Hotel Beso Beach (ex. Elit Life)

Hodnotenie: 4/5

Turecko, Kemer, Çamyuva

od 389 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 148 179

miesto:
Tento hotel sa nachádza asi 100 m od pláže v centre mesta Kemer.

Zariadenie:
Na recepcii v priestoroch recepcie je k dispozícii viacjazyčný personál, ktorý vám poskytne rady a pomoc. K vybaveniu ubytovania patrí trezor a bankomat. WiFi je k dispozícii vo verejných priestoroch (za poplatok). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Dom má bezbariérový prístup a výťah. Okrem supermarketu sú tu aj ďalšie obchody. Súčasťou areálu hotela je krásna záhrada a detské ihrisko. K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta zdarma. Ponúkané služby zahŕňajú stráženie detí, práčovňu a kaderníctvo.

Ubytovanie:
Izby majú klimatizáciu a centrálne riadené kúrenie. Väčšina izieb má balkón. K dispozícii sú samostatné spálne. K dispozícii je aj trezor a minibar. K štandardnému vybaveniu patrí aj zariadenie na prípravu čaju/kávy. Rôzne komunikačné a zábavné možnosti zabezpečuje komfortné vybavenie telefónom, TV a WiFi (za poplatok). V kúpeľni so sprchovacím kútom je sušič vlasov. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/zábava:
Vonkajší bazénový komplex s detskou časťou je ideálny pre aktívny oddych a pravidelný aqua tréning. Navyše osviežujúce nápoje pri bazéne/snack bare a tobogán dostanú všetkých milovníkov vody do najlepšej nálady. Ležadlá a slnečníky zaručujú hodiny relaxácie. Ak máte chuť si zacvičiť, k dispozícii je plážový volejbal a jazda na koni. Fanúšikovia vodných športov sa môžu venovať kanoistike, šnorchlovaniu a potápaniu. Hostia si môžu vybrať zo širokej ponuky indoorových športov v dome, vrátane fitness štúdia, stolného tenisu, biliardu, šípok a aerobiku. Hotel ponúka rôzne možnosti wellness, ako sú kúpele, sauna, hammam a masáže. Animačný program a detský klub sú možnosti pre voľnočasové aktivity.

Jedlá:
Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu, kaviareň a bar Osviežujúce nápoje v plážovom bare sa postarajú o chvíle dobrej nálady. Ubytovanie ponúka all inclusive stravovanie ako možnosť rezervácie. Chutné raňajky vám dodajú energiu na celý deň a na obed a večeru si hostia môžu dopriať bohatý bufet. Ubytovanie poskytuje aj občerstvenie. Podnik ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Tipy:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vybavenie, služby, zábava a športové ponuky v zimnej sezóne:
V zimnej sezóne (zvyčajne začiatok novembra až koniec marca/polovica apríla) a v skorej a neskorej sezóne (apríl a október) nie sú niektoré z tu uvedených zariadení k dispozícii vôbec alebo sú k dispozícii len obmedzenom rozsahu v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Týka sa to najmä plážových a bazénových zariadení (slnečníky a ležadlá, móla na kúpanie, bary pri bazéne a na pláži), vonkajšej zábavy a športových aktivít (najmä vodné športy). V mnohých hoteloch sú bazény v zimných mesiacoch obsluhované alebo úplne vypustené, tobogany/aquaparky nie sú v prevádzke. Ponuka à la carte reštaurácií, snack reštaurácií a barov môže byť v zimnom období tiež obmedzená alebo môžu byť obmedzené servisné časy, namiesto bufetu je možné podávať jedlá formou menu. Vonkajšie večerné akcie sú zrušené alebo budú presunuté do interiéru. Minikluby sa často v zimnej sezóne neponúkajú vôbec alebo sa ponúkajú len počas školských prázdnin. Ak je v miestnosti klimatizácia, v zimných mesiacoch slúži ako kúrenie.

Vstupné požiadavky do Turecka:
Nemeckí občania (vrátane maloletých) vyžadujú   Pre vstup do Turecka a pobyty do 90 dní občiansky preukaz, pas alebo dočasný pas. Deti do 12 rokov môžu do krajiny vstúpiť aj s platným detským pasom (od 10 rokov s fotografiou a uvedením národnosti „nemecká“). Vstup nie je možný s cestovným preukazom vydaným spolkovou políciou v prípade núdze ako náhrada za pas alebo dočasný občiansky preukaz.

Pasy musia mať aspoň jednu voľnú stranu, keďže pasy sú pri vstupe opečiatkované vstupnou pečiatkou a dátumom. Pri vstupe do krajiny s občianskym preukazom vydajú turecké colné orgány vstupný doklad, ktorý si treba starostlivo uschovať, pretože ho treba pri odchode z krajiny opäť predložiť.

V prípade maloletých, ktorí cestujú do Turecka bez rodičov, musia mať so sebou formulár súhlasu podpísaný oboma rodičmi (v nemčine a preložený do turečtiny). Na opätovný vstup do Nemecka potrebujú deti, ktoré majú nemecké aj turecké občianstvo, nemecký pas alebo občiansky preukaz, o ktoré je potrebné pred odchodom požiadať príslušný nemecký úrad, alebo v prípade potreby platný detský pas.

Občania iných krajín by sa mali informovať o požiadavkách na vstup na Veľvyslanectve Tureckej republiky v Berlíne alebo na ich príslušnom konzuláte.

Zdroj: Federálne ministerstvo zahraničných vecí/Turecko: Cestovné a bezpečnostné informácie – Federálne ministerstvo zahraničných vecí (auswaertiges-amt.de)

(Od januára 2024)
Lage:
Dieses Hotel liegt ca. 100 m vom Strand entfernt, in zentraler Lage in Kemer.

Ausstattung:
An der Rezeption im Empfangsbereich steht mehrsprachiges Personal mit Rat und Tat zur Seite. Die Einrichtung der Unterbringung umfasst einen Safe und einen Geldautomaten. WLAN ist in den öffentlichen Bereichen (gegen Gebühr) verfügbar. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Das Haus verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen und einen Aufzug. Neben einem Supermarkt sind weitere Geschäfte zu finden. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Hotels. Zu den weiteren Einrichtungen der Unterbringung zählen ein TV-Raum und ein Spielzimmer. Bei Bedarf stehen den Reisenden Parkplätze ohne Gebühr zur Verfügung. Zu den gebotenen Leistungen gehören ein Babysitterservice, ein Wäscheservice und ein Friseur.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und eine zentral steuerbare Heizung. In den meisten Zimmern ist ein Balkon vorhanden. Es sind separate Schlafzimmer vorhanden. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Eine Tee-/Kaffeemaschine zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Verschiedene Kommunikations- und Unterhaltungsmöglichkeiten werden durch die komfortable Ausstattung mit einem Telefon, einem TV-Gerät und WiFi (gegen Gebühr) gewährleistet. Im Badezimmer – ausgestattet mit einer Dusche – gibt es einen Haartrockner. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Sport/Unterhaltung:
Die Außenpoolanlage mit Kinderbereich eignet sich hervorragend für aktive Erholung und regelmäßiges Aquatraining. Zudem bringen erfrischende Getränke an der Pool-/Snackbar und eine Wasserrutsche alle Wasserratten in die beste Stimmung. Liegestühle und Sonnenschirme garantieren erholsame Stunden. Wem der Sinn nach Bewegung steht, werden Beachvolleyball und Reiten angeboten. Freunde des Wassersports können sich bei Kanufahren, Schnorcheln und Tauchen vergnügen. Den Gästen steht im Haus mit einem Fitnessstudio, Tischtennis, Billard, Darts und Aerobic ein breites Spektrum an Indoor-Sportarten zur Auswahl. Im Hotel werden verschiedene Wellnessangebote wie Spa, Sauna, Hammam und Massage-Anwendungen offeriert. Ein Animationsprogramm und ein Miniclub sind Möglichkeiten der Freizeitgestaltung.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Restaurant, ein Café und eine Bar. Erfrischende Drinks an der Strandbar sorgen für Wohlfühlmomente. Die Unterkunft bietet als buchbare Verpflegungsleistung All-Inclusive. Ein leckeres Frühstück gibt Energie für den Tag, zum Mittag- und Abendessen bedienen sich die Gäste am reichhaltigen Buffet. Darüber hinaus stellt die Unterbringung Snacks bereit. Das Haus führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einrichtungen, Service-, Animations- und Sportangebote in der Wintersaison:
In der Wintersaison (i. d. R. Anfang November bis Ende März/Mitte April) und in der Vor- und Nachsaison (April und Oktober) stehen witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige hier aufgeführten Einrichtungen zum Teil gar nicht oder nur in beschränktem Umfang zur Verfügung. Dies gilt vor allem für Strand- und Pooleinrichtungen (Sonnenschirme und Liegen, Badestege, Pool- und Strandbars), Animations- und Sportangebote im Freien (insbesondere Wassersport). In vielen Hotels werden die Swimmingpools in den Wintermonaten gewartet bzw. komplett geleert, Wasserrutschen/Aquaparks sind nicht in Betrieb. Auch das Angebot an A-la-carte-Restaurants, Snackrestaurants und Bars kann in der Wintersaison reduziert oder die Servicezeiten können eingeschränkt sein, statt eines Buffets können die Mahlzeiten in Menüform serviert werden. Abendveranstaltungen im Freien entfallen bzw. werden in Innenräume verlegt. Miniclubs werden häufig in der Wintersaison gar nicht oder nur während Schulferienzeiten angeboten. Wenn zur Zimmerausstattung eine Klimaanlage gehört, dient diese in den Wintermonaten als Heizung.

Einreisebestimmungen für die Türkei:
Deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) benötigen für die Einreise in die Türkei und Aufenthalte bis zu 90 Tagen einen Personalausweis, Reisepass oder vorläufigen Reisepass. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass (ab 10 Jahren mit Lichtbild und der Eintragung Nationalität „deutsch“) einreisen. Nicht möglich ist die Einreise mit mit einem von der Bundespolizei für Notfälle ausgestellten Reiseausweis als Passersatz oder einem vorläufigen Personalausweis.

Reisepässe müssen noch über mindestens eine freie Seite verfügen, da die Pässe bei Einreise mit einem Einreisestempel samt Datum versehen werden.  Bei der Einreise mit Personalausweis händigen die türkischen Zollbehörden ein Einreisepapier aus, welches sorgfältig aufzubewahren ist, da es bei der  Ausreise wieder vorgelegt werden muss. 

Für Minderjährige, die ohne ihre Eltern in die Türkei reisen, ist ein von beiden Elternteilen unterschriebene Einverständniserklärung mitzuführen (in deutscher Sprache und ins Türkische übersetzt). Kinder, die sowohl die deutsche als auch die türkische Staatsangehörigkeit besitzen, benötigen zur Wiedereinreise nach Deutschland einen deutschen Reisepass oder Personalausweis, der vor Abreise bei der zuständigen deutschen Behörde beantragt werden muss, oder ggf. einen gültigen Kinderreisepass.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich bzgl. der Einreisebedingungen bitte bei der Botschaft der Republik Türkei in Berlin oder  ihrem zuständigen Konsulat.

Quelle: Auswärtiges Amt/Türkei: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Fitness Fitness áno

Recenzia hotela

Dobré (na základe 8 hodnotení)

Hodnotenie 3,7 / 5

Ubytovanie 3,7 / 5

Strava 3,1 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 3,8 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

109. najlepšie hodnotený z 566 hotelov v Kemer

Katarzyna K.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 16.5. - 22.5.2024 Hodnotené: Máj 2024

Beso Beach (ex. Elit Life) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kemer

Cena i kvalita jsou adekvátní. Trochu příliš zaměřené na rusky mluvící hosty (na recepci téměř pouze rusky, hudba pouze v ruštině, obecné informace v hotelu o např. době jídla pouze v ruštině).

Cena i kvalita jsou adekvátní. Trochu příliš zaměřené na rusky mluvící hosty (na recepci téměř pouze rusky, hudba pouze v ruštině, obecné informace v hotelu o např. době jídla pouze v ruštině).

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Místnost byla docela malá, matrace bylo potřeba vyměnit, ale celkově to bylo v pohodě. Čistý, dobře udržovaný pokoj. Na balkoně je stůl a 2 židle

Strava
Jídlo je chutné a docela rozmanité. Největší problém měli Rusové, kteří se s chutí najedli :) Jídlo z bain-marie rychle mizelo a bohužel ne vše bylo doplněno, takže kdyby někdo přišel půl hodiny po začátku jídla, nemusel by být příjemný. překvapený. Opravdu mi chyběly informace o připravovaných pokrmech - žádné znalosti o tom, co bylo v dané bain-marie. Občas to bylo velmi nepříjemné.

Služby hotela
Hotel nabízí lázeňské procedury, ale my jsme je nevyužili.

Pláž
Pláž je velmi blízko, hotelová lehátka a slunečníky jsou zahrnuty v ceně. Další plážové osušky jste si mohli vzít z hotelu zdarma. Na pláži je hotelový bar s nabídkou nealko nápojů, ale k baru to byla docela dlouhá procházka, takže jsme ho moc nevyužili.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 2,2 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 31.7. - 10.8.2023 Hodnotené: August 2023

Beso Beach (ex. Elit Life) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kemer

Taky priemer strasne mala izba ....upratovačka síce.chodila ale toaletu a sprchu neumyla ani raz.Co sa týka recepcie nula bodov žiadny zaujem

Taky priemer strasne mala izba ....upratovačka síce.chodila ale toaletu a sprchu neumyla ani raz.Co sa týka recepcie nula bodov žiadny zaujem

Ubytovanie 2,3 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Ubytovanie
Izba katastrofa a upratovanie ďalšia katastrofa

Strava
Nebolo si moc z čoho vyberať

Služby hotela
Recepcia velka katastrofa žiadna komunikacia

Pláž
Pláž bola super a more ešte lepsie

Bola táto recenzia užitočná? (1) (2)

Filtrovať recenzie

Katarzyna K.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 16.5. - 22.5.2024 Hodnotené: Máj 2024

Beso Beach (ex. Elit Life) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kemer

Cena i kvalita jsou adekvátní. Trochu příliš zaměřené na rusky mluvící hosty (na recepci téměř pouze rusky, hudba pouze v ruštině, obecné informace v hotelu o např. době jídla pouze v ruštině).

Cena i kvalita jsou adekvátní. Trochu příliš zaměřené na rusky mluvící hosty (na recepci téměř pouze rusky, hudba pouze v ruštině, obecné informace v hotelu o např. době jídla pouze v ruštině).

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Místnost byla docela malá, matrace bylo potřeba vyměnit, ale celkově to bylo v pohodě. Čistý, dobře udržovaný pokoj. Na balkoně je stůl a 2 židle

Strava
Jídlo je chutné a docela rozmanité. Největší problém měli Rusové, kteří se s chutí najedli :) Jídlo z bain-marie rychle mizelo a bohužel ne vše bylo doplněno, takže kdyby někdo přišel půl hodiny po začátku jídla, nemusel by být příjemný. překvapený. Opravdu mi chyběly informace o připravovaných pokrmech - žádné znalosti o tom, co bylo v dané bain-marie. Občas to bylo velmi nepříjemné.

Služby hotela
Hotel nabízí lázeňské procedury, ale my jsme je nevyužili.

Pláž
Pláž je velmi blízko, hotelová lehátka a slunečníky jsou zahrnuty v ceně. Další plážové osušky jste si mohli vzít z hotelu zdarma. Na pláži je hotelový bar s nabídkou nealko nápojů, ale k baru to byla docela dlouhá procházka, takže jsme ho moc nevyužili.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 2,2 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 31.7. - 10.8.2023 Hodnotené: August 2023

Beso Beach (ex. Elit Life) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kemer

Taky priemer strasne mala izba ....upratovačka síce.chodila ale toaletu a sprchu neumyla ani raz.Co sa týka recepcie nula bodov žiadny zaujem

Taky priemer strasne mala izba ....upratovačka síce.chodila ale toaletu a sprchu neumyla ani raz.Co sa týka recepcie nula bodov žiadny zaujem

Ubytovanie 2,3 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Ubytovanie
Izba katastrofa a upratovanie ďalšia katastrofa

Strava
Nebolo si moc z čoho vyberať

Služby hotela
Recepcia velka katastrofa žiadna komunikacia

Pláž
Pláž bola super a more ešte lepsie

Bola táto recenzia užitočná? (1) (2)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 23.7. - 6.8.2023 Hodnotené: August 2023

Beso Beach (ex. Elit Life) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kemer

Hotel se nachází v srdci vesnice Camyuva. Přímo před hotelem je místní "trh/bazar", kde si turisté mohou koupit cokoli od jídla po oblečení. Doporučuji, abyste ušetřili, najít místní supermarket MIGROS, jen 15 minut chůze od hotelu, kde budou všechny tyto věci o 20-25% levnější. Vzhledem k nestabilní situaci s místní měnou (lira) jsou všechny ceny na trzích uváděny v amerických dolarech nebo eurech. Ale obvykle lze všechny věci bez problémů platit v lirách, USD nebo eurech.

Hotel se nachází v srdci vesnice Camyuva. Přímo před hotelem je místní "trh/bazar", kde si turisté mohou koupit cokoli od jídla po oblečení. Doporučuji, abyste ušetřili, najít místní supermarket MIGROS, jen 15 minut chůze od hotelu, kde budou všechny tyto věci o 20-25% levnější. Vzhledem k nestabilní situaci s místní měnou (lira) jsou všechny ceny na trzích uváděny v amerických dolarech nebo eurech. Ale obvykle lze všechny věci bez problémů platit v lirách, USD nebo eurech.

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Pokoj - zdá se, že všechny pokoje mají 2 postele (1 manželská postel a 1 samostatné lůžko), což nebyl problém, jen o něco méně místa na toulání po místnosti. Občas vycházel zápach z koupelny/vodovodních trubek, ale vzhledem k tomu, že toto je místo, kde čistá voda není snadno dostupná, bylo to v pořádku. Během dvoutýdenního pobytu jsme se setkali se zápachem pouze dvakrát. V místnosti byla klimatizace a v noci hodně pomáhala udržovat ochlazenou atmosféru pro dobrý spánek. Ohledně "animace" - jelikož jsme celý čas trávili na pláži, nevěnovali jsme animaci žádnou zvláštní pozornost. Ale přes den se na koupališti spousta rodin s dětmi věnovala aktivitám organizovaným místním animátorem. Bazén byl čistý a pravidelně čištěný, takže kvalita vody byla vynikající.

Strava
Stravování - klasické all inclusive formou bufetu. Velký výběr salátů, sladkostí a většinou 4-5 výběr hlavních jídel. Osobně žádné stížnosti, vše bylo velmi dobře vařeno a šéf byl neustále kolem, aby viděl, zda jsou hosté spokojeni nebo ne.

Služby hotela
Hotelová recepční, obsluha na baru a v kuchyni – to vše tvrdě pracovalo, aby se hoteloví hosté cítili pohodlně. Evidentně jsme viděli, jak je pro lidi na baru těžké pracovat celý den při 38°C. Pro hosty tu ale byli celou dobu. Velmi oddaní a této skutečnosti jsme ocenili.

Ohledně "animace" - jelikož jsme celý čas trávili na pláži, nevěnovali jsme animaci žádnou zvláštní pozornost. Ale přes den se na koupališti spousta rodin s dětmi věnovala aktivitám organizovaným místním animátorem. Bazén byl čistý a pravidelně čištěný, takže kvalita vody byla vynikající.

Pláž
Hotel se nachází pouhých 5 minut od pláže. Má vyhrazený prostor pro hotelové hosty s dostatkem lehátek. 3 minuty od pláže se nachází hotelový bar, kde se pro hotelové hosty zdarma podávají nápoje (kromě alkoholu). Ohledně moře - Turecko jsme navštívili v červenci/srpnu a voda byla velmi teplá, čistá a celkově příjemná.

Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)

Anna D.

Hodnotenie 1,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 29.4. - 6.5.2023 Hodnotené: Máj 2023

Beso Beach (ex. Elit Life) Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kemer

Placená WiFi (a v nabídce zdarma), německy nikdo neuměl, angličtina také špatná.

Placená WiFi (a v nabídce zdarma), německy nikdo neuměl, angličtina také špatná.

Ubytovanie 2,3 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytovanie
Obecně byl pokoj v pořádku, ale koupelna měla nepříjemný zápach, při rekonstrukci byly viditelné nedostatky.

Strava
Jídla jsou slabá, jednotvárná, aby vegetariáni přežili, pokud někdo jí maso a ryby, nepřežije. Někdy nebylo jídlo, např. Grill.

Služby hotela
Uklízečky odvedly velmi dobrou práci. Obsluha restaurace byla bez povšimnutí, až na pana vedoucího, který: 2 dny byla obsluha téměř vlezlá, znemožňovala se v klidu najíst, dožadovala se schůzek mimo práci, kdy byla nabídka odmítnuta. změnil své chování o 180 stupňů. Zakázal podávat k snídani perlivou vodu, ignoroval ho, aniž by řekl dobré ráno. Byl obecně neprofesionální. Mladé dělníky tam nikdo neškolí, a tak k pití podávají rukolu nebo bazalku.

Pláž
Oblázková pláž cca 100 m od hotelu. V plážovém baru (cca 80 metrů od moře) pouze nealko a káva zdarma. Zbytek jste museli zaplatit.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (3)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 26 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať