Hotel Cala Della Torre Resort

Hodnotenie: 4/5

Taliansko, Sardínia / Sardegna, Isola Rossa

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 87 402

Poloha

Novootvorený prázdninový komplex sa nachádza na krásnom mieste v blízkosti malebného turistického prístavu La Caletta. Krásna piesočnatá pláž sa nachádza 350 m od hotela (doprava zabezpečovaná shuttle busom), ďalší pláž vybavená ležadlami a slnečníkmi je vzdialená 750 m od hotela. Letovisko Porto Pollo je vzdialené 5 km, Olbie 55 km, Golfo Aranci 71 km a Porto Vechio 89 km. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania.

Vybavenie

Moderný prázdninový rezort postavený v typicky sardínskom štýle disponuje 193 izbami rozmiestnenými v dvojposchodových budovách obklopenými udržiavanou záhradou. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou (24 hodinovú prevádzku) a zmenárňou, TV miestnosť, slnečná terasa, parkovisko, požičovňa áut, potápačská škola, bazén (lehátka a slnečníky zadarmo), bar, mini klub a detské ihrisko.

Ubytovanie

Vzdušné dvojlôžkové izby sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, satelitný TV, klimatizáciou, trezorom, minibarom a balkónom alebo terasou. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

SOFT ALL INCLUSIVE: (8:00-23:00 h) zahrnuje plnou penzi formou bufetu, vodu a domácí víno pouze v době oběda a večeře. Nealkoholické nápoje z postmixu u baru jsou k dispozici 11:00-23:00. Snack - malé občerstvení mezi 11:30 a 12:30 a odpolední čajové pečivo mezi 16:30-17:30 h. Součástí je i kulinářská akce na centrálním baru ( 2x týdně).Bar na pláži není součástí programu all inclusive.Za příplatek možnost HARD ALL INCLUSIVE: nápoje servírované ve sklence mezi 11. a 23. hodinou (čepované pivo, domácí víno, místní likéry, americká káva a čaj, nealko nápoje z postmixu).Hotelová restaurace ANCORA nabízí typické sardinské pokrmy z nejčerstvějších lokálních surovin. Tématické večeře a cooking show oživují atmosféru, nepravidelně se konají i speciální akce. Hotel zajišťuje i stravování pro klienty, kteří mají bezlepkovou dietu či vegetariány.

Služby

Prázdninový rezort si získava svojich hostí polohou neďaleko malebného prístavu a pláže a vysokým štandardom poskytovaných služieb. Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, mini klub, ihrisko,) i dospelých a zábavné večerné show. Umožňuje rad športových aktivít ako napr. Basketbal, volejbal, plážový tenis, cvičenie vo fitness, vodná gymnastika a vodné športy na pláži (za poplatok). Pravidelnú dopravu na pláž a z pláže zabezpečuje hotelový shuttle bus (zdarma).

Služby za poplatek

Požičovňa áut, vodné športy na pláži, potápačská škola.

Pláž

Krásna menšia piesočnatá pláž (verejná) je vzdialená 350 m od hotela, dlhá piesočnatá pláž vybavená ležadlami a slnečníkmi (za poplatok) s pestrou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza 750 m od hotela.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 350 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 3 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 50 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik Detský kútik áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 21 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December