Zájazd do

Labranda Velaris Village (ex. Velaris - Vlacica & Vrilo)

Hodnotenie: 0/5

Chorvátsko, Brač, Supetar

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Labranda Velaris Village (ex. Velaris - Vlacica & Vrilo) Hodnotenie: 0/5

Originálne popis usporiadateľa

KATEGÓRIA

***

REGIÓN

Chorvátsko/Ostrov Brač

POPIS

Hotel Labranda Velaris Village sa nachádza pár krokov od krištáľovo čistého mora a krásnej pláže. Rezort ponúka množstvo zariadení vrátane SPA oblasti, konferenčných miestností a rôznych rekreačných aktivít.

POLOHA

Hotel Labranda Velaris Village sa nachádza na ostrove Brač v meste Supetar. Nachádza sa na okraji mesta, približne 2 km od centra.

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Vzdialenosť od autobusovej zastávky: 2 km
Vzdialenosť od letiska: 26 km

PLÁŽ

Skalnatý zostup na pláž.

Lehátka a slnečníky za poplatok.

VYBAVENIE HOTELA

Hotel má vybavenie ako: 24/7 recepcia. 3 reštaurácie (hlavná reštaurácia, plážový bar, Grill Garden), lobby s výhľadom na more, vonkajší bazén s detskou časťou, 2 konferenčné miestnosti, posilňovňa, SPA. bezplatné Wi-Fi v izbách a spoločných priestoroch hotela.Hlavná reštaurácia Olive, ktorá sa nachádza 50 m od pláže, ponúka regionálne a medzinárodné jedlá.


IZBY

Dvojlôžková izba - cca 17 m2, klimatizácia, trezor, platený minibar, telefón, SAT TV, Wi-Fi, kúpeľňa so sprchou a fénom.
Maximálna obsadenosť: 2

Izba TWIN - cca 22,5 m2, trezor, platený minibar, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a fénom. Možnosť pridať ďalšiu pohovku.

Maximálna obsadenosť: 2+1

JEDLO

Je možné dokúpiť balíček len s raňajkami, polpenziou a 3 jedlami.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

*Otváracie hodiny a formy stravovania poskytované v ponuke, ako aj prevádzka jednotlivých prvkov hotelovej infraštruktúry, vrátane atrakcií, reštaurácií a barov, môžu podliehať miernym zmenám v dôsledku sezónnosti, poveternostných podmienok, požiadaviek hostí alebo vyššej moci , na ktoré organizátor nebude reagovať.
** Fotografie izieb prezentovaných v ponuke sú ukážkové. Izby sa môžu líšiť od izieb uvedených v ponuke. Nie každá izba v danom hoteli vyzerá rovnako ako tá prezentovaná v ponuke. Fotografie izieb nie sú súčasťou ponuky.
*** Hotel si vyhradzuje právo odhlásiť zákazníkov, ktorí hrubo porušujú pravidlá hotela a všeobecne uznávané dobré mravy.

DODATOČNE PLATIE

SPA procedúry, služby prania a žehlenia

KATEGORIA

***

REGION

Chorwacja/Wyspa Brač

OPIS

Hotel Labranda Velaris Village położony jest kilka kroków od krystalicznie czystego morza i pieknej plaży. Ośrodek oferuje szereg udogodnień, w tym strefę SPA, sale konferencyjne, i różnorodne zajęcia rekreacyjne.

POŁOŻENIE

Hotel Labranda Velaris Village znajduje się na Wyspie Brac w miejscowości Supetar. Połozony jest na obrzeżach miasta w odległości ok. 2km od centrum. 

Odległość od plaży: 50 m
Odległość od przystanku autobusowego: 2 km
Odległość od lotniska: 26 km

PLAŻA

Kamieniste zejście do plaży.

Leżaki i parasole za opłatą.

HOTEL UDOGODNIENIA

Hotel posiada takie udogodnienia jak:recepcja 24/7. 3 restauracje ( główna, beach bar, Grill Garden), lobby z widokiem na morze, odkryty basen ze strefą dla dzieci, 2 sale konferencyjne, siłownia, SPA. bezpłatne Wi-Fi w pokojach i częściach wspólnych hotelu.Główna restauracja Olive, serwuje regionalne i międzynarodowe posiłki, Znajduje się 50 m od plaży.


POKOJE

Pokój dwuosobowy - ok 17m2, klimatyzacja, sejf, minibar płatny, telefon, TV-SAT, Wi-Fi, łazienka z prysznicem i suszarką.
Maksymalne obłożenie: 2

Pokój typu TWIN-  ok 22,5 m2,sejf, minibar płatny, klimatyzacja, łazienka z prysznicem, suszarką. Możliwośc dodania dodatkowej sofy.

Maksymalne obłożenie: 2+1

WYŻYWIENIE

Możliwa opcja zakupu pakietu tylko ze śniadaniami, śniadaniami i obiadokolacjami i 3 posiłkami.

DODATKOWE INFORMACJE

*Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.
** Prezentowane w ofercie zdjęcia pokojów są zdjęciami przykładowymi. Pokoje mogą różnić się od tych prezentowanych w ofercie. Nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo jak ten prezentowany w ofercie. Zdjęcia pokojów nie stanowią części oferty.
*** Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje. 

DODATKOWO PŁATNE

zabiegi pielęgnacyjne SPA, usługa prania i prasowania

Informácie o hoteli

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Tento nádherný ostrov ponúka snáď najviac možností, ako stráviť voľné dni dovolenky. Športoví nadšenci iste ocenia možnosť windsurfingu v kanáli pred Zlatnim ratem na Bolu alebo trochu viac adrenalínový zážitok v podobe paraglidingu z Vidovy hory. Kto má rád skôr pokojnejšie aktivity, môže sa vybrať na jednu z malebných prechádzok zo Splitske do antických kameňolomov pod Škripom, na ktorých vás budú sprevádzať olivové háje a rozmanité zátoky. Samozrejme, môžete využiť aj náročnejšie trasy. Napríklad výstup na Vidovu horu je pomerne namáhavý a trvá asi 3 hodiny, vynaložené úsilie ale rozhodne nebudete ľutovať. Vyhliadka je priam nezabudnuteľná. Nezabudnite na krasové javy takmer vo všetkých oblastiach ostrova. Chceli by ste si tiež výborne pochutnať? Ste na správnom mieste! Ochutnajte vynikajúci bračský syr, jahňacie mäso alebo rybie špeciality. Po takejto večeri nie je nič lepšie, než si posedieť s pohárom výborného miestneho vína a relaxovať pri západe slnka na niektorej z otvorených terás. 

Zaujímavá je aj etymológia samotného názvu ostrova. Údajne bol pomenovaný podľa jeleňa - kultového zvieraťa pôvodných obyvateľov. Existuje tiež legenda, ktorá vysvetľuje orientáciu tohto poľnohospodárskeho a rybárskeho mestečka. Všetko sa údajne odohralo po páde Tróje, kedy sa v tejto oblasti usadil Antenor a priviedol so sebou pastiera Braha, poľnohospodára Silena a námorníka Elafa. 

Veľkú tradíciu má na ostrove kamenická práca. Miestne kameňolomy blízko Pučišča boli znovu obnovené v dobe antiky a stali sa zdrojom vzdelania i skúseností početných kamenických dynastií. Preslávení kamenári Jurij Dalmatinec či Nikola Firentinec sú toho dôkazom. Miestny tzv. korčulský kameň bol v 20 storočí dokonca zabudovaný do Bieleho domu vo Washingtone. 

Najpríjemnejším mestečkom na trávenie dovolenky je malebné mestečko Bol na južnej strane ostrova. Ponúka jednak pokoj a súkromie, ale aj žijúce centrum, keď sa budete chcieť kultúrne vyžiť. Mestečko je situované pozdĺž pláže, takže z ktoréhokoľvek apartmánu budete mať k vode blízko. Symbolom sa stala pláž nazývaná Zlatni rat, akýsi kamienkový polostrov dlhý 600 metrov, zasahujúci ako šíp kolmo do mora. Celá oblasť je veľmi dobre prispôsobená pre vodné športy, požičovňu skútrov, vodné lyže alebo kurzy potápania sú dostupné na každom rohu. Odporúčame tiež požičať si bicykel a prejsť ostrov po malebných a romantických cestičkách.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 25 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 22 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 24 °C v noci 19 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať