Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 48 501

Poloha

Veľmi obľúbený hotelový rezort je situovaný v samom centre živého letoviska Pattaya, len niekoľko minút chôdze od dlhej piesočnej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (reštaurácie, bary, diskotéky, kluby, tanečné terasy, tržnice, požičovne automobilov a motocyklov, obchody, kaviarne, športoviská, turistické atrakcie, lunapark, golfové ihrisko, masážne salóny. Tranfer z medzinárodného letiska Bangkok trvá 90 minút.

Vybavenie

Živý hotelový rezort disponuje 245 izbami rozmiestnenými v modernej sedemposchodovej budove s nádherným panoramatickým výhľadom na more. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou, trezormi, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, 3 a la carte reštaurácie (thajská, medzinárodná, talianska), internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (za poplatok), spoločenská miestnosť so satelitnou TV, karaoke miestnosť, sauna, masážny salón, 2 konferenčné miestnosti (moderná audiovizuálna technika), herňa, práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, požičovňa automobilov, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo), detské ihrisko, mini klub, športoviská a parkovisko. Priestory hotela sú prispôsobené handicapovaným klientom.

Ubytovanie

Moderne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, DVD prehrávačom, minibarom (konzumácia za poplatok), detektorom dymu, trezorom (za poplatok) a balkónom. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených handicapovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii zadarmo. Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu. Hostia môžu využiť služby niektorej zo štýlových a la carte reštaurácií.

Služby

Moderný prázdninový rezort si získava svojich hostí polohou priamo v centre letoviska, chutnou kuchyňou, príjemným ubytovaním a dobrou úrovňou poskytovaných služieb. Organizuje pravidelné zábavné večerné programy (karaoke večery, tanečné večery). Umožňuje športové aktivity ako napr. plávanie, stolný tenis, badminton a motorizované a nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Na relaxáciu je určená sauna, vírivka a veľký vonkajší bazén s opaľovacou terasou.

Služby za poplatek

Internet, masáže, čistiareň, a la carte reštaurácia, sauna, trezory, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Dlhá verejná piesočná pláž s povoľným vstupom do mora a bohatou ponukou motorizovaných a nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, kite surfing, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie, nafukovacie atrakcie pre deti) sa nachádza 500 m od hotela. Klientom sú k dispozícii služby plážových barov. masáže, lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže 100 m
  • Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV áno
  • Minibar áno
  • Golf áno
  • Fitness áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

10:00 h

Popis

Známe letovisko, ktoré patrí už po dlhé roky k najobľúbenejším a najnavštevovanejším miestam v Thajsku, je situované cca 150 kilometrov južne od Bangkoku. Pattaya je so svojimi nesčítateľnými barmi, diskotékami, nočnými klubmi, kabaretmi a reštauráciami ideálnym miestom pre milovníkov živých stredísk, ktorí vyhľadávajú nočný život plný zábavy a vzrušenia. Na svoje prídu aj tí, ktorí netúžia po nočných radovánkach. Najmä hotely pri pláži Wong Amat, v severnej časti letoviska, sú situované v pokojnom, ničím nerušenom prostredí. Transfer autobusom z Bangkoku trvá v závislosti na dopravnej situácii 2 až 3 hodiny. Okrem vyhláseného nočného života a možnosti navštíviť niekoľko nádherných koralových ostrovov, ktoré sú v okolí a mnoho exotických reštaurácií, si môžete zahrať tenis či golf na celkom osemnástich jamkových ihriskách, potápať sa na dvanástich koralových ostrovoch, ktoré sa nachádzajú v blízkosti, absolvovať potápačský kurz (potápanie v okolí koralových ostrovov je vhodné najmä pre začiatočníkov a viditeľnosť je tu až 12 m). Môžete skúsiť rybolov, vodný skúter, parasailing, vodné lyžovanie, windsurfing, závody na motokárach, bowling či športovú streľbu. Odporúčame navštíviť budhistické chrámy Wat Yanasangwararam, sochu Big Buddha, odkiaľ je nádherný výhľad na celé pobrežie, vodný park „Oceán“, známe thajské masáže či zápasy thajského boxu. Zo širokého spektra možností si určite vyberie každý.
  • Vzdialenosť od pláže 100 m
  • Doba letu Doba letu z Bratislavy 10:00