Zájazd do

Residence Olimpo

Hodnotenie: 3/5

Taliansko, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Rezidencia Olimpo

Rezidencia Olimpo

Moderná rezidencia skladajúca sa z 3 štvorposchodových budov a s obchodmi na prízemí. Pláž je vzdialená asi 400 m, je dostupná príjemnou prechádzkou po širokých chodníkoch. Centrum je vzdialené asi 300 m. Nachádza sa v časti Lignano Sabbiadoro.
Pláž:
cca 400 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene od polovice mája do polovice septembra.
Ubytovanie:

Apartmány sú vybavené TV/Sat, mikrovlnkou, klimatizáciou, kávovarom.


Typ A pre 2-4 osoby: obývacia izba s rozkladacím dvojlôžkom a 2 rozkladacími lôžkami alebo 2 rozkladacími dvojlôžkami, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón. Parkovacie miesto. Klimatizácia.
Typ B1 pre 2-4 osoby: obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón, klimatizácia. Parkovacie miesto. Klimatizácia.
Typ B2 pre 3-5 osôb: obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, prístelka v spálni alebo obývacej izbe, kuchynský kút, kúpeľňa, balkón. Parkovacie miesto alebo garáž. Klimatizácia.
Typ D pre 5-7 osôb: na dvoch úrovniach, zložené zo spodného poschodia: obývacia izba s gaučom, kuchynský kút, spálňa s 2 poschodovými posteľami, kúpeľňa, veľký balkón. Na hornom poschodí: spálňa s manželskou posteľou, jednolôžková izba, kúpeľňa, terasa. Garáž. Klimatizácia.


Stravovanie:
individuálne.
Vybavenie a služby:
výťahym klimatizácia. Posteľná bielizeň a uteráky v cene (bez výmeny), výmena za poplatok.
Parkovisko:
Číslované parkovacie miesta. Typ D má garáž.
Nástupné dni:
sobota, nedeľa, pondelok - príchod 17:00 - 20:00, odchod do 09:00, min. 7 nocí.
Poznámka:
kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 - 80 €.
posteľná bielizeň a uteráky zdarma (bez výmeny).

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), plážový servis od polovice mája do polovice septembra, posteľná bielizeň a uteráky (bez výmeny).
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa 0,70 €/osoba nad 12 r./deň (max. 10 dní).
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: výmena posteľnej bielizne 11 €/osoba, výmena uterákov 10 €/osoba, postieľka deti 0-3 r. (bez posteľnej bielizne) 5 €/deň, prebaľovací pult 3 €/deň, práčka 6 €/pranie, sušička 6 €/sušenie, upratanie počas týždňa typ A 50 €/upratanie, typ B 55 €/upratanie, typ C 60 €/upratanie, typ D a E 70 €/upratanie, dvojposchodový apartmán (info v agentúre).
KAUCIA: 100 €/apartmán, 500 €/luxusný apartmán a skupina mladých ľudí. Kaucia za detské pomôcky: 20 €.
Pozn: kuchynský kút musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 40 - 80 €.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 300 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 300 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detské ihrisko Detské ihrisko áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Lignano je tradične veľmi obľúbeným a využívaným letoviskom pre letnú dovolenku, a to dokonca už cez 30. rokov. Veľká časť klientely je nemecky hovoriaca, čo nie je vzhľadom k malej vzdialenosti od rakúskych a nemeckých hraníc veľkým prekvapením. Ako klasické turistické sídlo Stredomoria ponúka i Lignano svojím náštevníkom širokú paletu aktivít a vyžitia. Klasikou je odpoledné brúzdanie obchodíkmi, butikmi a trhmi (tie najväčšie tu bývajú každý pondelok), posedávanie v kaviarňach či baroch poprípade ochutnávanie typických špecialít miestnej kuchyne v niektorej z množstva reštaurácií. Bez týchto vecí si málokto dokážeme predstaviť našu letnú prímorskú dovolenku. Lignano však ponúka omnoho viac. Nájdete tu bohaté športové vyžitie, od klasického volejbalu, fotbalu či tenisu môžete prejsť k cyklistike či in-line korčuľovaniu. Nielen deti iste nadchne miestny aquapark alebo zoologická záhrada, rovnako ako zábavné parky. Mladých náštevníkov iste potešia diskotéky, ktorých sa v centru mesta nachádza veľké množstvo.

Samotné letovisko je rozdelené na niekoľko častí, z ktorých najväčšou sú tri. Pokojná Lignano Riviera s rodinnými domčekami a vilkami dostane svojich náštevníkov do úzkeho kontaktu s prírodou, keďže je porkytá hustým borovicovím porastom. V týchto miestach nájdete termálne kúpele, zoologickú záhradu či golfové ihrisko. Lignano Riviera je ideálnym miestom pre pokojnú a ničím nerušnú dovolenku. Na druhej strane poskytuje živá lignano Sabbiadoro ako turistické centrum množstvo zábavy spojené s diskotékami, reštauráciami a nápupnou promenádou. V tejto časti nájdete taktiež množstvo atrakcií, napríklad aquapark, lunapark, detský park Gulliverlandia, kavárium či minigolf. Do tretice je tu elegantní Lignano Pineta slúžiaci skôr ako rezidenční časť. Toto kúzelné miesto je taktiež prerastené borovicami a nájdete tu hlavne obytné zóny pozostávajúce z viliek, apartmánových domčekov a hotelov. Avšak ani tu nie je núdza o promenádu či reštauráciu.

Čo sa týka ubytovania, môžete sa zabývať v luxusných rezidenciách s bazénmi či v elegantných hoteloch, rovnako ako v apartmánoch či radových vilkách v zeleni alebo dokonca v samostatných apartmánoch priamo u pláže.
Čo sa týka pláží, tie sa tu tiahnu v dĺžke celých osem kilometrov. Ako to na Benátskej riviére býva, sú i miestne pláže piesočnaté a ponúkajú bezpečný pozvoľný vstup do mora. Samozrejmostí tu sú sprchy a toalety, rovnako ako niekoˇko ihrisiek pre plážové hry či bary pre rýchle občerstvenie a osvieženie v parnom dni.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 300 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 300 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 22 °C v noci 14 °C

 • Teplota vody 18 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 26 °C v noci 13 °C

 • Nedeľa 27 °C v noci 16 °C

 • Pondelok 28 °C v noci 16 °C

 • Utorok 23 °C v noci 17 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať