Marabout

Hodnotenie: 3/5

Tunisko, Sousse, Sousse

Obľúbený hotel v tradičnom tuniskom štýle Priamo pri piesočnatej pláži Tobogány

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.
miesto:
Tento hotel sa nachádza približne 2 km od centra mesta Sousse.

Zariadenie:
Priateľský personál na recepcii v priestoroch recepcie vám rád poradí a pomôže. Služby ako úschovňa batožiny a trezor prispievajú k pohodlnému pobytu. Hostia majú prístup na internet cez WiFi. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Na nákupy a prechádzky môžete využiť supermarket, obchod so suvenírmi a ďalšie obchody. Súčasťou areálu je krásna záhrada a detské ihrisko. V dome je aj TV miestnosť. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta. Dostupné služby zahŕňajú starostlivosť o deti, požičovňu áut, transferovú službu, práčovňu, kaderníctvo a práčovňu na mince.

Ubytovanie:
O príjemnú klímu v izbách sa stará klimatizácia a centrálne riadené kúrenie. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby majú manželskú posteľ. K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky. K dispozícii je aj trezor a minibar. Štandardom je aj chladnička. Telefón, TV a WiFi (zdarma) ponúkajú najlepší dovolenkový komfort. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a vaňou a sušičom vlasov. Je možné si zarezervovať bezbariérové izby. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/zábava:
Okrem vnútorných a vonkajších bazénov sa tu nachádza aj detský plavecký areál. Čistý hlboký relax vo vírivke, zábava na tobogáne a osviežujúce nápoje v bare pri bazéne – hostia zažijú, aká rozmanitá môže byť vodná zábava. Ležadlá pod slnečníkmi na slnečnej terase pozývajú k odpočinku. Hotel ponúka rozsiahly outdoorový športový program vrátane tenisu, boccie, plážového volejbalu, volejbalu, basketbalu, golfu a jazdy na koni. Milovníkom vodných športov je k dispozícii vodný skúter. Hostia si môžu vybrať zo širokej škály indoorových športov, vrátane posilňovne, stolného tenisu, biliardu a aerobiku. V dome sú ponúkané rôzne wellness ponuky, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ, hammam, kozmetický salón, masáže a thalassoterapie. Animačný program, detský klub, živá hudba, diskotéka a nočný klub zabezpečia tú najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Jedlá:
Možnosti stravovania zahŕňajú reštauráciu, kaviareň a bar.Hotel ponúka polpenziu, plnú penziu a all inclusive stravovanie. Raňajky, obed a pestrý večerný bufet sú chutné a rozmanité. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane halal jedla. Ubytovanie poskytuje aj občerstvenie. Podnik ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Hlavné kreditné karty ako Visa, Diners Club a MasterCard sú akceptované ako spôsoby platby.

Vybavenie, služby, zábava a športové ponuky v zimnej sezóne:
V zimnej sezóne (zvyčajne začiatok novembra až koniec marca/polovica apríla) a v skorej a neskorej sezóne (apríl a október) nie sú niektoré z tu uvedených zariadení k dispozícii vôbec alebo sú k dispozícii len obmedzenom rozsahu v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Týka sa to najmä plážových a bazénových zariadení (slnečníky a ležadlá, móla na kúpanie, bary pri bazéne a na pláži), vonkajšej zábavy a športových aktivít (najmä vodné športy). V mnohých hoteloch sú bazény v zimných mesiacoch obsluhované alebo úplne vypustené, tobogany/aquaparky nie sú v prevádzke. Ponuka à la carte reštaurácií, snack reštaurácií a barov môže byť v zimnom období tiež obmedzená alebo môžu byť obmedzené servisné časy, namiesto bufetu je možné podávať jedlá formou menu. Vonkajšie večerné akcie sú zrušené alebo budú presunuté do interiéru. Minikluby sa často v zimnej sezóne neponúkajú vôbec alebo sa ponúkajú len počas školských prázdnin. Ak je v miestnosti klimatizácia, v zimných mesiacoch slúži ako kúrenie.

Len hotelové rezervácie:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vstupné podmienky Tunisko:
Na vstup do Tuniska potrebujú občania Nemecka (vrátane maloletých) platný cestovný pas , dočasný pas alebo občiansky preukaz*. Deti do 12 rokov môžu vstúpiť do krajiny aj s platným detským pasom s fotografiou . Cestovné doklady musia byť platné minimálne 6 mesiacov pri vstupe.

Upozorňujeme, že vstup s občianskym preukazom je možný len pri rezervácii zájazdu a pri lete . Príslušné dôkazy (spiatočné letenky, potvrdenie rezervácie hotela) musíte mať so sebou počas celej doby pobytu. Odporúčame však vstup s pasom.

Na turistické pobyty v Tunisku s pobytom do 4 mesiacov nie sú potrebné víza pre nemeckých občanov. Vstupné osvedčenie „Carte de visiteur nerezident“ vydané tuniskými pohraničnými orgánmi sa musí pri opätovnom odchode z krajiny zrušiť a predložiť.

Občania iných krajín sa prosím informujte na veľvyslanectve Tuniskej republiky v Berlíne alebo na tuniských konzulátoch v Bonne, Hamburgu a Mníchove.

Ďalšie informácie a poznámky: Tunisko: Cestovné a bezpečnostné informácie - Federálne ministerstvo zahraničných vecí (auswaertiges-amt.de)

(Od januára 2024)

Daň za posteľ v Tunisku:
Upozorňujeme, že daň za lôžko je potrebné zaplatiť na mieste v miestnej mene, dinároch, ktorej výška závisí od kategórie hotela.
Lage:
Dieses Hotel befindet sich etwa 2 km vom Zentrum von Sousse entfernt.

Ausstattung:
An der Rezeption im Empfangsbereich steht das freundliche Personal mit Rat und Tat zur Seite. Serviceleistungen wie eine Gepäckaufbewahrung und ein Safe tragen zu einem komfortablen Aufenthalt bei. Per WLAN erhalten die Gäste Zugang zum Internet. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Ein Supermarkt und ein Souvenirshop und andere Geschäfte können zum Einkaufen und Bummeln genutzt werden. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände der Unterbringung. Zur weiteren Einrichtung des Hauses zählt ein TV-Raum. Bei Bedarf stehen den Reisenden Parkplätze zur Verfügung. Zu den gebotenen Leistungen gehören eine Kinderbetreuung, eine Autovermietung, ein Transferservice, ein Wäscheservice, ein Friseur und eine Münzwäscherei.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine zentral steuerbare Heizung. Die Gäste können den Meerblick von Balkon oder Terrasse genießen. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Auch Baby- und Zustellbetten können zur Verfügung gestellt werden. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Ein Kühlschrank zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Besten Urlaubskomfort bieten ein Telefon, ein TV-Gerät und WiFi (ohne Gebühr). Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, gibt es einen Haartrockner. Buchbar sind rollstuhlgerechte Zimmer. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Sport/Unterhaltung:
Neben Innen- und Außenpools gibt es einen Kinderbadebereich. Pure Tiefenentspannung im Whirlpool, Vergnügen auf der Wasserrutsche und erfrischende Getränke an der Poolbar – die Gäste werden erleben, wie abwechslungsreich der Wasserspaß sein kann. Zur Erholung laden Liegestühle unter Sonnenschirmen auf der Sonnenterrasse ein. Das Hotel bietet ein umfangreiches Outdoor-Sportprogramm mit Tennis, Boccia, Beachvolleyball, Volleyball, Basketball, Golfen und Reiten. Freunden des Wassersports wird Jetskifahren angeboten. Den Gästen steht in der Unterbringung mit einem Fitnessstudio, Tischtennis, Billard und Aerobic ein breites Spektrum an Indoor-Sportarten zur Auswahl. Im Haus werden verschiedene Wellnessangebote wie Spa, Sauna, Dampfbad, Hammam, Schönheitssalon, Massage-Anwendungen und Thalasso-Anwendungen offeriert. Ein Animationsprogramm, ein Miniclub, Live-Musik, eine Disco und ein Nachtclub sorgen für besten Freizeitspaß.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Restaurant, ein Café und eine Bar. Das Hotel bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Halbpension, Vollpension und All-Inclusive. Frühstück, Mittagessen und ein vielfältiges Abendbuffet sind lecker und abwechslungsreich gestaltet. Auch besondere Speisen sind erhältlich, darunter Halal-Kost. Darüber hinaus stellt die Unterbringung Snacks bereit. Das Haus führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Kreditkarten:
Es werden gängige Kreditkarten wie Visa, Diners Club und MasterCard als Zahlungsmittel akzeptiert.

Einrichtungen, Service-, Animations- und Sportangebote in der Wintersaison:
In der Wintersaison (i. d. R. Anfang November bis Ende März/Mitte April) und in der Vor- und Nachsaison (April und Oktober) stehen witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige hier aufgeführten Einrichtungen zum Teil gar nicht oder nur in beschränktem Umfang zur Verfügung. Dies gilt vor allem für Strand- und Pooleinrichtungen (Sonnenschirme und Liegen, Badestege, Pool- und Strandbars), Animations- und Sportangebote im Freien (insbesondere Wassersport). In vielen Hotels werden die Swimmingpools in den Wintermonaten gewartet bzw. komplett geleert, Wasserrutschen/Aquaparks sind nicht in Betrieb. Auch das Angebot an A-la-carte-Restaurants, Snackrestaurants und Bars kann in der Wintersaison reduziert oder die Servicezeiten können eingeschränkt sein, statt eines Buffets können die Mahlzeiten in Menüform serviert werden. Abendveranstaltungen im Freien entfallen bzw. werden in Innenräume verlegt. Miniclubs werden häufig in der Wintersaison gar nicht oder nur während Schulferienzeiten angeboten. Wenn zur Zimmerausstattung eine Klimaanlage gehört, dient diese in den Wintermonaten als Heizung.

Nur-Hotel-Buchungen:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einreisebestimmungen Tunesien:
Für die Einreise nach Tunesien benötigen deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) einen gültigen Reisepass, vorläufigen Reisepass oder Personalausweis*. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass mit Lichtbild einreisen. Die Reisedokumente müssen bei Einreise noch mindestens 6 Monate gültig sein.

Bitte beachten Sie, dass die Einreise mit Personalausweis nur bei Buchung einer Pauschalreise und bei Einreise auf dem Luftweg möglich ist. Die entsprechenden Nachweise (Flugtickets für Hin- und Rückflug, Hotelbuchungsbestätigung) müssen während der gesamten Dauer des Aufenthalts mitgeführt werden. Wir empfehlen jedoch, mit einem Reisepass einzureisen.

Für touristische Aufenthalte in Tunesien mit einer Aufenthaltsdauer von bis zu 4 Monaten ist für deutsche Staatsangehörige kein Visum erforderlich. Der von den tunesischen Grenzbehörden ausgegebene Einreisenachweis "Carte de visiteur non-résident" ist aufzuheben und bei Wiederausreise vorzulegen.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich bitte bei der Botschaft der Tunesischen Republik in Berlin oder den tunesischen Konsulaten in Bonn, Hamburg und München.

Weitere Informationen und Hinweise: Tunesien: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Bettensteuer in Tunesien:
Bitte beachten Sie, dass vor Ort eine Bettensteuer in der Landeswährung Dinar gezahlt werden muss, deren Höhe abhängig von der Hotelkategorie ist.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 2.5 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 24 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detské ihrisko Detské ihrisko áno
 • Tenis Tenis áno
 • Tobogány Tobogány áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Hodnotenie 3,0 / 5
Invia

Dobré (na základe 58 hodnotení)

Ubytovanie 2,9 / 5

Strava 2,7 / 5

Okolie 3,6 / 5

Cena 3,0 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

21. najlepšie hodnotený z 94 hotelov v Sousse

Andzelika C.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.9. - 8.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Marabout Hodnotenie: 3/5 Tunisko, Sousse

Úžasný čas.

Úžasný čas.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Velký pokoj s velkým balkonem, úklid každý den. Bezvýhradně.

Strava
Jídlo je chutné, možná trochu monotónní, ale každý si najde to své, já jsem nikdy netrpěl hlady.

Služby hotela
V tomto hotelu jsem byla již potřetí a vždy jsem spokojená a myslím, že se tam ještě vrátím.

Pláž
Pláž je velká, čistá a jedna z nejhezčích.

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Adriana

Hodnotenie 2,1 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 23.9. - 1.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Marabout Hodnotenie: 3/5 Tunisko, Sousse

Vedeli sme, ze ideme do 3*, ale realita v danom case (koniec septembra) bola ina. Hotel bol plny alzirskych turistov. Dostali sme izbu, v ktorej uz niekto byval. Tak sme dalsiu polhodinu cakali na inu…Nehovoriac o tom,ze sme prisli o 02h na hotel, vodu sme museli pytat, dostali sme 1 flasu. A ziadna vecera. Chceli nam na nase naklady objednat pizzu…Ze nech sa vyspime a rano sa to bude riesit. Ranajky velmi slabe, 1 druh peciva, vsade spina, neporiadok.
Tento hotel absolutne neodporucam, jedine ak pre absolutne nenarocnych klientov.

Vedeli sme, ze ideme do 3*, ale realita v danom case (koniec septembra) bola ina. Hotel bol plny alzirskych turistov. Dostali sme izbu, v ktorej uz niekto byval. Tak sme dalsiu polhodinu cakali na inu…Nehovoriac o tom,ze sme prisli o 02h na hotel, vodu sme museli pytat, dostali sme 1 flasu. A ziadna vecera. Chceli nam na nase naklady objednat pizzu…Ze nech sa vyspime a rano sa to bude riesit. Ranajky velmi slabe, 1 druh peciva, vsade spina, neporiadok.
Tento hotel absolutne neodporucam, jedine ak pre absolutne nenarocnych klientov.

Ubytovanie 1,8 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolie 1,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Nahradna izba bola pomerne slusna, i ked velmi stare zariadenie. Balkon bol neupratany, samy prach, vyhlad na smetisko zboku hotela.

Strava
Boli sme len na ranajkach, velmi slaby vyber.

Služby hotela
Neviem posudit, kedze sme menili hotel.

Pláž
Plaz bola na nase pocudovanie vycistena a uplne v poriadku.

Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)

Filtrovať recenzie

Andzelika C.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.9. - 8.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Marabout Hodnotenie: 3/5 Tunisko, Sousse

Úžasný čas.

Úžasný čas.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Velký pokoj s velkým balkonem, úklid každý den. Bezvýhradně.

Strava
Jídlo je chutné, možná trochu monotónní, ale každý si najde to své, já jsem nikdy netrpěl hlady.

Služby hotela
V tomto hotelu jsem byla již potřetí a vždy jsem spokojená a myslím, že se tam ještě vrátím.

Pláž
Pláž je velká, čistá a jedna z nejhezčích.

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Adriana

Hodnotenie 2,1 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 23.9. - 1.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Marabout Hodnotenie: 3/5 Tunisko, Sousse

Vedeli sme, ze ideme do 3*, ale realita v danom case (koniec septembra) bola ina. Hotel bol plny alzirskych turistov. Dostali sme izbu, v ktorej uz niekto byval. Tak sme dalsiu polhodinu cakali na inu…Nehovoriac o tom,ze sme prisli o 02h na hotel, vodu sme museli pytat, dostali sme 1 flasu. A ziadna vecera. Chceli nam na nase naklady objednat pizzu…Ze nech sa vyspime a rano sa to bude riesit. Ranajky velmi slabe, 1 druh peciva, vsade spina, neporiadok.
Tento hotel absolutne neodporucam, jedine ak pre absolutne nenarocnych klientov.

Vedeli sme, ze ideme do 3*, ale realita v danom case (koniec septembra) bola ina. Hotel bol plny alzirskych turistov. Dostali sme izbu, v ktorej uz niekto byval. Tak sme dalsiu polhodinu cakali na inu…Nehovoriac o tom,ze sme prisli o 02h na hotel, vodu sme museli pytat, dostali sme 1 flasu. A ziadna vecera. Chceli nam na nase naklady objednat pizzu…Ze nech sa vyspime a rano sa to bude riesit. Ranajky velmi slabe, 1 druh peciva, vsade spina, neporiadok.
Tento hotel absolutne neodporucam, jedine ak pre absolutne nenarocnych klientov.

Ubytovanie 1,8 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolie 1,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Nahradna izba bola pomerne slusna, i ked velmi stare zariadenie. Balkon bol neupratany, samy prach, vyhlad na smetisko zboku hotela.

Strava
Boli sme len na ranajkach, velmi slaby vyber.

Služby hotela
Neviem posudit, kedze sme menili hotel.

Pláž
Plaz bola na nase pocudovanie vycistena a uplne v poriadku.

Bola táto recenzia užitočná? (3) (1)

Attila M.

Hodnotenie 3,6 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 19.9. - 26.9.2023 Hodnotené: Október 2023

Marabout Hodnotenie: 3/5 Tunisko, Sousse

Celkově jsme v hotelu strávili příjemný týden. Byl tam malý výběr jídel, ale všechny byly velmi chutné. Na pokoji chyběla klimatizace a vysoušeč vlasů. Animátoři pořádají od rána do večera programy: jóga, plážový volejbal, vodní aerobik, večer dětská diskotéka, následuje show pro dospělé. Všechno bylo dáno, abychom se cítili dobře.

Celkově jsme v hotelu strávili příjemný týden. Byl tam malý výběr jídel, ale všechny byly velmi chutné. Na pokoji chyběla klimatizace a vysoušeč vlasů. Animátoři pořádají od rána do večera programy: jóga, plážový volejbal, vodní aerobik, večer dětská diskotéka, následuje show pro dospělé. Všechno bylo dáno, abychom se cítili dobře.

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování bylo blízko centra, personál i animátoři milí a ochotní. V hotelu OD 15. ZÁŘÍ VYPLY KLIMATIZACE, což na nás neblaze zapůsobilo, protože bylo 36-38 stupňů a nebylo možné zůstat na pokoji. V Tunisku jsme byli několikrát, tak jsme si teď přijeli jen odpočinout. Ručníky na pokoji se měnily denně, ale v koupelně nebyl fén a nebyly nám poskytnuty malé toaletní potřeby, vždy tam byl toaletní papír. V hotelu je také aquapark, místní mohou přijít.

Strava
Zrovna jsme bydleli ve 3* hotelu, takže to v této kategorii nemohu srovnávat. Každý den stejné jídlo, ale bylo to chutně připravené. 2 druhy ovoce, z toho vždy meloun, 1-2 druhy dortu.

Služby hotela
Byli pro nás v pořádku, až na chybějící klimatizaci a fén.

Pláž
Hotel je přímo na pláži. Voda je příjemná, pláž je písečná a má mírnou hloubku. Pláž byla čistá.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Marta S.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 24.9. - 2.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Marabout Hodnotenie: 3/5 Tunisko, Sousse

doporučuji

doporučuji

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
OK

Strava
Velmi dobře

Služby hotela
Super

Pláž
Super

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Bernadett T.

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 13.9. - 20.9.2023 Hodnotené: September 2023

Marabout Hodnotenie: 3/5 Tunisko, Sousse

Bylo to naprosto spravedlivé, pokud jde o hodnotu za peníze. V pokojích nebyly žádné brýle, plast by byl dobrý. Restaurace byla přeplněná, velký dav. Vše bylo brzy vyprodáno, ale bylo rychle nahrazeno.

Bylo to naprosto spravedlivé, pokud jde o hodnotu za peníze. V pokojích nebyly žádné brýle, plast by byl dobrý. Restaurace byla přeplněná, velký dav. Vše bylo brzy vyprodáno, ale bylo rychle nahrazeno.

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Pokoj byl v pořádku, výhled, umístění vynikající. Dostali jsme, o co jsme žádali.

Strava
Všechno bylo v pořádku.

Služby hotela
Byly tam velmi dobré programy včetně masáží, spousta doplňkových programů pro děti, plavání, zaměstnání.

Pláž
Byl to velmi dobrý úsek pláže. Tato část byla čistá.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Tretie najväčšie tuniské mesto so 400 tisícmi obyvateľmi leží okolo rušného rybárskeho a obchodného prístavu v južnej časti kosákovitého Hammametského zálivu len necelých 20 km od medzinárodného letiska v Monastiru.
Pláž: piesčitá.
Šport a zábava: stolný tenis, minigolf, vodné športy na pláži, tenis, biliard, fitcentrum, sauna, jazda na koňoch alebo na ťavách, detské ihrisko, animačné programy, je tu množstvo barov a reštaurácií.
Výlety: kresťanské katakomby a archeologické múzeum. Islamský ribat, kláštorná pevnosť vojensky organizovaných mníchov, bojovníkov za islamskú vieru.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 2.5 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 24 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 23 °C v noci 13 °C

 • Teplota vody 15 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 17 °C v noci 11 °C

 • Utorok 20 °C v noci 13 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať