Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Residence Regina (Alleghe - Masaré)

Taliansko, Dolomity Superski

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 6 618

Poloha

Štýlová novo zrekonštruovaná rezidencia je situovaná na atraktívnom mieste v oblasti Masar len 900 m od centra známeho strediska Alleghe (pohodlne dostupné príjemnou prechádzkou alebo miestnou dopravou) a 850 m od skiareálu Civetta (držiteľ prestížneho ocenenia,, Skvelé lyžiarske stredisko pre rodiny,,). Zastávka skibusu sa nachádza 50 m od ubytovania. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre mestečka Alleghe (obchody, reštaurácie, bary, kaviarne, hokejový štadión, masážny salón, upravené bežecké trasy, zjazdovky, požičovne lyží a bicyklov).

Vybavenie

Novo zrekonštruovaná rezidencia ponúka ubytovanie v štýlovej trojposchodovej budove s krásnym výhľadom na romantickú horskú prírodu. Klientom je k dispozícii spoločenská miestnosť so satelitnou TV a parkovisko.

Ubytovanie

Novo zrekonštruované priestranné apartmány typu BILO 4 sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), obývacou izbou s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom (základný riad, sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, umývačka riadu), spálňou s manželskou posteľou alebo poschodovou posteľou a niektoré balkónom. Štýlovo zariadené apartmány typu TRILO 4 sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), obývacou izbou s kuchynským kútom (základný riad, sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, umývačka riadu), spálňou s manželskou posteľou, izbou s dvomi lôžkami alebo poschodovou posteľou a niektoré balkónom. Štýlovo zariadené apartmány typu TRILO 4/2 sú vybavené dvoma sociálnymi zariadeniami (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), obývacou izbou s kuchynským kútom (základný riad, sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, umývačka riadu), spálňou s manželskou posteľou, izbou sa dvoma lôžkami alebo poschodovou posteľou a niektoré balkónom. Priestranné apartmány typu TRILO 6 sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), obývacou izbou s kuchynským kútom (základný riad, sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, umývačka riadu) a rozkladacím dvojlôžkom, spálňou s manželskou posteľou a podkrovnom izbou sa štyrmi samostatnými lôžkami. Veľmi priestranné apartmány typu TRILO 7 sú vybavené dvoma sociálnymi zariadeniami (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), obývacou izbou s kuchynským kútom (základný riad, sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, umývačka riadu) a rozkladacím dvojlôžkom, spálňou s manželskou posteľou a podkrovnom izbou s tromi samostatnými lôžkami. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (za poplatok). Hostia hradí na mieste záverečné upratovanie apartmánu. Všetky apartmány sú nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej dobre vybavenej kuchynke alebo stravovať sa v niektorej z reštaurácií a pizzérií v centre Alleghe.

Služby

Príjemná horská rezidencia si získava svojich hostí polohou na pokojnom mieste neďaleko romantického horského jazera Masár, možnosťou vlastného varenia aj pohodovou rodinnou atmosférou. V neďalekom centre strediska Alleghe majú klienti pestrú ponuku športového vyžitia i zábavy (obchody, reštaurácie, bary, kaviarne, hokejový štadión, masážny salón, upravené bežecké trasy, zjazdovky, požičovne lyží a bicyklov, cyklotrasy, lyžiarske školy).

Služby za poplatek

Vratná kaucia, turistická taxa, záverečné upratovanie, detská postieľka.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 700 m
 • Vzdialenosť od zjazdovky 800 m
 • Chladnička áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December