Zájazd do

Myra

Hodnotenie: 3/5

Turecko, Marmaris, Marmaris

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Myra

miesto:
Hotel sa nachádza cca 150 m od pláže. Do centra Marmarisu sa dostanete pešo za pár minút. Letisko Dalaman je vzdialené približne 90 km.

Zariadenie:
Hotel má celkom 70 izieb. K vybaveniu patrí recepcia s recepciou, lobby, hotelový trezor (za poplatok), TV miestnosť a 2 reštaurácie s barmi. Vonku je bazén s oddeleným detským bazénom a slnečnou terasou. Pri bazéne sú k dispozícii ležadlá a slnečníky.

Ubytovanie:
Štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC so sušičom vlasov, klimatizáciu, SAT TV, telefón, minibar a balkón. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Izby Economy s rovnakým vybavením sú dostupné len v obmedzenom počte.

Jedlá:
All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu. Všetky miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene od 10:00 do polnoci.

Šport/zábava:
Zadarmo: plážový volejbal.
Za poplatok: Rôzne vodné športy si môžete rezervovať u miestnych poskytovateľov na pláži.

deti:
detský bazén

Dôležitá informácia:
Upozorňujeme, že nie je možné kedykoľvek vylúčiť vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napríklad v prípade pandémie, ale ani obmedzenia vstupu/výstupu a všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (let + hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registrácia musí byť vykonaná pre nasledujúce letecké spoločnosti, v opačnom prípade vám za odbavenie na letisku budú účtované dodatočné poplatky. Online check-in časy a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Sun Express online check-in najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in Ryanair plus v prípade potreby predchádzajúce overenienajskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že ak obsadíte dvojlôžkovú izbu s viacerými prístelkami, využiteľná plocha izby sa zníži. Odporúčame preto, aby ste si, ak je to možné, rezervovali rodinnú izbu priamo pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od regionálnych charakteristík hotelového nábytku.

 

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Lage:
Das Hotel liegt ca. 150 m vom Strand entfernt. Das Ortszentrum von Marmaris erreichen Sie nach wenigen Gehminuten. Der Flughafen von Dalaman liegt in ca. 90 km Entfernung.

Ausstattung:
Das Hotel verfügt über insgesamt 70 Zimmer. Zu den Einrichtungen zählen ein Empfangsbereich mit Rezeption, Lobby, Hotel-Safe (gegen Gebühr), TV-Raum sowie 2 Restaurants mit Bars. Im Außenbereich befindet sich ein Swimmingpool mit separatem Kinderbecken und Sonnenterrasse. Liegen und Schirme stehen Ihnen am Pool zur Verfügung.

Unterbringung:
Die Standard-Zimmer verfügen über ein Bad oder Dusche/WC mit Föhn, Klimaanlage, Sat.-TV, Telefon, Minibar und Balkon. Einzelzimmer sind Doppelzimmer zur Alleinnutzung. Economy-Zimmer sind bei gleicher Ausstattung nur in begrenzter Anzahl verfügbar.

Verpflegung:
All Inclusive beinhaltet Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Alle lokalen alkoholischen und alkoholfreien Getränke sind in der Zeit von 10:00 bis 24:00 Uhr inklusive.

Sport/Unterhaltung:
Ohne Gebühr: Beachvolleyball.
Gegen Gebühr: Verschiedene Wassersportaktivitäten bei lokalen Anbietern am Strand buchbar.

Kinder:
Kinderbecken

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In ggf. zuzüglich einer vorherigen Verifizierung frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen. Weiterhin ist die Größe der zur Verfügung gestellten Betten abhängig von den jeweiligen regionalen Besonderheiten der Hotelmöblierung.

 

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 15 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Detský kútik Detský kútik áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Podpriemerné (na základe 4 hodnotení)

Hodnotenie 2,8 / 5

Ubytovanie 2,7 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 3,2 / 5

Cena 2,8 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

44. najlepšie hodnotený z 616 hotelov v Marmaris

Eliska Gecevska

Hodnotenie 3,3 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 11.10. - 18.10.2022 Hodnotené: Október 2022

Myra Hodnotenie: 3/5 Turecko, Marmaris

Dovolenka bola super, avšak nemilé prekvapenie 4 účastníkov zajazdu, ked ich na letisku nikto nečakal.

Ako viete v Turecku , ako tretej krajine sa neda telefonovať za normalne peniaze z automatom Cestovných kancelárii a iných institúcii...tak som musela za 50 € kupit turecku simkartu, ktorú mi dufam cestovná kancelária po reklamacii tejto služby / ktoru sme si riesili sami.../ na letisku preplatí.

Inak vsetko OK, odporúčam, až na to , aby boli ludia trpezliví ,ked nepríde odvoz do hotela.

Ak náhodou neviete inu reč , ako slovencinu, tak budete mať veľmi zlý prvý dojem...este stastie, ze viem 3 svetové jazyky, a další cestujuci ,ktorí boli so mnou mali to šťastie, ze som vsetko za nich aj za seba vybavila.

Dovolenka bola super, avšak nemilé prekvapenie 4 účastníkov zajazdu, ked ich na letisku nikto nečakal.

Ako viete v Turecku , ako tretej krajine sa neda telefonovať za normalne peniaze z automatom Cestovných kancelárii a iných institúcii...tak som musela za 50 € kupit turecku simkartu, ktorú mi dufam cestovná kancelária po reklamacii tejto služby / ktoru sme si riesili sami.../ na letisku preplatí.

Inak vsetko OK, odporúčam, až na to , aby boli ludia trpezliví ,ked nepríde odvoz do hotela.

Ak náhodou neviete inu reč , ako slovencinu, tak budete mať veľmi zlý prvý dojem...este stastie, ze viem 3 svetové jazyky, a další cestujuci ,ktorí boli so mnou mali to šťastie, ze som vsetko za nich aj za seba vybavila.

Ubytovanie 3,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
stačilo nam, cena odpoveda ubytovaniu

Strava
strava super, stacilo

Služby hotela
hotel fajn, aj ludia ochotní

Pláž
pláže super, platene ako skoro všade...staraju sa vsak o ne...

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 0,7 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 5.7. - 12.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Myra Hodnotenie: 3/5 Turecko, Marmaris

Úplne príšerné, delegát síce bol na mieste, ale hneď na počkanie predal nám ďalšie výlety, ktoré boli o 200% navýšené (čo sme my nemali šancu porovnať, lebo nám nedal heslo na wifi a ani možnosť sa zorientovať), následne pri odchode nebol schopný zaslať čas odchodu na letisko. Totálna nekompetencia.

Úplne príšerné, delegát síce bol na mieste, ale hneď na počkanie predal nám ďalšie výlety, ktoré boli o 200% navýšené (čo sme my nemali šancu porovnať, lebo nám nedal heslo na wifi a ani možnosť sa zorientovať), následne pri odchode nebol schopný zaslať čas odchodu na letisko. Totálna nekompetencia.

Ubytovanie 0,5 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolie 1,0 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytovanie
Vzhľadom k tomu, že som sa vôbec nevyspala lebo posteľ vŕzgala len pri pohľade na ňu, kúpeľňa plesnivá, podlaha, ktorá sa sama od seba dvíhala, alebo jackpot - klíma za príplatok!

Strava
Ani sa nevyjadrujem - prepražená plná penzia (okolo all inclusive to nešlo ani cez Albánsko), pančované nápoje a nechutné vyprážané veci.

Služby hotela
Arogantný recepčný, ktorý nebol ani len ochotný poskytnúť osušky k bazénu (lebo ! majú na hosťa jednu osušku! - cháp ako vidíš), a so službami sme asi aj skončili, o iných tam nebolo ani chýru ani slychu (okrem toho že zvládli teda dať nám kľúče od toho ,,kráľovstva")

Pláž
Samozrejme, k hotelu neprislúchala pláž, ale s domácimi sa celkom dalo vyjednať.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Eliska Gecevska

Hodnotenie 3,3 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 11.10. - 18.10.2022 Hodnotené: Október 2022

Myra Hodnotenie: 3/5 Turecko, Marmaris

Dovolenka bola super, avšak nemilé prekvapenie 4 účastníkov zajazdu, ked ich na letisku nikto nečakal.

Ako viete v Turecku , ako tretej krajine sa neda telefonovať za normalne peniaze z automatom Cestovných kancelárii a iných institúcii...tak som musela za 50 € kupit turecku simkartu, ktorú mi dufam cestovná kancelária po reklamacii tejto služby / ktoru sme si riesili sami.../ na letisku preplatí.

Inak vsetko OK, odporúčam, až na to , aby boli ludia trpezliví ,ked nepríde odvoz do hotela.

Ak náhodou neviete inu reč , ako slovencinu, tak budete mať veľmi zlý prvý dojem...este stastie, ze viem 3 svetové jazyky, a další cestujuci ,ktorí boli so mnou mali to šťastie, ze som vsetko za nich aj za seba vybavila.

Dovolenka bola super, avšak nemilé prekvapenie 4 účastníkov zajazdu, ked ich na letisku nikto nečakal.

Ako viete v Turecku , ako tretej krajine sa neda telefonovať za normalne peniaze z automatom Cestovných kancelárii a iných institúcii...tak som musela za 50 € kupit turecku simkartu, ktorú mi dufam cestovná kancelária po reklamacii tejto služby / ktoru sme si riesili sami.../ na letisku preplatí.

Inak vsetko OK, odporúčam, až na to , aby boli ludia trpezliví ,ked nepríde odvoz do hotela.

Ak náhodou neviete inu reč , ako slovencinu, tak budete mať veľmi zlý prvý dojem...este stastie, ze viem 3 svetové jazyky, a další cestujuci ,ktorí boli so mnou mali to šťastie, ze som vsetko za nich aj za seba vybavila.

Ubytovanie 3,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
stačilo nam, cena odpoveda ubytovaniu

Strava
strava super, stacilo

Služby hotela
hotel fajn, aj ludia ochotní

Pláž
pláže super, platene ako skoro všade...staraju sa vsak o ne...

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 0,7 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 5.7. - 12.7.2022 Hodnotené: Júl 2022

Myra Hodnotenie: 3/5 Turecko, Marmaris

Úplne príšerné, delegát síce bol na mieste, ale hneď na počkanie predal nám ďalšie výlety, ktoré boli o 200% navýšené (čo sme my nemali šancu porovnať, lebo nám nedal heslo na wifi a ani možnosť sa zorientovať), následne pri odchode nebol schopný zaslať čas odchodu na letisko. Totálna nekompetencia.

Úplne príšerné, delegát síce bol na mieste, ale hneď na počkanie predal nám ďalšie výlety, ktoré boli o 200% navýšené (čo sme my nemali šancu porovnať, lebo nám nedal heslo na wifi a ani možnosť sa zorientovať), následne pri odchode nebol schopný zaslať čas odchodu na letisko. Totálna nekompetencia.

Ubytovanie 0,5 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolie 1,0 / 5

Cena 0,5 / 5

Ubytovanie
Vzhľadom k tomu, že som sa vôbec nevyspala lebo posteľ vŕzgala len pri pohľade na ňu, kúpeľňa plesnivá, podlaha, ktorá sa sama od seba dvíhala, alebo jackpot - klíma za príplatok!

Strava
Ani sa nevyjadrujem - prepražená plná penzia (okolo all inclusive to nešlo ani cez Albánsko), pančované nápoje a nechutné vyprážané veci.

Služby hotela
Arogantný recepčný, ktorý nebol ani len ochotný poskytnúť osušky k bazénu (lebo ! majú na hosťa jednu osušku! - cháp ako vidíš), a so službami sme asi aj skončili, o iných tam nebolo ani chýru ani slychu (okrem toho že zvládli teda dať nám kľúče od toho ,,kráľovstva")

Pláž
Samozrejme, k hotelu neprislúchala pláž, ale s domácimi sa celkom dalo vyjednať.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Terézia Mičianiková

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 10.5. - 17.5.2022 Hodnotené: Máj 2022

Myra Hodnotenie: 3/5 Turecko, Marmaris

Musím povedať, že za tú cenu to určite stálo za to. Hotel aj hotelové služby boli výborné, ľudia boli milí a pčcasie tiež vyšlo na výbornú.

Musím povedať, že za tú cenu to určite stálo za to. Hotel aj hotelové služby boli výborné, ľudia boli milí a pčcasie tiež vyšlo na výbornú.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž
Pláž ma nepríjemné zaskočila. Všade boli lehátka a v podstate súkromné pláže. Bol tam jedine malý kúsok verejnej, ale ten bol oveľa ďalej od našej lokality. Voda mala nejakých 19°C, čo mnohí považujú za studenú. Ja ako trochu otužilec som s tým bola v poriadku. Avšak priateľ sa moc neokúpal.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Antonín Kocourek

Hodnotenie 0,0 / 5

Neoverená recenzia Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Myra Hodnotenie: 3/5 Turecko, Marmaris

Hrozná dovolená s hroznou CK. Nepravdivé informace od pracovníků CK a podle katalogu jiné služby.Kdzž jsem po návratu podal u CK reklamaci na dovolenou tak se ani neuráčil pan majitel semnou spojit.

Hrozná dovolená s hroznou CK. Nepravdivé informace od pracovníků CK a podle katalogu jiné služby.Kdzž jsem po návratu podal u CK reklamaci na dovolenou tak se ani neuráčil pan majitel semnou spojit.

Ubytovanie
Malé pokoje kde se ani neotočíte.Ale čisto a klimatizace skvělá jedna z mála dobrých věcí.jinak hotel plný ruské mládeže a arogantní majitel s e svoji rodinou.

Strava
Měl jsem ALL inclusive ale byla to vegetariánská strava.Hromady salátů zeleninových a ma so pouze 2 x za celou dovolenou.Hlavní jídlo se podávalo na desertovích talířích!!!výběr z jednoho jídla.Hlavní jídlo bylo:fazole s párkem ,smažený lilek,špagety,piza s hranolkama,zapečené brambory atd..

Služby hotela
Pití a bar hrůza.Barman byl synovcem majitele!!Pivo se podávalo v třetínkách ale jen do dvou třetin čepované,víno do dvojek podobným způsobem,kořalka na dno pohárku a to vše stále do jedné upatlané sklenice.Pokud jste ji nechal ležet na stole řekl ,že nemá glas ,led do pití zásadně holou rukou po připomínce - nemám led!!!!Po 22 hodině pouze jeden drink na osobu ,v prxi když sedí patie u stolu a dojde pití celéj stůl se musí zvednout a dojít pro pití!!!Hrůza a děs.

Pláž
Pláže dlouhé čisté voda studená ale čistá.Lehádko na pláži za 200Kč nebo když si dáte pití tak neplatíte lehátka.Pivo na pláži 50 kč a více.Ceny jsou tam obrovské.

Celkový dojem
Marmaris nádherné rušné město s krásným přístavem.většina Turků ochotná a příjemná.Cestovka se kterou jsem jel velice špatná,Hotel Myra podle katalogu 3a půl hvězdíčkoví skutečnost poze 3 hvězdičky.Taká nikdy více ,otrávená dovolená za mnoho peněz.

Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Čas letu

02:30 h

Popis

Na západnej strane tureckého pobrežia leží mestečko vyznačujúce sa denným pokojom a nočným ruchom. Možno preto patrí Marmaris k tým najatraktívnejším na západe. Jachtársky prístav stráži moderné lode v širokej zátoke, ktorá spoločne s prizerajúcim sa pohorím Taurus vytvára nádhernú scenériu. Dejiny mesta siahajú až do dôb Alexandra Veľkého. V staroveku bolo významným centrom obchodnej cesty vedúcej z Malej Ázie do Egypta. Dnes je Marmaris jedným z najobľúbenejších letovísk v Turecku vôbec. Toto stredisko sa rozprestiera okolo širokej zátoky lemované piesočnatou plážou s krásnou panorámou hôr a zelenými hájmi. Marmaris je typické historické mestečko s romantickými uličkami, ktorého história sa datuje už od 11. storočia.
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 15 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 27 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 20 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 28 °C v noci 16 °C

 • Streda 29 °C v noci 15 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať