Zájazd do

Labranda Velaris Resort (ex. Velaris - Amor & Vela Luka)

Hodnotenie: 0/5

Chorvátsko, Brač, Supetar

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Labranda Velaris Resort (ex. Velaris - Amor & Vela Luka) Hodnotenie: 0/5

Originálne popis usporiadateľa

KATEGÓRIA

****

REGIÓN

Chorvátsko/Ostrov Brač

POPIS

Rezort Labranda Velaris, ktorý sa nachádza na ostrove Brač, očakáva všetkých hostí, ktorí zažijú bohaté miestne kultúrne dedičstvo, prírodnú rovnováhu, čarovné zátoky a kopce pokryté vinicami. Užite si jednu z našich 102 pohodlných a príjemných izieb ponorených do harmonickej sviežej zelenej atmosféry, len pár krokov od krištáľovo čistého mora a pláží s prírodnými odtieňmi.

POLOHA

Na ostrove Brač.
Vzdialenosť od mora - 50m
Vzdialenosť od Supertar - 2 km
Vzdialenosť od letiska Split - 26 km (čas transferu závisí od hodín trajektu)

PLÁŽ

Vedľa hotela je skalnatý alebo betónový vstup do vody.

VYBAVENIE HOTELA

Hosťom je k dispozícii: recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, 2 a la carte reštaurácie (domáca a medzinárodná kuchyňa), bar s výhľadom na more, posilňovňa, služby práčovne a žehlenia (za poplatok), SPA zóna (za príplatok), vonkajšie kúpanie bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne, bezplatné Wi-Fi v spoločných priestoroch a na izbách.

Check in od 14:00
Odhlásenie do 11:00

Hotel akceptuje domáce zvieratá za poplatok 20 EUR/deň + dodatočný poplatok za upratovanie 50 EUR.

IZBY

Dvojlôžková izba DBL Deluxe - plocha cca 18-25 m2, vybavenie: klimatizácia, SAT TV, trezor, minibar (za poplatok), kúpeľňa s WC a fénom, balkón alebo terasa.

K dispozícii sú aj izby s výhľadom na more alebo do parku.

Izby Superior (rozloha: 24-29 m2), zariadenie ako v izbách Deluxe.

Hotel má izby prispôsobené pre osoby so zdravotným postihnutím - na vyžiadanie.
Detská postieľka za príplatok - 5 EUR/noc.

JEDLO

Na výber z troch možností stravovania:

BB - raňajky (07:00 - 10:00)

HB - dve jedlá

07:00 - 10:00 - raňajky
19:00 - 21:00 - večera

FB - tri jedlá

07:00 - 10:00 - raňajky
12:00 - 13:30 - obed
19:00 - 21:00 - večera

Všetky jedlá sú formou bufetu.

DODATOČNE PLATIE

Za príplatok: bar pri bazéne, a la carte reštaurácia, parkovisko, detská postieľka, pobyt so zvieratami, služba prania a žehlenia, SPA zóna.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

*Otváracie hodiny a formy stravovania poskytované v ponuke, ako aj prevádzka jednotlivých prvkov hotelovej infraštruktúry, vrátane atrakcií, reštaurácií a barov, môžu podliehať miernym zmenám v dôsledku sezónnosti, poveternostných podmienok, požiadaviek hostí alebo vyššej moci , na ktoré organizátor nebude reagovať.
** Fotografie izieb prezentovaných v ponuke sú ukážkové. Izby sa môžu líšiť od izieb uvedených v ponuke. Nie každá izba v danom hoteli vyzerá rovnako ako tá prezentovaná v ponuke. Fotografie izieb nie sú súčasťou ponuky.
*** Hotel si vyhradzuje právo odhlásiť zákazníkov, ktorí hrubo porušujú pravidlá hotela a všeobecne uznávané dobré mravy.

KATEGORIA

****

REGION

Chorwacja/Wyspa Brač

OPIS

Labranda Velaris Resort, położony na wyspie Brač, czeka na wszystkich gości, aby mogli doświadczyć bogatego, lokalnego dziedzictwa kulturowego, naturalnej równowagi, magicznych zatok i wzgórz pokrytych winnicami. Ciesz się jednym z naszych 102 komfortowych i przyjemnych pokoi zanurzonych w harmonijnej, bujnej zielonej atmosferze, zaledwie kilka kroków od krystalicznie czystego morza i plaż o naturalnych odcieniach. 

POŁOŻENIE

Na wyspie Brać.
Odległość od morza - 50m
Odległość od miejscowości Supertar - 2km
Odległość od lotniska w Split - 26km (czas transferu zależy od godzin promów)

PLAŻA

Przy hotelu znajduje się kamieniste lub betownowe zejście do wody.

HOTEL UDOGODNIENIA

Do dyspozycji Gości: recepcja, lobby, restauracja główna, 2 restauracja a la carte (kuchnia lokalna i międzynarodowa), bar z widokiem na morze, siłownia, usługa prania i prasowania (dodatkowao płatne), strefa SPA (dodatkowo płatna), zewnętrzny basen z wydzieloną częścią dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie, bezpłatne wi-fi w częsciach wspólnych i w pokojach. 

Check in od 14:00
Check out do 11:00

Hotel akceptuje pobyt zwierząt domowych za opłatą - 20EUR/dzień + dodatkowa opłata za sprzątanie 50EUR.

POKOJE

Pokój 2-osobowy DBL Deluxe - pow. ok. 18-25m2, wyposażenie: klimatyzacja, TV-sat, sejf, minibar (płatny), łazienka z WC i suszarką do włosówę, balkon lub taras.

Pokoje dostepne są też w opcji z widokem na morze lub widokiem na park.

Pokoje typu Superior (pow. 24-29m2) wyposażenie jak w pokojach Deluxe.

Hotel dysponuje pokojami przystosowanymi do osób niepełnosprawnych - na zapytanie.
Łóżeczka dla niemowlaków dodatkowo płatne - 5 EUR / noc.

WYŻYWIENIE

Trzy opcje wyżywienia do wyboru:

BB - śniadanie (07:00-10:00) 

HB - dwa posiłki

07:00-10:00 - śniadanie
19:00-21:00 - kolacja

FB - trzy posiłki

07:00-10:00 - śniadanie
12:00-13:30 - obiad
19:00-21:00 - kolacja

Wszystkie posiłki w formie bufetu.

DODATKOWO PŁATNE

Za dodatkową opłatą: bar przy basenie, restauracje a la carte, parking, łóżeczko dla niemowlaka, pobyt zwierzaka, usługa prania i prasowania, strefa SPA. 

DODATKOWE INFORMACJE

*Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy, a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej, w tym atrakcji, retauracji, barów, mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.
** Prezentowane w ofercie zdjęcia pokojów są zdjęciami przykładowymi. Pokoje mogą różnić się od tych prezentowanych w ofercie. Nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo jak ten prezentowany w ofercie. Zdjęcia pokojów nie stanowią części oferty.
*** Hotel zastrzega sobie prawo wymeldowania Klientów, którzy w sposób rażący naruszają zasady hotelu i ogólnie przyjęte dobre obyczaje. 

Informácie o hoteli

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Tento nádherný ostrov ponúka snáď najviac možností, ako stráviť voľné dni dovolenky. Športoví nadšenci iste ocenia možnosť windsurfingu v kanáli pred Zlatnim ratem na Bolu alebo trochu viac adrenalínový zážitok v podobe paraglidingu z Vidovy hory. Kto má rád skôr pokojnejšie aktivity, môže sa vybrať na jednu z malebných prechádzok zo Splitske do antických kameňolomov pod Škripom, na ktorých vás budú sprevádzať olivové háje a rozmanité zátoky. Samozrejme, môžete využiť aj náročnejšie trasy. Napríklad výstup na Vidovu horu je pomerne namáhavý a trvá asi 3 hodiny, vynaložené úsilie ale rozhodne nebudete ľutovať. Vyhliadka je priam nezabudnuteľná. Nezabudnite na krasové javy takmer vo všetkých oblastiach ostrova. Chceli by ste si tiež výborne pochutnať? Ste na správnom mieste! Ochutnajte vynikajúci bračský syr, jahňacie mäso alebo rybie špeciality. Po takejto večeri nie je nič lepšie, než si posedieť s pohárom výborného miestneho vína a relaxovať pri západe slnka na niektorej z otvorených terás. 

Zaujímavá je aj etymológia samotného názvu ostrova. Údajne bol pomenovaný podľa jeleňa - kultového zvieraťa pôvodných obyvateľov. Existuje tiež legenda, ktorá vysvetľuje orientáciu tohto poľnohospodárskeho a rybárskeho mestečka. Všetko sa údajne odohralo po páde Tróje, kedy sa v tejto oblasti usadil Antenor a priviedol so sebou pastiera Braha, poľnohospodára Silena a námorníka Elafa. 

Veľkú tradíciu má na ostrove kamenická práca. Miestne kameňolomy blízko Pučišča boli znovu obnovené v dobe antiky a stali sa zdrojom vzdelania i skúseností početných kamenických dynastií. Preslávení kamenári Jurij Dalmatinec či Nikola Firentinec sú toho dôkazom. Miestny tzv. korčulský kameň bol v 20 storočí dokonca zabudovaný do Bieleho domu vo Washingtone. 

Najpríjemnejším mestečkom na trávenie dovolenky je malebné mestečko Bol na južnej strane ostrova. Ponúka jednak pokoj a súkromie, ale aj žijúce centrum, keď sa budete chcieť kultúrne vyžiť. Mestečko je situované pozdĺž pláže, takže z ktoréhokoľvek apartmánu budete mať k vode blízko. Symbolom sa stala pláž nazývaná Zlatni rat, akýsi kamienkový polostrov dlhý 600 metrov, zasahujúci ako šíp kolmo do mora. Celá oblasť je veľmi dobre prispôsobená pre vodné športy, požičovňu skútrov, vodné lyže alebo kurzy potápania sú dostupné na každom rohu. Odporúčame tiež požičať si bicykel a prejsť ostrov po malebných a romantických cestičkách.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 25 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 22 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 24 °C v noci 19 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať