,ale taky dobrý.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
hezký pokoj v suterénu,větší než jsme měly mít.

Strava
výborné jídlo,všeho dostatek i 2x denně zmrzlina

Služby hotela
nebyl problém,čisto,uklizeno

Pláž
pláž byla kousek od hotelu oblázková,ale byl omezený počet lehátek a slunečníku,ale vždy jsme se vešly,nádherné moře bez chyby,nádhera.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Petra Dowlut

Hodnotenie 4,1 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 27.6. - 4.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Belcekum Beach Turecko, Fethiye

Nejlepší bylo umístění hotelu kousek od pláže, která byla z celé oblasti nejhezčí.

Nejlepší bylo umístění hotelu kousek od pláže, která byla z celé oblasti nejhezčí.

Ubytovanie 2,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Ubytování bylo opravdu pro nenáročné klienty, působí lacině, ale čistě.

Strava
Jídla bylo dostatek, vše čerstvé a dobré, ke kuchyni nemám nejmeší výtky. Restaurace s možností posezení na terase s výhedem na moře.

Služby hotela
Výměna ručníků jednou za dva dny, animační programy témeř žádné - v mém případě mi to nevadí, hotel byl spíše klidnější, hotel inzeruje že provozuje směnárnu,ale tu jsme neviděli. I přes to, že hotel je spíše pro nenáročné klienty, bychom se klidně vrátili.

Pláž
Pláž čistá, nepřeplněná, voda taktéž krásně čistá. Lepší mít boty do vody.

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Čas letu

02:30 h

Popis

Pôvodné rybárske mestečko obklopené horami, má nádherné piesočnaté pláže a more s krištáľovo priezračnou vodou. Mesto sa pôvodne nazývalo Telmessos a bolo jedným z najväčších miest najstaršej civilizácie na Anatólii. Zvlášť preslávená bola jeho veštiareň. Najväčšou zaujímavosťou sú hrobky z rokov 550-350 p. n. l., ktoré sa nachádzajú v skalnej stene nad mestom. Poloha mesta je ideálna pre návštevy historických pamätihodností, ktoré sú v okolí. Centrum Fethiye je vystavané okolo prístavu, okolie je obklopené píniovými lesmi, olivovníkmi, myrtou, vavrínmi, platanmi a akáciami.
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 60 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 23 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať