Best Western Tremoggia (Chiesa in Valmalenco)

Taliansko, Alta Valtellina

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Best Western Tremoggia (Chiesa in Valmalenco) Hodnotenie: 0/5

Best Western Tremoggia (Chiesa in Valmalenco)

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Zariadenie:
- 24-hodinová recepcia
- Výťah
- Internet
- BEZDRÔTOVÝ PRÍSTUP NA INTERNET
- konferenčná miestnosť
- Obchodné centrum
- Hotelový trezor
- Zmenáreň
- Knižnica
- Videoherňa
- Jacuzzi
- Záhradný priestor
- Terasa
- priestor na grilovanie
- Klimatizácia
- služby práčovne
- Hotelová služba
- Úschovňa batožín


Jedlá:
- Reštaurácia
- Kaviareň
- Bar


deti:
- Detská herňa
- opatrovateľská služba


Šport:
- Telocvičňa
- Gymnastika
- Kanoe
- Jazdite
- Rybolov


Wellness:
- Kúpele
- Sauna
- Parný kúpeľ
- Solárium


Tipy a rady:
- Zvieratá povolené


Možnosti platby:
- Kreditná karta
Ausstattung:
- 24 Stunden-Rezeption
- Aufzug
- Internet
- WLAN
- Konferenzraum
- Businesscenter
- Hotelsafe
- Geldwechsel
- Bücherei
- Videospielraum
- Whirlpool
- Gartenanlage
- Terrasse
- Grillplatz
- Klimaanlage
- Wäscheservice
- Roomservice
- Gepäckraum


Verpflegung:
- Restaurant
- Café
- Bar


Kinder:
- Kinderspielzimmer
- Babysitterservice


Sport:
- Fitnessraum
- Gymnastik
- Kanu
- Reiten
- Angeln


Wellness:
- Spa
- Sauna
- Dampfbad
- Solarium


Tipps & Hinweise:
- Haustiere erlaubt


Zahlungsmöglichkeiten:
- Kreditkarte

Informácie o hoteli

 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Fitness Fitness áno

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Táto veľmi známa lyžiarska oblasť Alta Valtellina sa nachádza v blízkosti hraníc Talianska so Švajčiarskom, a to neďaleko stediska St. Moritz. Prostredie je tu naprosto úžasné, uchvátí Vás dlhé údolia, ktoré sú prirodzene členené medzi horské masívy, ktoré málokedy neprevyšujú výšku troch kilometrov. Celá horská oblasť Alta Valtellina zahrňuje strediská Livigno/Mottolino, Livigno/Corosello, Bormio, San Colombano a Santa Caterina.
Všetky strediská sú perfektne vybavené a disponujú skvelými snehovými podmienkami a službami, každé má ale svoj špecialitu. Lyžiarsky areál v Bormiu sa pýši neobvyklým prevýšením 1800 metrov, Livigno disponuje 115 kilometrami zjazdoviek, Santa Caterina v sebe ukrýva veľmi náročné svahy pre pokročilých a nakoniec taktiež San Colombano, čo jepomerne pokojnejší areál, ktorý sa nachádza najvyššie zo všetkých stredisiek v Taliansku v oblasti náročnosti zjazdových tratí. A tak nie náhodou je Alta Valtellina vhodnou alternativou nielen k najvýhlasenejšiemu stredisku Rakúska, Francúzska a Švajčiarska, ale i k ďalším špičkovým areálom Talianska - Sella Ronde, Madonne di Campiglio a Cervinii.

Ďalším lákadlom regiónu Alta Valtellina je bezesporu nádherná príroda národného parku Stelivo, kde sa nachádzajú staré termálne pramene a celkom nepoškvrnená príroda. Pre milovníkov nakupovania je tu báječná bezcelná zóna v Livignu, ktorá, vďaka niekedy až neuveriteľným cenám, priamo láka a ponúka k nákupom za skvelé ceny!

Strediska:Livigno

Livigno je ozaj jeden z najlepších lyžiarskych stredisiek v Európe. Ako ukazujú najrôznejšie statistiky, Livigno je miestom s ojedinelou snehovou pokrývkou a zaručuje tak nevídane široké a dokonale upravené zjazdovky s orientáciou na všetky svetové strany. Stredisko sa môže pochváliť taktiež najmodernejšími prepravnými zariadeniami nielen v celej Alta Valtelline, ale dokonca v celom regióne Lombardie.
Okrem zjazdárskeho raja si tu prídu na svoje i vyznávači bežkovania. K dispozícii je 40 km perfektne udržovaných bežeckých tratí. Bohatá ponuka zábavy po lyžovaní je samozrejmosťou.

Livigno je stredisko s pomerne vysokými cenami za ponúkané služby, ale ich úroveň je na druhú stranu jedna z najvyšších vôbec. Nebudete ľutovať!


Stručná charakteristika Livigno:
Nadmorská výška: 1809 - 2798 m
Sezóna trvá od-do: prosinec - duben
Zjazdové trate celkom: 114,7 kilometrov, 102 tratí
Modré zjazdovky: 28,9 kilometrov, 38 tratí
Červené zjazdovky: 75,2 kilometrov, 54 tratí
Čierne zjazdovky: 10,6 kilometrov, 10 tratí
Bežecké trate: 40 kilometrov
Snehové delá: uměle zasněžováno 62 kilometrů, to znamená 54% zjazdových tratí
Prepravná kapacita lanoviek: 46 500 osob za hodinu!


Bormio/San Colombao

Toto známe horské stredisko Bormio/Sancolombao leží v nadmorskej výške 1 225 metrov nad morom. Býva taktiež často nazývané srdcom Alta Valtelliny. Svojich návštevníkov a nadšených športovcov láka predovšetkým širokou ponukou terénou pre voľnú jazdu i pestrú paletu náročných i jednoduchších zjazdoviek v nadmorských výškach do 3012 metrov nad morom, aa v neposlednej rade taktiež svojimi termálnymi prameňmi. Je to veľmi živé stredisko so skvelými možnosťami zábavy. Okrem mestského termálneho bazénu môžete navštíviť taktiež tenisovú halu, squashové kurty a množstvo reštaurácií, barov a diskoték.

Santa Caterina

Horské stredisko Santa Caterina leží v národnom parku Sttelivo, presnejšie pod priesmykom Passo Gavia. santa Caterina je určená skôr náročnejším lyžiarom, i keď, čo sa týka veľkosti nie je príliš veľká a rušná. Zjazdovky sú ale perfektné. Santa Caterina sa rozprestiera predovšetkým na severnom svazhu, čo zaručuje výborné snehové podmienky každoročne až do apríla. Pre milovníkov bežiek sú pripravené dva výborne preparované okruhy. Pre milovníkov ski-alpinistického lyžovania je tu pripravené obrovské množstvo takto upravených trás, ale taktiež trás pre voľné a extrémne lyžovanie. Pravidelne sa tu usporiadavajú závody Svetového poháru.
Všetky strediská v Alta Valtellina sú veľmi dobre prístupné skibusom alebo lanovkou. Pokiaľ patríte medzi športovcov, ktorý uprednostňujú kvalitu zjazdoviek, služieb, ubytovanie a jedla pred nízkou cenou, určite si pre svoju aktívnu dovolenku vyberte región Alta Valtellina, nebudete ľutovať!

Počasie

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať