Hylatio Tourist Village

Hodnotenie: 3/5

Cyprus, Limassol, Pissouri

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Hylatio Tourist Village

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

miesto:
Plážový hotel sa nachádza v Pissouri, cca 500 m od piesočnatej/kamienkovej pláže "Pisouri" (odporúčame kúpaciu obuv). Toto je prístupné po ceste. Najbližšie možnosti zábavy sú vzdialené len pár krokov. Najbližšia atrakcia je rodisko Afrodity (cca 15 km). Najbližšie mesto Limassol je vzdialené približne 37 km. Letiská: LCA cca 103 km, PFO cca 24 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel, ktorý pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých vedľajších budov, bol otvorený v roku 2019 a má 70 izieb a jedno poschodie. Vnútorný priestor zahŕňa lobby, recepciu (24 hodín), trezor (za poplatok), salónik a bar, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou a terasou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Súčasťou bazéna je sezónny bazén, ako aj bazénový bar (sezónny) a samostatný detský bazén. Hostia môžu relaxovať aj v hotelových záhradách. Hotelovým hosťom sú pri bazéne k dispozícii ležadlá, slnečníky a vankúše. Na pláži sú za poplatok k dispozícii ležadlá, slnečníky a vankúše.

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Štúdiá (cca 35 m2): Majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov (na vyžiadanie), kuchynský kút, klimatizáciu a WiFi (za poplatok), minichladničku, trezor na prenájom, telefón a balkón.

Štúdiá Superior: sú priestrannejšie s rovnakým zariadením ako štúdiá.

Apartmány: S rovnakým vybavením ako štúdiá majú ďalšiu spálňu.

Mezonet: Majú rovnaké vybavenie ako apartmány na dvoch podlažiach. V spodnej časti je obývacia izba a jedáleň s rozkladacou pohovkou a kuchynským kútom, v hornej časti je spálňa oddelená schodiskom.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo poobede. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú v cene od 10:00 do 24:00 v otvorených baroch. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Samostatný detský bazén pri bazéne

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- prípadne za poplatok: jazda na koni, vodné športy, požičovňa bicyklov
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (prípadne za poplatok): Golfové ihrisko

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- služby práčovne (za poplatok)
- upratovanie izieb,
- Parkovacie zariadenia
- Napätie: 240 a 220 voltov

kategória krajiny:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť budú vo vašej dovolenkovej krajine alebo hoteli prijaté ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, čo môže mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letových poriadkov, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám – a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám snažíme čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme aj napriek tomu museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, palubnom stravovaní a registrácii leteckej spoločnosti, ktorú ste si rezervovali online, nájdete na:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformation

Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden cestujúci v rezervácii musí mať 18 rokov.

nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo odovzdaním vašou cestovnou kanceláriou. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.

Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a že pri transferoch vzniknú náklady na prepravu.

Vstup:
Pre európskych občanov je vstup s biometrickým pasom možný bez víz. Ak nemáte európske občianstvo, vízum je povinné. Povolenie na pobyt nestačí. Ak chcete získať informácie o požiadavkách na vstup, kontaktujte ministerstvo zahraničných vecí alebo príslušné veľvyslanectvo.
Lage:
Das Strandhotel liegt in Pissouri, ca. 500 m vom Sand-/Kiesstrand "Pisouri" (Badeschuhe empfehlenswert) entfernt. Dieser ist über eine Straße erreichbar. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Aphrodite Birth Place (ca. 15 km). Die nächste Stadt Limassol liegt ca. 37 km entfernt. Flughäfen: LCA ca. 103 km, PFO ca. 24 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte, aus Haupt- und mehreren Nebengebäuden bestehende Hotel wurde 2019 eröffnet und verfügt über 70 Zimmer sowie eine Etage. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Safe (gegen Gebühr), Lounge und eine Bar sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant mit Klimaanlage und Terrasse. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Die Poollandschaft umfasst einen saisonal geöffneten Pool sowie eine Poolbar (saisonabhängig) und ein separates Kinderbecken. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenliegen, Sonnenschirme und Auflagen zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenliegen, Sonnenschirme und Auflagen gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Studios (ca. 35 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn (auf Anfrage), Kitchenette, Klimaanlage und WiFi (gegen Genühr), Minikühlschrank, Mietsafe, Telefon und Balkon.

Studios Superior: sind bei identischer Ausstattung wie die Studios geräumiger.

Appartments: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Studios über ein zusätzliches Schlafzimmer.

Maisonette: Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Appartmens auf zweit Etagen verteilt. Im unteren Bereich befindet sich ein Wohn,-Esszimmer mit Schlafsofa und Kitchenette, im oberen Bereich befindet sich das Schlafzimmer durch eine Treppe getrennt.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Bei All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 10:00 bis 24:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- separates Kinderbecken am Pool

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Reiten, Wassersport, Fahrradverleih
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung,
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 240 und 220 Volt

Landeskategorie:
3 Sterne

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen 

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten ggf. je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Einreise:
Für europäische Staatsbürger ist die Einreise mit einem biometrischen Reisepass visumsfrei möglich. Sollten Sie über keine europäische Staatsbürgerschaft verfügen, ist ein Visum zwingend erforderlich. Eine Aufenthaltsgenehmigung reicht nicht aus. Bitte informieren Sie sich beim Auswärtigen Amt oder bei Ihrer zuständigen Botschaft über die Einreisebestimmungen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 500 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Golf Golf áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,7 / 5
Invia

Výborné (na základe 16 hodnotení)

Ubytovanie 4,7 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,7 / 5

Cena 4,7 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

44. najlepšie hodnotený z 1288 hotelov v Cyprus

Lidia J.

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 11.11. - 18.11.2023 Hodnotené: November 2023

Hylatio Tourist Village Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Limassol

Hotel je čistý. Jídlo je chutné, docela rozmanité, i když přizpůsobené hlavně Britům. Klid a ticho k relaxaci tak akorát. Pokud ale chcete vyrazit na prohlídku bez půjčení auta, je to těžké.

Hotel je čistý. Jídlo je chutné, docela rozmanité, i když přizpůsobené hlavně Britům. Klid a ticho k relaxaci tak akorát. Pokud ale chcete vyrazit na prohlídku bez půjčení auta, je to těžké.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Pokoje čisté, uklízeno každý den. Během dovolené byly vyměněny i ručníky.

Strava
Jídlo je rozmanité a chutnější.

Služby hotela
Bar vzkvétal. S žádnou žádostí nebyl problém.

Pláž
V blízkosti hotelu je čistá, kamenitá pláž u moře. Restaurace u pláže.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Aleksandra

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 23.8. - 27.8.2023 Hodnotené: August 2023

Hylatio Tourist Village Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Limassol

Krásné místo

Krásné místo

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Klimatizace, čisto

Strava
Velmi dobře

Služby hotela
Příjemná obsluha

Pláž
Ne přeplněné, nádherný výhled, lehátka

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Lidia J.

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 11.11. - 18.11.2023 Hodnotené: November 2023

Hylatio Tourist Village Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Limassol

Hotel je čistý. Jídlo je chutné, docela rozmanité, i když přizpůsobené hlavně Britům. Klid a ticho k relaxaci tak akorát. Pokud ale chcete vyrazit na prohlídku bez půjčení auta, je to těžké.

Hotel je čistý. Jídlo je chutné, docela rozmanité, i když přizpůsobené hlavně Britům. Klid a ticho k relaxaci tak akorát. Pokud ale chcete vyrazit na prohlídku bez půjčení auta, je to těžké.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Pokoje čisté, uklízeno každý den. Během dovolené byly vyměněny i ručníky.

Strava
Jídlo je rozmanité a chutnější.

Služby hotela
Bar vzkvétal. S žádnou žádostí nebyl problém.

Pláž
V blízkosti hotelu je čistá, kamenitá pláž u moře. Restaurace u pláže.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Aleksandra

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 23.8. - 27.8.2023 Hodnotené: August 2023

Hylatio Tourist Village Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Limassol

Krásné místo

Krásné místo

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Klimatizace, čisto

Strava
Velmi dobře

Služby hotela
Příjemná obsluha

Pláž
Ne přeplněné, nádherný výhled, lehátka

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Magdalena G.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 4.8. - 11.8.2023 Hodnotené: August 2023

Hylatio Tourist Village Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Limassol

Nádherné a velmi klidné místo, nádherná vegetace

Nádherné a velmi klidné místo, nádherná vegetace

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Prostorné pokoje, i když potřebují mírnou rekonstrukci (tato funkce neovlivňuje celkové pocity z pobytu, které jsou pozitivní)

Strava
Jídla byla chutná, chutně vypadající, ale ne příliš rozmanitá

Služby hotela
Obsluha velmi milá, ochotná, vždy přátelská. Bazén dostatečně velký, lehátek dostatek. Zajímavé atrakce ve večerních hodinách, které zpestřily čas hostů.

Pláž
Oblázková pláž, čisté moře, pozvolný vstup do vody

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Katarzyna Z.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 22.7. - 3.8.2023 Hodnotené: August 2023

Hylatio Tourist Village Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Limassol

Velmi klidné místo pro lidi, kteří si chtějí odpočinout. Pokud jste party osoba, toto není místo pro vás. Hotel se skládá z dvoupatrových chatek. Je zde čisto, příjemná atmosféra, krásná zahrada s květinami a ovocnými stromy.

Velmi klidné místo pro lidi, kteří si chtějí odpočinout. Pokud jste party osoba, toto není místo pro vás. Hotel se skládá z dvoupatrových chatek. Je zde čisto, příjemná atmosféra, krásná zahrada s květinami a ovocnými stromy.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Velký pokoj s kuchyňským koutem a koupelnou. Repasovaný nábytek.

Strava
Chutná jídla. Každý si mohl najít něco pro sebe. Náš pobyt v tomto hotelu trval 13 dní a jídlo bylo vždy chutné a rozmanité.

Služby hotela
Pokoje byly uklízeny denně. Ložní prádlo a ručníky se mění každé 4 dny (častěji - za příplatek). Večerní animace probíhaly v úterý, čtvrtek a sobotu. Kolem bazénu bylo dostatek lehátek. Bazénové osušky za poplatek 10 eur na osobu a týden. Obsluha velmi milá, vždy usměvavá. Snažili se opravdu všichni.

Pláž
Veřejná pláž. Cesta na pláž trvala asi 5 minut. Je možné zakoupit lehátka a slunečníky (neznám cenu, protože jsme je nevyužili) a vodní sporty.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 14.7. - 21.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

Hylatio Tourist Village Hodnotenie: 3/5 Cyprus, Limassol

Velmi dobré služby. Skvělé místo pro klidnou dovolenou.

Velmi dobré služby. Skvělé místo pro klidnou dovolenou.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

04:00 h

Popis

Ide o druhé najväčšie mesto Cypru a rozhodne najväčší a najdôležitejší prístav, ktorý odbavuje cestovné i nákladné lode. Základom pre vznik mesta bol antický Amáthous, ktorého pozostatky je možné vidieť tu a tam a na jeho mieste sa dnes týčia do výšky moderné hotely. 
Limassol je známy ako centrum vinárskeho priemyslu a ako centrum obchodu s nápojmi vôbec, známe je napr. pivo miestnej výroby KEO alebo kvalitné ovocné šťavy a vína. V mestských záhradách sa pravidelne konajú bujaré vinárske slávnosti a festivaly. 
Miestni architektonický mix zahŕňa stavby z mnohých rôznych období - od Osmanov, Križiakov až po súčasné moderné hotelové a priemyselné zóny. Známou pamiatkou je rovnomenný hrad, dnes spojený s múzeom byzantských predmetov, brnení a keramiky, na ktorom sa v roku 1191 ženil Richard Levie srdce s nevestou, ktorú si sem prišiel vyslobodiť zo zajatia obyvateľov Cypru. V okolí hradu je množstvo tržníc ponúkajúcich rôzne ručne vyrábané výrobky, korenie, olivy, dary mora, apod. Najstaršie osídlené miesto mesta dnes leží pod mnohými hotelmi na východnom okraji dnešného Limassolu. Neprehliadnuteľný je tiež minaret patriaci k najväčšej mešite v meste. 
Miestne pláže sú miestami piesočnaté, miestami kamienkové. Lokalít vhodných na kúpanie je tu menej než v iných letoviskách, ale sú. Hotely sa snažia nahradiť chýbajúce pláže všadeprítomnými bazénmi, poskytujú i široké spektrum ďalšieho vyžitia, predovšetkým športového - stolný tenis, futbal, nohejbal, biliard, apod. 
Je tiež možné podniknúť niektoré z mnohých výletov po okolitých pamiatkach, pokiaľ by vám tie miestne nestačili, napr. na staroveké nálezisko Kourion či Amathous alebo do amfiteátru v Episkopi.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 500 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 18 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 17 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 18 °C v noci 13 °C

 • Nedeľa 18 °C v noci 13 °C

 • Pondelok 18 °C v noci 13 °C

 • Utorok 19 °C v noci 14 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať