Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Arbatax Resort - Borgo Cala Moresca

Hodnotenie: 4/5

Taliansko, Sardínia / Sardegna, Arbatax

od 1 115 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 75 503

Poloha

Komplex niekoľkých hotelov sa nachádza na výbežku Capo Bellevista v Arbataxe neďaleko morského parku Capo Monte Santo a letiska v Tortolii. Pobrežie je tvorené zátokami (niektoré z nich s granátovými kameňmi) obklopenými skalami a kamienkovými úsekmi. Nachádzajú sa tu bazény so slanou vodou, piesočnatými terasami a malými komornými plážami.

Vybavenie

Hosťom je k dispozícii recepcia, 2 reštaurácie, bar a panoramatické terasy. Súčasťou vybavenia sú 2 vonkajšie bazény a amfiteáter. V rezorte je celkovo 6 barov (bar Rosa je za poplatok, 8 reštaurácií (z toho 7 je zahrnutých do all inclusive a 5 do all inclusive light) a 8 bazénov. Nachádza sa tu veľké kongresové centrum pre 700 osôb.

Ubytovanie

Hotel poskytuje ubytovanie celkovo v 275 izbách pre 2-5 osôb. Izby s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, WC, fén na vlasy) sú vybavené klimatizáciou (niektoré aj vetrák), SAT/TV a telefónom.

Strava

Sú možné dva typy stravovacích programov, all inclusive a all inclusive light. Každý hotel má minimálne jednu reštauráciu a klienti si môžu sami zvoliť, či sa chcú stravovať v reštaurácii svojho hotela alebo v inej (len v niektorých prípadoch je nutná rezervácia a platí sa príplatok).Reštaurácia Su Ciole v prírodnom parku je vždy za úhradu klientov. Počet otvorených barov a reštaurácií vždy korešponduje s celkovým obsadením rezortu.All inclusive light formula (vyižívajú hostia hotela I Villini, Il Villaggio, Il Borgo a I Cottage). Program zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu vrátane nápojov (víno, voda, nealkoholické nápoje a točené pivo). Reštaurácia v hoteli Monte Turri a Sa Gana sú za príplatok, jedlá sú servírované. Bary (okrem baru Rosa) sú otvorené od 10:00-24:00 hod., k dispozícii je káva, nealkoholické drinky, džúsy, ľadový čaj. Pizza a cestoviny v Il Villaggio a rýchle občerstvenie sa podáva od 12:00-24:00 hod. Snack a nápoje sa podávajú počas dňa v pevných časoch v centrálnych baroch, kulinárske prekvapenie o polnoci. K dispozícii je priestor Il Villaggio, kde si sami môžete pripraviť jedlá pre svoje malé deti (z vlastných zásob) - Biberoneria, otvorená v pevných časoch.All inclusive formulu využívajú hostia hotela Il Monte Turri a I Cottage Suites, ktorí môžu využívať bez poplatku po predchádzajúcej rezervácii reštauráciu Monte Turri a Sa Gana. Majú tiež voľný vstup do wellness centra Bellavista.

Služby

K dispozícii je 5 tenisových kurtov, basketbalový kôš, 2 kurty na squash a fitness vo wellness centre. Hostia môžu využiť možnosť vodnej gymnastiky, aerobik, strečing alebo latinsko-americké tance. Je možné navštíviť diskotéku Maxi Disco - na terasách v centre Bellavista je tanečná plocha priamo pod hviezdami. Večerná show sa koná v Bellavista Theatre, sú tu 2 veľké amfiteátre, kde beží animačný program pre deti, v júli a auguste sa raz týždenne konajú večery s umelcami pre dospelých. Od 1.7 do 31.8 je v prevádzke 9-jamkové golfové ihrisko (s celkovou dĺžkou 1020 m) v tropickej záhrade parku Bellavista.

Služby za poplatek

Bellavista Wellness and Spa CenterNové kúpelné centrum situované v centre rezortu na panoramatickom mieste má celkovo 2000 metrov štvorcových. Centrum ponúka turecké kúpele, sauny, sprchy, whirlpool, masáže, kozmetické procedúry, bazén. Vstup je za poplatok (okrem hostí z hotela Monte Turri a I Cottage). Aby klienti mohli využívať všetky možnosti v celom rezorte (reštaurácie, pláže atď.) je k dispozícii non-stop shuttle service, ktorý cirkuluje tam a späť po celom rezorte od 08:00-24:00 hod.

Pláž

Hostia môžu za poplatok využiť ponuky vodných športov (zapožičanie vybavenia na potápanie, potápačské kurzy aj s licenciou na rôznej úrovni), kanoe, loďky a plavecké potreby je možné využívať bezplatne. Zátoka Cala Moresca je vzdialená asi 150-300 m od izieb, má piesočnaté terasy, ktoré sa zvažujú dole k moru.

Zvláštnosti

V centrálnej reštaurácii je možné sa dostať k špeciálnym jedlám pre klientov, ktorí trpia chorobami tráviaceho traktu (na vyžiadanie).

<Vlastné>

Bellavista Natural ParkUprostred výbežku Bellavista je ostrovček (ostrov na ostrove) - kus raja vo svojej prirodzenej kráse. V tomto mikrosvete prírodného parku nájdete 60 hektárov typickej flóry a fauny. Pod olivovníkmi, pistáciami a myrtami sa ukrývajú divoké ovce, kone, somáre, kravy, veľké množstvo rôznych vtákov chránených miestnym ekosystémom. Vo vnútri parku je reštaurácia Su Coile (za poplatok pre všetkých hostí) a ponúka typickú tunajšiu gastronómiu.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 3 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 21 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať