Zájazd do

Mono Hotel

Hodnotenie: 0/5

Turecko, Turecká riviéra

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Mono Hotel

Mono Hotel je ideálnou voľbou pre cestovateľov, ktorí si chcú užiť pamiatky a zvuky Antalye. Užite si mestský život v Antalyi s pobytom v hoteli Mono a jeho perfektnej polohe priamo v centre mesta. Neviete, čo robiť v Antalyi? Ubytujte sa v hoteli Mono, ktorý je len 9,4 km od letiska Antalya a nechajte si svoje možnosti otvorené. Hotel Mono ponúka celý rad služieb a vybavenia, aby bol váš pobyt ešte príjemnejší. Ak prichádzate autom, určite oceníte hotelové parkovisko, ktoré sa nachádza priamo na mieste. Upozorňujeme, že v hoteli nie je povolené fajčiť, aby sa zabezpečil čistý vzduch pre všetkých hostí. V záujme zdravia a pohody všetkých hostí a personálu je fajčenie obmedzené na vyhradené priestory.
Das Mono Hotel ist die perfekte Wahl für Reisende, die die Sehenswürdigkeiten und Klänge von Antalya genießen möchten. Genießen Sie das Stadtleben in Antalya mit einem Aufenthalt im Mono Hotel und der perfekten Lage direkt im Stadtzentrum. Sie wissen nicht, was Sie in Antalya unternehmen möchten? Halten Sie alle Optionen offen, indem Sie im Mono Hotel übernachten, das nur 9,4 km vom Flughafen Antalya entfernt ist. Das Mono Hotel bietet eine Reihe von Dienstleistungen und Annehmlichkeiten, die Ihren Aufenthalt noch angenehmer machen. Wenn Sie mit dem Auto anreisen, werden Sie den Parkplatz des Hotels zu schätzen wissen, der sich direkt vor Ort befindet. Bitte beachten Sie, dass das Rauchen im Hotel nicht gestattet ist, um eine saubere Luft für alle Gäste zu gewährleisten. Im Interesse der Gesundheit und des Wohlbefindens aller Gäste und des Personals ist das Rauchen auf die ausgewiesenen Bereiche beschränkt.

Informácie o hoteli

Vyberte si termín

Destinácie

Čas letu

02:30 h

Popis

Turecká riviéra sa rozprestiera na pobreží Stredozemného mora medzi mestami Antalya, Side a Alanya. Čo sa turistického ruchu týka, je najnavštevovanejšou a najobľúbenejšou oblasťou v zemi. Pohorie Taurus, ktoré sa vinie paralelne k pobrežiu Stredozemného mora, ho chráni pred nepriaznivým počasím. Letná sezóna trvá od začiatku mája do konca októbra, počasie je tu stále s teplotami okolo 35°C. Táto časť Stredozemného mora patrí k najteplejším, a zároveň najslanším, pobrežie je lemované pásmom piesočných a okruhliakových pláží. Turecká riviéra ponúka možnosť prežitia nádhernej dovolenky pri mori, pritom sa zoznámiť s odlišnou orientálnou kultúrou a prezrieť si množstvo antických pamiatok.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať