Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

Traveleague

Nová švajčiarska cestovná kancelária, špecialista na ubytovanie celosvetovo, zameriavajú sa na obľúbené destinácie v Nemecku, Rakúsku, Taliansku, Maďarsku, Českej republike, Poľsku, Chorvátsku a Slovinsku.

Produktové portfólio zahŕňa ubytovanie v kategórii 3, 4 a 5 hviezdičiek od nenáročnej dovolenky až po luxusné hotely v segmentoch individuálneho cestovania, apartmánov a kempov, lyžovania, šport, wellness a výlety do mesta až po dovolenku na pláži s all inclusive ponukami.

Známi hoteloví partneri ako Falkensteiner Hotels & Residences ponúkajú prvotriedne služby pre dokonalý pobyt.

Čo je dôležité vedieť, ak cestujete so zahraničnou cestovnou kanceláriou? Cestovný trh v rámci EÚ podlieha prísnym normám, ktoré vás ako spotrebiteľa chránia. Cestovná zmluva a prípadné reklamácie sa vždy riadia zákonmi krajiny, v ktorej má cestovná kancelária sídlo. Nemusíte sa však ničoho obávať, v rámci našej bezplatnej služby Invia Care ponúkame kompletný servis, vrátane doručenia všetkých dokladov v slovenskom (alebo českom) jazyku, infolinky počas celej dovolenky, pomoci pri riešení reklamácií so zahraničnou CK a ďalšieho. Všetky zahraničné cestovné kancelárie, s ktorými spolupracujeme, majú poistenie proti úpadku a overenú kvalitu služieb.

Často kladené otázky

Dokumenty CK TraveLeague