Zájazd do

Centara Tropicana Resort

Hodnotenie: 4.5/5

Thajsko, Koh Chang, Ko Chang

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Centara Tropicana Resort

miesto:
Tento rezort, ideálny pre plážových dovolenkárov, sa nachádza v centre ostrova Koh Chang, v blízkosti mora. Letisko Trat (TDX) je vzdialené približne 37 km.

Zariadenie:
Rezort, ktorý má výťah, má 77 izieb. Recepcia je otvorená nepretržite. K vybaveniu komplexu patrí úschovňa batožiny a bezpečnostná schránka. Wi-Fi je v ubytovaní za poplatok. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Okrem supermarketu sú tu aj ďalšie obchody. Súčasťou areálu rezortu je krásna záhrada a detské ihrisko. K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť, herňa a knižnica. Každý, kto príde autom, ho môže zaparkovať na parkovisku areálu. Medzi ďalšie služby patrí 24-hodinová strážna služba, stráženie detí, starostlivosť o deti, lekárska starostlivosť, transferová služba, izbová služba (za poplatok), práčovňa a kaderníctvo. Aktívni cestujúci, ktorí chcú spoznávať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne. Biznis centrum vám ochotne pomôže s obchodom a ponúka fax.

Jedlá:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako je nefajčiarska reštaurácia, kaviareň, bar a osviežujúce nápoje v plážovom bare sa postarajú o chvíle pohody. Rezort ponúka ako rezervovateľné jedlá polpenziu a plnú penziu. Kontinentálne raňajky vás ráno vylákajú z postele. V čase obeda a večer si hostia môžu vybrať z rôznych jedál à la carte alebo si objednať pevné menu. V prípade potreby je možné pripraviť aj detské menu. Ubytovanie poskytuje aj občerstvenie. Rezort ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Ubytovanie:
O príjemnú klímu v miestnostiach sa stará klimatizácia a ventilátor. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby majú manželskú posteľ alebo manželskú posteľ. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. K štandardnému vybaveniu patrí aj zariadenie na prípravu čaju/kávy. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii lis na nohavice. K dispozícii je tiež telefón, TV so satelitnými/káblovými kanálmi, DVD prehrávač a WiFi (zdarma). K vybaveniu izieb patria papuče. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou nájdete sušič vlasov a župany. Rezort ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Šport/zábava:
Kým dospelí si zaplávajú pár kôl vo vonkajšom bazéne, deti si prídu na svoje v brodisku. Osviežujúce nápoje v bare pri bazéne a príjemný relax vo vírivke najlepšie naladí všetkých milovníkov vody. K dispozícii je tiež terasa s ležadlami a slnečníkmi. Ubytovanie ponúka množstvo rôznych aktivít, ako je jazda na bicykli/horskom bicykli, tenis, boccia, plážový volejbal, volejbal a rybolov. Program vodných športov zariadenia zahŕňa windsurfing, kanoistiku, jazdu na kajaku, šnorchlovanie, potápanie a aqua fitness. Stredisko ponúka aj množstvo indoorových aktivít pre športových nadšencov, a to posilňovňu, stolný tenis, bedminton, biliard, šípky, jogu, gymnastiku a aerobik. Hotel ponúka rôzne wellness zariadenia, ako sú kúpele, sauna, kozmetický salón a solárium. Za poplatok môžu hostia využiť aj parný kúpeľ a masáže. Animačný program, detský klub a diskotéka sa postarajú o najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Kreditné karty:
V ubytovacom zariadení sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Vstupné požiadavky do Thajska:
Na vstup do Thajska potrebujú občania Nemecka (vrátane maloletých) platný cestovný pas alebo platný dočasný pas . Deti do 12 rokov môžu vstúpiť aj s platným detským pasom (s fotografiou) . Vstup s cestovným dokladom, ktorý bol v minulosti nahlásený ako stratený alebo odcudzený, bude zvyčajne odmietnutý.

Na turistické pobyty v Thajsku s pobytom do 30 dní nie sú potrebné víza , ak sa spiatočná alebo nasledujúca cesta preukážete letenkou alebo lístkom na vlak. Dĺžku pobytu určujú pri vstupe imigračné úrady, je však maximálne 30 dní a na turistické účely sa môže predĺžiť maximálne o 30 dní. Pri dlhších pobytoch nad 30 dní je potrebné pred vstupom do krajiny požiadať o vízum na thajskej diplomatickej misii, ktoré vás zvyčajne oprávňuje na pobyt maximálne 60 dní bez ohľadu na typ vstupu.

V Thajsku sú cudzinci povinní mať pri sebe vždy svoje identifikačné doklady a v turistických centrách sa pravidelne vykonávajú kontroly. Stačí však kópia, na ktorej je vidieť aj vstupnú pečiatku.

V prípade neplnoletých, ktorí cestujú sami, sa vyžaduje súhlas ich rodičov/zákonných zástupcov.

Občania iných krajín by sa mali informovať o vstupných požiadavkách na thajskom veľvyslanectve alebo na príslušnom thajskom konzuláte.

Zdroj: Thajsko: Cestovné a bezpečnostné informácie – Federálne ministerstvo zahraničných vecí (auswaertiges-amt.de)

(Od januára 2024)

Tipy:
Upozorňujeme, že u všetkých hostí z krajín mimo EÚ s „rezerváciami iba v hoteli“ v destinácii môžu nastať problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!
Lage:
Dieses Resort, ideal für Strandurlauber, liegt im Zentrum der Insel Koh Chang, in der Nähe des Meeres. Bis zum Flughafen Trat (TDX) sind es ungefähr 37 km.

Ausstattung:
Das Resort mit einem Aufzug verfügt über 77 Zimmer. Die Rezeption ist rund um die Uhr besetzt. Zu den Einrichtungen der Anlage gehören eine Gepäckaufbewahrung und ein Safe. In der Unterbringung steht WLAN gegen Gebühr zur Verfügung. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Neben einem Supermarkt sind weitere Geschäfte zu finden. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Resorts. Zu den weiteren Einrichtungen der Unterbringung zählen ein TV-Raum, ein Spielzimmer und eine Bibliothek. Wer mit dem Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz der Anlage abstellen. Unter den weiteren Leistungen finden sich ein 24h-Sicherheitsdienst, ein Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, medizinische Betreuung, ein Transferservice, ein kostenpflichtiger Zimmerservice, ein Wäscheservice und ein Friseur. Aktive Reisende, die die Umgebung per Rad entdecken möchten, werden den Fahrradverleih zu schätzen wissen. Kostenfrei steht Gästen die Tageszeitung zur Verfügung. Bei Geschäftlichem hilft das Business-Center gerne weiter und bietet ein Faxgerät an.

Verpflegung:
Es stehen verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Nichtraucherrestaurant, ein Café und eine Bar. Erfrischende Drinks an der Strandbar sorgen für Wohlfühlmomente. Das Resort bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Halbpension und Vollpension. Ein kontinentales Frühstück lockt morgens aus den Betten. Mittags und abends können die Gäste verschiedene Gerichte à la carte wählen oder ein Menü bestellen. Bei Bedarf werden auch Kindermenüs zubereitet. Darüber hinaus stellt die Unterbringung Snacks bereit. Das Resort führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und ein Ventilator. Die Gäste können den Meerblick von Balkon oder Terrasse genießen. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett oder ein Kingsize-Bett. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Eine Tee-/Kaffeemaschine zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Eine Hosenpresse ist für den zusätzlichen Komfort der Gäste verfügbar. Darüber hinaus sind ein Telefon, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang, ein DVD-Player und WiFi (ohne Gebühr) vorhanden. Zu den Vorzügen der Zimmer gehören Hausschuhe. Im Badezimmer, mit einer Dusche und einer Badewanne ausgestattet, stehen für die Gäste ein Haartrockner und Bademäntel bereit. Das Resort bietet Familien- und Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Während die Erwachsenen im Außenpool ein paar Runden schwimmen, kommen die Kinder im Planschbecken auf ihre Kosten. Erfrischende Getränke an der Poolbar und wohlige Entspannung im Whirlpool bringen alle Wasserratten in die beste Stimmung. Auch eine Terrasse mit Sonnenliegen und Sonnenschirmen ist vorhanden. Sportliche Abwechslung bieten viele verschiedene Aktivitäten, die in der Unterbringung angeboten werden, wie z.B. Radfahren/Mountainbiking, Tennis, Boccia, Beachvolleyball, Volleyball und Angeln. Zum Wassersportprogramm der Anlage gehören Windsurfen, Kanufahren, Kajakfahren, Schnorcheln, Tauchen und Aqua-Fitness. Das Resort bietet Sportfreunden auch viele Aktivitäten im Innenbereich, nämlich ein Fitnessstudio, Tischtennis, Badminton, Billard, Darts, Yoga, Gymnastik und Aerobic. In der Unterbringung werden verschiedene Wellnessangebote wie ein Spa, eine Sauna, ein Schönheitssalon und ein Solarium offeriert. Gegen Gebühr können die Gäste zudem ein Dampfbad und Massage-Anwendungen in Anspruch nehmen. Ein Animationsprogramm, ein Miniclub und eine Disco sorgen für besten Freizeitspaß.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden in der Unterbringung akzeptiert: American Express, Visa und MasterCard.

Einreisebestimmungen für Thailand:
Für die Einreise nach Thailand benötigen deutsche Staatsangehörige (auch Minderjährige) einen gültigen Reisepass oder gültigen vorläufigen Reisepass. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass (mit Lichtbild) einreisen. Eine Einreise mit einem in der Vergangenheit als verloren oder gestohlen gemeldeten Reisedokument wird in der Regel verweigert.

Für touristische Aufenthalte in Thailand mit einer Aufenthaltsdauer von bis zu 30 Tagen ist kein Visum erforderlich, sofern man seine Rück- oder Weiterreise mittels Flug- oder Zugticket nachweisen kann. Die Aufenthaltsdauer wird bei der Einreise durch die Einwanderungsbehörde festgelegt, beträgt aber längstens 30 Tage und kann für touristische Zwecke um maximal 30 Tage verlängert werden. Für längere Aufenthalte über 30 Tage hinaus, muss vor der Einreise bei einer thailändischen Auslandsvertretung ein Visum beantragt werden, welches im Regelfall unabhängig von der Art der Einreise zu einem Aufenthalt von längstens 60 Tage berechtigt.

Ausländer sind in Thailand verpflichtet, ihre Ausweisdokumente stets mit sich zu führen, es kommt in den touristischen Zentren regelmäßig zu Kontrollen. Ausreichend ist aber eine Kopie, auf der auch der Einreisestempel zu sehen ist.

Für allein reisende Minderjährige ist die Einverständniserklärung der Eltern/Sorgeberechtigten erforderlich.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich zu den Einreisebestimmungen bitte bei der thailändischen Botschaft oder dem zuständigen thailändischen Konsulat.

Quelle: Thailand: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Tobogány Tobogány áno
 • Fitness Fitness áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,9 / 5
Invia

Fantastické (na základe 4 hodnotení)

Ubytovanie 4,9 / 5

Strava 4,9 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

1. najlepšie hodnotený z 46 hotelov v Koh Chang

Pavel F.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 8.3. - 22.3.2024 Hodnotené: Marec 2024

Centara Tropicana Resort Hodnotenie: 4.5/5 Thajsko, Koh Chang

Úžasný hotel....krásna tropická záhrada

Úžasní ľudia personal

Úžasný hotel....krásna tropická záhrada

Úžasní ľudia personal

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Krásna izba

Čaj

Káva

Voda

Zdarma

Strava
Thajské špeciality

SEAFOOD

Fantastická ryba

Služby hotela
AQUA AROBIC

Každý deň!!

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 11.2. - 27.2.2024 Hodnotené: Marec 2024

Centara Tropicana Resort Hodnotenie: 4.5/5 Thajsko, Koh Chang

Celkový dojem z dovolené by byl naprosto dokonalý a úžasný až na dvě AŽ.

Mít na přestup na jiné letadlo pouze hodinu je velmi špatně. Člověk ten přestup pravděpodobně zvládne, ale Vaše zavazadla to nezvládnou a trávit 20 hodin v tropickém ráji ve 35 stupních v zimním oblečení, bez plavek a vlastně všeho, co máte v kufru, který nemáte není úplně v pořádku.

A za druhé mylné info od cestovní kanceláře, že po příletu na nás bude u dveří č 6. čekat místní delegát v bílém polo tričku. Pro nás jakože bez znalosti AJ příšerná zkušenost!!!

ŽÁDNÝ delegát!!!

Až na konci letiště u dveří č 3. žena v zelené košili.

Ale jak říkám bez komunikační výbavy příšerná zkušenost.

Celkový dojem z dovolené by byl naprosto dokonalý a úžasný až na dvě AŽ.

Mít na přestup na jiné letadlo pouze hodinu je velmi špatně. Člověk ten přestup pravděpodobně zvládne, ale Vaše zavazadla to nezvládnou a trávit 20 hodin v tropickém ráji ve 35 stupních v zimním oblečení, bez plavek a vlastně všeho, co máte v kufru, který nemáte není úplně v pořádku.

A za druhé mylné info od cestovní kanceláře, že po příletu na nás bude u dveří č 6. čekat místní delegát v bílém polo tričku. Pro nás jakože bez znalosti AJ příšerná zkušenost!!!

ŽÁDNÝ delegát!!!

Až na konci letiště u dveří č 3. žena v zelené košili.

Ale jak říkám bez komunikační výbavy příšerná zkušenost.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Filtrovať recenzie

Pavel F.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 8.3. - 22.3.2024 Hodnotené: Marec 2024

Centara Tropicana Resort Hodnotenie: 4.5/5 Thajsko, Koh Chang

Úžasný hotel....krásna tropická záhrada

Úžasní ľudia personal

Úžasný hotel....krásna tropická záhrada

Úžasní ľudia personal

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Krásna izba

Čaj

Káva

Voda

Zdarma

Strava
Thajské špeciality

SEAFOOD

Fantastická ryba

Služby hotela
AQUA AROBIC

Každý deň!!

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 11.2. - 27.2.2024 Hodnotené: Marec 2024

Centara Tropicana Resort Hodnotenie: 4.5/5 Thajsko, Koh Chang

Celkový dojem z dovolené by byl naprosto dokonalý a úžasný až na dvě AŽ.

Mít na přestup na jiné letadlo pouze hodinu je velmi špatně. Člověk ten přestup pravděpodobně zvládne, ale Vaše zavazadla to nezvládnou a trávit 20 hodin v tropickém ráji ve 35 stupních v zimním oblečení, bez plavek a vlastně všeho, co máte v kufru, který nemáte není úplně v pořádku.

A za druhé mylné info od cestovní kanceláře, že po příletu na nás bude u dveří č 6. čekat místní delegát v bílém polo tričku. Pro nás jakože bez znalosti AJ příšerná zkušenost!!!

ŽÁDNÝ delegát!!!

Až na konci letiště u dveří č 3. žena v zelené košili.

Ale jak říkám bez komunikační výbavy příšerná zkušenost.

Celkový dojem z dovolené by byl naprosto dokonalý a úžasný až na dvě AŽ.

Mít na přestup na jiné letadlo pouze hodinu je velmi špatně. Člověk ten přestup pravděpodobně zvládne, ale Vaše zavazadla to nezvládnou a trávit 20 hodin v tropickém ráji ve 35 stupních v zimním oblečení, bez plavek a vlastně všeho, co máte v kufru, který nemáte není úplně v pořádku.

A za druhé mylné info od cestovní kanceláře, že po příletu na nás bude u dveří č 6. čekat místní delegát v bílém polo tričku. Pro nás jakože bez znalosti AJ příšerná zkušenost!!!

ŽÁDNÝ delegát!!!

Až na konci letiště u dveří č 3. žena v zelené košili.

Ale jak říkám bez komunikační výbavy příšerná zkušenost.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Zuzana B.

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 12.2. - 26.2.2024 Hodnotené: Február 2024

Centara Tropicana Resort Hodnotenie: 4.5/5 Thajsko, Koh Chang

Na místě bylo vše v pořádku. Jen nás mrzelo, že jsme měli ve skutečnosti pobyt v Centara Tropicana pouze 13 dní a to necelých, protože díky odletu ve 2:50 ráno jsme museli odjíždět z hotelu před 15:00. Určitě bych uvítala, kdyby se spalo v Bangkoku spíš na cestě domu, která je opravdu úmorná než při příletu, kdy jsme chtěli jet rovnou.

Na místě bylo vše v pořádku. Jen nás mrzelo, že jsme měli ve skutečnosti pobyt v Centara Tropicana pouze 13 dní a to necelých, protože díky odletu ve 2:50 ráno jsme museli odjíždět z hotelu před 15:00. Určitě bych uvítala, kdyby se spalo v Bangkoku spíš na cestě domu, která je opravdu úmorná než při příletu, kdy jsme chtěli jet rovnou.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Ubytování skvělé.

Strava
Snídaně bohaté. Bylo z čeho si vybrat.

Služby hotela
Naprosto v pořádku.

Pláž
Pláž také v pořádku.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Jan Černý

Hodnotenie 4,2 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Centara Tropicana Resort Hodnotenie: 4.5/5 Thajsko, Koh Chang

Krásný hotelový komplex v krásné tropické zahradě přímo na krásné pláži....prostě super!

Krásný hotelový komplex v krásné tropické zahradě přímo na krásné pláži....prostě super!

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Velmi hezké ubytování....obrovská postel!!!

Strava
Velký výběr jak na snídanovém bufetu tak z jídelního lístku....ceny odpovídající vyšší kategorii...

Nepochopitelné a kontraproduktivní jsou 10% a pak ješte 7% přirážky ceně jídla a nápoju!??? Nikde jinde jsme se s tímto nesetkali...

Služby hotela
Celkově služby hotelu hodnotím jako výborné.Co bych vytkl je jen to nesmyslné navýšení každého učtu za jídlo a pití o 10+7% Hotel tak přichazí o nemalé peníze nebot 99% hostu na večeře chodí do okolních restaurací...A trpí tím i obsluhující personál,který přichazí o tip(spropitné),nebot většina hostu považuje tyto dvě položky 10+7% právě za tip zahrnutý ve vyučtování.

Pláž
Nádhera! Pravděpodobně nejkrásnější pláž na ostrově...!

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Jan Šípek

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Centara Tropicana Resort Hodnotenie: 4.5/5 Thajsko, Koh Chang

klidná a příjemná dovolená v krásném hotelu, jediné co chybělo byl delegát

klidná a příjemná dovolená v krásném hotelu, jediné co chybělo byl delegát

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
hotel a pokoje velmi čisté

Strava
snídaně, ovoce, zelinana, vajíčka, místní jídlo, pečivo, jogurty, polévky, džusy, káva, čaj no super

Služby hotela
krásně uklizeno, voda a ručníky na pokoji, dostatek lehátek, velké plážové osušky, ochota personálu, není co vytknout

Pláž
vsup do vody byl trochu slabší, přímo u vstupu ve vodě kameny a hodně málo vody

Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

dopravaletecky

10:00 h

Popis

Koh Chang (Sloní ostrov)je druhým najväčším ostrovom Thajska. Leží priamo u hraníc s Kambodžou. Je súčasťou morského národného parku Mu Ko Chang. Jeho nepoškodené korálové útesy sú neodolateľnou nádherou.
Najvyšším vrcholom ostrova je Khao Jom Peasat(744 m. n. m.)

Povrch ostrova je hornatý a jeho prevažnú časť pokrýva džungľa. Na ostrove je niekoľko rybárskych dediniek a západnú časť pobrežia lemujú prekrásne pláže s palmami. Hotelové rezorty s tropickými záhradami a bungalovy spojuje s prístavom jediná asfaltová cesta na ostrove.

Koh Chang je veľmi pokojný miestom bez väčšieho ruchu. Pýši sa jedinečnými prírodnými krásami. Džungľa je domovom exotického vtáctva a obrovských motýľov. Je bezpečná a ako stvorená k romantickým prechádzkam s nádychom dobrodružstva. Na východnom pobreží nájdete najkrásnejší vodopád ostrova, trojstupňový Than Mayon.
Rodinná atmosféra ostrova nadchne predovšetkým milovníkov kúpania, objavovania podmorského sveta, krásnej prírody a pokojnej relaxácie, ktorú neruší prílišný turistický ruch diskoték a promenád.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 30 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať