Zájazd do

IBIS Barcelona Santa Coloma

Hodnotenie: 2/5

Španielsko, Barcelona

Zdieľať
Světlé a moderní pokoje V blízkosti stanice metra Centrum Barcelony za 25 minut

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

IBIS Barcelona Santa Coloma Hodnotenie: 2/5

Hotel Ibis Santa Coloma

Popis hotelu

Hotel Ibis Barcelona Santa Coloma se nachází na barcelonském předměstí Badalona a nabízí bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřený bar a snack bar Světlé a moderní pokoje jsou klimatizované a mají parkety, satelitní TV s plochou obrazovkou, rádio a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, fénem s toaletou.

Popis destinace a hotelu

Hotel má také zasedací místnosti a business centrum. Snídaně se podává formou bufetu. Hotel se nalézá v blízkosti stanice metra Santa Coloma na lince 1, ze které dojedete na náměstí Plaza Catalunya a další místa v centru Barcelony za 25 minut.

Program zájezdu

První den - Letecká přeprava, přeprava do hotelu, individuální program. Barcelona - Individuální program dle Vašich preferencí a zájmů. Poslední den - Individuální program, přeprava na letiště, letecká přeprava domů.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 65.535 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 24 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • TV TV áno
 • Fitness Fitness áno

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Čas letu

02:20 h

Popis

Toto druhé najväčšie mesto Španielska a zároveň hlavné mesto Katalánska, ktoré bolo založené kmeňmi pyrenejského polostrova, patrí medzi najvýznamnejšie a najznámejšie mestá tejto krajiny. Barcelona leží na severovýchode Španielska pri pobreží Stredozemného mora a je to najjužnejšie mesto severnej Európy, neďaleko od Francúzska. Je to autonómna oblasť s vlastným jazykom, charakterom a dejinami.  

Nájdeme tu plejádu originálnych architektonických stavieb A. Gaudího aj jeho súčasníkov. Medzi najznámejšie Gaudího diela tu patrí chrám Sagrada Familia, čo je nielen symbol mesta, ale hlavne majstrovské dielo, ktoré sa stavia od roku 1883 až dodnes a ešte stále nie je dostavané. Táto nádhera je najvýraznejším bodom v siluete Barcelony. V parku Guel nájdeme Gaudího múzeum, v ktorom si môžete pozrieť množstvo zaujímavostí. Ďalšou slávnou, kultúrno-historickou pamiatkou je tzv. Gotická štvrť. Tu nájdeme súbor stavieb ohraničený rímskymi hradbami s dominujúcou gotickou katedrálou svätej Euálie. Barcelona vás okúzli množstvom architektonických a umeleckých pamiatok s množstvom reštaurácií, barov, klubov a parkov.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 65.535 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 24 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 21 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať