Khaolak Emerald Beach Resort and Spa

Hodnotenie: 4/5

Thajsko, Khao Lak, Khao Lak

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Khaolak Emerald Beach Resort and Spa

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

miesto:
Tento rezort sa nachádza v centre pláže Khao Lak, jednej z najkrajších pláží s bielym pieskom v celej thajskej provincii Phang-Nga.

Zariadenie:
Ubytovanie s výťahom má 270 izieb. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. K vybaveniu patrí úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka a bankomat. Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch (zadarmo). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. V supermarkete si môžete kúpiť tovar pre každodennú potrebu. Súčasťou pozemku je krásna záhrada a detské ihrisko. Súčasťou hotela je aj herňa. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta zdarma. Ponúkané služby zahŕňajú 24-hodinovú bezpečnostnú službu, stráženie detí, starostlivosť o deti, lekársku pomoc, transferovú službu, izbovú službu, práčovňu, kaderníctvo, práčovňu na mince a vyhradený kyvadlový autobus. Vďaka požičovni bicyklov môžete spoznávať okolie aj na bicykli. Biznis centrum ponúka fax, ktorý vám pomôže s komunikáciou a obchodnými záležitosťami.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú klímu v miestnostiach. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. K dispozícii sú samostatné spálne. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Aby ste si z času na čas uľahčili vlastné stravovanie, ubytovacie jednotky majú chladničku, minichladničku a príslušenstvo na prípravu čaju/kávy. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy zabezpečuje komfortné vybavenie telefónom, TV a WiFi (zdarma). K vybaveniu izieb patria papuče. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou nájdete sušič vlasov a župany. Ubytovanie ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Jedlá:
Stravovacie zariadenia zahŕňajú reštauráciu, jedáleň, kaviareň a bar.Hotel ponúka stravovanie formou polpenzie, plnej penzie a all inclusive. Na hostí all inclusive čakajú špeciálne doplnky - občerstvenie a výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Raňajky, obedy a večere sú k dispozícii pre malých aj veľkých chutí. V ponuke sú aj bezlepkové jedlá, vegetariánske jedlá a detské menu.

Šport/zábava:
Vonkajší bazénový komplex s detskou časťou je ideálny pre aktívny oddych a pravidelný aqua tréning. Vzrušenie na tobogáne, osviežujúce nápoje v bare pri bazéne a upokojujúce uvoľnenie svalov vo vírivke – plavecký areál ponúka niečo pre každú náladu a kondíciu. Dovolenku si môžete užiť na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Dom ponúka rozsiahly outdoorový športový program vrátane cyklistiky/horskej cyklistiky, boccie, plážového volejbalu, volejbalu a golfu. Fanúšikovia vodných športov si môžu užiť kanoistiku, jazdu na kajaku a potápanie. Hostia si môžu vybrať zo širokej škály indoorových športov v hoteli vrátane posilňovne, stolného tenisu, biliardu, šípok, jogy a gymnastiky. Ubytovanie ponúka rôzne možnosti wellness, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ a masáže. Animačný program a detský klub sú možnosti pre voľnočasové aktivity.

Vstupné požiadavky do Thajska:
Na vstup do Thajska potrebujú občania Nemecka (vrátane maloletých) platný cestovný pas alebo platný dočasný pas . Deti do 12 rokov môžu vstúpiť aj s platným detským pasom (s fotografiou) . Vstup s cestovným dokladom, ktorý bol v minulosti nahlásený ako stratený alebo odcudzený, bude zvyčajne odmietnutý.

Na turistické pobyty v Thajsku s pobytom do 30 dní nie sú potrebné víza , ak sa spiatočná alebo nasledujúca cesta preukážete letenkou alebo lístkom na vlak. Dĺžku pobytu určujú pri vstupe imigračné úrady, je však maximálne 30 dní a na turistické účely sa môže predĺžiť maximálne o 30 dní. Pri dlhších pobytoch nad 30 dní je potrebné pred vstupom do krajiny požiadať o vízum na thajskej diplomatickej misii, ktoré vás zvyčajne oprávňuje na pobyt maximálne 60 dní bez ohľadu na typ vstupu.

V Thajsku sú cudzinci povinní mať pri sebe vždy svoje identifikačné doklady a v turistických centrách sa pravidelne vykonávajú kontroly. Stačí však kópia, na ktorej je vidieť aj vstupnú pečiatku.

V prípade neplnoletých, ktorí cestujú sami, sa vyžaduje súhlas ich rodičov/zákonných zástupcov.

Občania iných krajín by sa mali informovať o vstupných požiadavkách na thajskom veľvyslanectve alebo na príslušnom thajskom konzuláte.

Zdroj: Thajsko: Cestovné a bezpečnostné informácie – Federálne ministerstvo zahraničných vecí (auswaertiges-amt.de)

(Od januára 2024)

Tipy:
Upozorňujeme, že u všetkých hostí z krajín mimo EÚ s „rezerváciami iba v hoteli“ v destinácii môžu nastať problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!
Lage:
Dieses Resort liegt im Zentrum von Khao Lak Beach, einem der Strände mit dem feinsten, weißesten Sand der ganzen thailändischen Provinz Phang-Nga.

Ausstattung:
Die Unterbringung mit einem Aufzug verfügt über 270 Zimmer. Das freundliche Personal an der Rezeption ist gerne bei allen Fragen behilflich. Zur Einrichtung gehören eine Gepäckaufbewahrung, ein Safe und ein Geldautomat. WLAN ist in den öffentlichen Bereichen (ohne Gebühr) verfügbar. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Im Supermarkt lassen sich Güter für den täglichen Bedarf erwerben. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Hauses. Zur weiteren Einrichtung des Hotels zählt ein Spielzimmer. Bei Bedarf stehen den Reisenden Parkplätze ohne Gebühr zur Verfügung. Zu den gebotenen Leistungen gehören ein 24h-Sicherheitsdienst, ein Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, medizinische Betreuung, ein Transferservice, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Friseur, eine Münzwäscherei und ein eigener Shuttlebus. Die Umgebung kann dank des Fahrradverleihs auch mit dem Rad erkundet werden. Zur Unterstützung bei der Kommunikation und Geschäftlichem bietet das Business-Center ein Faxgerät.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgt eine Klimaanlage. Die Gäste können den Meerblick von Balkon oder Terrasse genießen. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett und ein Sofabett. Es sind separate Schlafzimmer vorhanden. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Zur Erleichterung der Selbstversorgung zwischendurch gibt es in den Unterkünften einen Kühlschrank, einen Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine. Verschiedene Kommunikations- und Unterhaltungsmöglichkeiten werden durch die komfortable Ausstattung mit einem Telefon, einem TV-Gerät und WiFi (ohne Gebühr) gewährleistet. Zu den Vorzügen der Zimmer gehören Hausschuhe. Im Badezimmer, mit einer Dusche und einer Badewanne ausgestattet, stehen für die Gäste ein Haartrockner und Bademäntel bereit. Die Unterbringung bietet Familien- und Nichtraucherzimmer.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Restaurant, einen Speiseraum, ein Café und eine Bar. Das Haus bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Halbpension, Vollpension und All-Inclusive. Besondere Extras erwarten All-inclusive-Gäste – sowohl Snacks als auch eine Auswahl alkoholischer und alkoholfreier Getränke. Für den kleinen sowie großen Hunger stehen Frühstück, Mittagessen und Abendessen zur Verfügung. Die Speisekarte enthält des Weiteren glutenfreie Mahlzeiten, vegetarische Gerichte und Kindermenüs.

Sport/Unterhaltung:
Die Außenpoolanlage mit Kinderbereich eignet sich hervorragend für aktive Erholung und regelmäßiges Aquatraining. Nervenkitzel auf der Wasserrutsche, erfrischende Getränke an der Poolbar und wohlige Muskelentspannung im Whirlpool – für jede Stimmung und Kondition bietet der Badebereich etwas an. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Das Haus bietet ein umfangreiches Outdoor-Sportprogramm mit Radfahren/Mountainbiking, Boccia, Beachvolleyball, Volleyball und Golfen. Freunde des Wassersports können sich bei Kanufahren, Kajakfahren und Tauchen vergnügen. Den Gästen steht im Hotel mit einem Fitnessstudio, Tischtennis, Billard, Darts, Yoga und Gymnastik ein breites Spektrum an Indoor-Sportarten zur Auswahl. In der Unterbringung werden verschiedene Wellnessangebote wie Spa, Sauna, Dampfbad und Massage-Anwendungen offeriert. Ein Animationsprogramm und ein Miniclub sind Möglichkeiten der Freizeitgestaltung.

Einreisebestimmungen für Thailand:
Für die Einreise nach Thailand benötigen deutsche Staatsangehörige (auch Minderjährige) einen gültigen Reisepass oder gültigen vorläufigen Reisepass. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass (mit Lichtbild) einreisen. Eine Einreise mit einem in der Vergangenheit als verloren oder gestohlen gemeldeten Reisedokument wird in der Regel verweigert.

Für touristische Aufenthalte in Thailand mit einer Aufenthaltsdauer von bis zu 30 Tagen ist kein Visum erforderlich, sofern man seine Rück- oder Weiterreise mittels Flug- oder Zugticket nachweisen kann. Die Aufenthaltsdauer wird bei der Einreise durch die Einwanderungsbehörde festgelegt, beträgt aber längstens 30 Tage und kann für touristische Zwecke um maximal 30 Tage verlängert werden. Für längere Aufenthalte über 30 Tage hinaus, muss vor der Einreise bei einer thailändischen Auslandsvertretung ein Visum beantragt werden, welches im Regelfall unabhängig von der Art der Einreise zu einem Aufenthalt von längstens 60 Tage berechtigt.

Ausländer sind in Thailand verpflichtet, ihre Ausweisdokumente stets mit sich zu führen, es kommt in den touristischen Zentren regelmäßig zu Kontrollen. Ausreichend ist aber eine Kopie, auf der auch der Einreisestempel zu sehen ist.

Für allein reisende Minderjährige ist die Einverständniserklärung der Eltern/Sorgeberechtigten erforderlich.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich zu den Einreisebestimmungen bitte bei der thailändischen Botschaft oder dem zuständigen thailändischen Konsulat.

Quelle: Thailand: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Golf Golf áno
 • Fitness Fitness áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,7 / 5
Invia

Výborné (na základe 5 hodnotení)

Ubytovanie 4,6 / 5

Strava 4,7 / 5

Okolie 4,9 / 5

Cena 4,8 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

11. najlepšie hodnotený z 138 hotelov v Khao Lak

Henrieta N.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 17.3. - 31.3.2023 Hodnotené: Apríl 2023

Khaolak Emerald Beach Resort and Spa Hodnotenie: 4/5 Thajsko, Khao Lak

Najkrajšia pláž v Thajsku

Najkrajšia pláž v Thajsku

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pomer ceny a kvality izieb uplne v poriadku.

Strava
Perfektná strava.

Služby hotela
Čistota, vždy vôňavé utieráky.

Pláž
Prenádherná, západ slnka ako v rozprávke.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Alexandra

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 17.3. - 31.3.2023 Hodnotené: Apríl 2023

Khaolak Emerald Beach Resort and Spa Hodnotenie: 4/5 Thajsko, Khao Lak

S dovolenkou sme boli nadmieru spokojní v Thajsku sme už boli ale tu to bolo jednoducho TOP. Určite hotel odporúčame a radi sa sem vratime

S dovolenkou sme boli nadmieru spokojní v Thajsku sme už boli ale tu to bolo jednoducho TOP. Určite hotel odporúčame a radi sa sem vratime

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Hotel bol krásny čistý veľký vhodný pre deti aj dospelých

Strava
Raňajky formou švédskych stolov nič nám nechýbalo jedlo chutné výber veľký čistota super

Služby hotela
Personál milí ochotní

Pláž
Ta pláž bola ze neskutočná určite sme neočakávali tak krásnu pláž a more úžasné

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Filtrovať recenzie

Henrieta N.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 17.3. - 31.3.2023 Hodnotené: Apríl 2023

Khaolak Emerald Beach Resort and Spa Hodnotenie: 4/5 Thajsko, Khao Lak

Najkrajšia pláž v Thajsku

Najkrajšia pláž v Thajsku

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pomer ceny a kvality izieb uplne v poriadku.

Strava
Perfektná strava.

Služby hotela
Čistota, vždy vôňavé utieráky.

Pláž
Prenádherná, západ slnka ako v rozprávke.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Alexandra

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 17.3. - 31.3.2023 Hodnotené: Apríl 2023

Khaolak Emerald Beach Resort and Spa Hodnotenie: 4/5 Thajsko, Khao Lak

S dovolenkou sme boli nadmieru spokojní v Thajsku sme už boli ale tu to bolo jednoducho TOP. Určite hotel odporúčame a radi sa sem vratime

S dovolenkou sme boli nadmieru spokojní v Thajsku sme už boli ale tu to bolo jednoducho TOP. Určite hotel odporúčame a radi sa sem vratime

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Hotel bol krásny čistý veľký vhodný pre deti aj dospelých

Strava
Raňajky formou švédskych stolov nič nám nechýbalo jedlo chutné výber veľký čistota super

Služby hotela
Personál milí ochotní

Pláž
Ta pláž bola ze neskutočná určite sme neočakávali tak krásnu pláž a more úžasné

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Lenka Žídková

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 6.2. - 18.2.2023 Hodnotené: Február 2023

Khaolak Emerald Beach Resort and Spa Hodnotenie: 4/5 Thajsko, Khao Lak

Nádherná dovolená, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Byla jsem v Khao Laku podruhé, tentokrát v klidnější části, a znovu pobyt neměl nejmenší chybičku, možná i dílem proto, že jsem dceři chtěla ukázat tento kouzelný kout Thajska a ona si tento kousek světa zamilovala stejně jako já.

Nádherná dovolená, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Byla jsem v Khao Laku podruhé, tentokrát v klidnější části, a znovu pobyt neměl nejmenší chybičku, možná i dílem proto, že jsem dceři chtěla ukázat tento kouzelný kout Thajska a ona si tento kousek světa zamilovala stejně jako já.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pokoj velice prostorný, vybavený velkou manželskou postelí, další velkou a pohodlnou postelí a prostornou pohovkou s polštáři, šatní skříní s ramínky i zásuvkami. K dispozici minibar s denně doplňovanou vodou, varná konvice, káva, čaj a smetana. Trezor, pantofle, deštníky. Velmi dobré osvětlení, zatahovací závěsy. Na balkoně stoleček a pohodlná křesílka, popelník. Prostorná koupelna s dešťovou sprchou a vanou s ruční sprchou, bidetová sprcha. Mýdlo, sprchový gel, šampon, tělové mléko, vatové tyčinky, odličovací tampony, sprchové čepice.

Strava
Na hotelu jsme měly zajištěny jen snídaně, ty byly naprosto dle našich představ - lívanečky, džemy, med, koláčky, houstičky, croasanty, chleby, sázená vejce, míchaná vajíčka, omelety, párečky, teplá šunka, salámy, výběr sýrů, zelenina, lokální ovoce, výborná káva a v neposlední řadě spousta teplých thajských jídel. Jediné, co jsme postrádaly byly fresh džusy. Na obědy a různé dobroty jsme chodily nalevo po pláži do místní hospůdky s honosným názvem Restaurant Nana, kde se sedí přímo u pláže s nohama v písku, mají tam široký výběr místních pokrmů (pokud přímo neholdujete pálivým jídlům, je nutno říct při objednávce no spicy nebo no chilli - ostatně toto platí ve všech místních restauracích.). Pokud tam půjdete, rozhodně si dejte jejich ledovou kávu, je naprosto nedostižná, a taky vyzkoušejte jejich výborné.ovocné koktejly. Na večeře jsme chodily na jedinou místní ulici, kde je pár restaurací, obchodů ve kterých se dá koupit kdeco, krejčí, asi tři cestovní agentury s velmi příjemnými cenami výletů, stánek se zmrzlinou a stánky s ovocem - především jejich mango skutečně stojí za vyzkoušení, je úplně máslové. Dobře jsme se najedly také na nočním trhu Bag Niang, dá se tam také koupit spousta dárků - ten je otevřený v pondělí, středu a sobotu, dobrodružná cesta od hotelu místním "taxi" stojí 300 BHT.

Služby hotela
Na recepci jsme po dlouhé cestě přijely večer, dostaly jsme nevychlazený welcome drink a velmi profesionální, ale naprosto nevstřícný recepční nás seznámil se vším potřebným a na závěr s tím, že budeme ubytované ve čtvrtém patře bez výtahu. Na mou prosbu o pokoj v nižším podlaží (je mi 70+) byl naprosto nekompromisní. V době dovolené jsem slavila narozeniny a žádné přání ze strany hotelu se nekonalo. Při odjezdu jsme se zajímaly o to, zda bychom mohly za úplatu opustit pokoj později než ve 12.00 hodin, protože jsme měly transfer na letiště ve večerních hodinách, ale také nám nebylo vyhověno a ani nás nikdo neseznámil s faktem, že jsou poblíž recepce sprchy, kde se po odpoledním pobytu na pláži můžeme umýt a převléci. Na úschovnu kufrů jsem se také musela zeptat sama. Je však fakt, že nám kufry až na pokoj a nakonec i z pokoje odvezli. Co se týče úklidu, byl dostatečný.

Pláž
Pláž je pohádková, dlouhá, naprosto čistá, celou dobu jsme v písku chodily naboso, moře úžasně teplé. Celé pobřeží Khao Laku se nachází v národním parku, z toho také vyplývá, že na plážích nesmějí být lehátka, takže tato jsou v hotelových zahradách. V našem hotelu byl bazén přímo u pláže, ale kolem něj rozmístěno jen asi deset slunečníků a okolní stromy neposkytovaly tolik stínu, kolik by bylo potřeba, takže jsme lehátka různě přesouvaly.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

10:00 h

Popis

Brehy letoviska Khao Lak pokrývajú snehobiele pláže a omýva ich priezračne čistá voda Andamanského mora. Khao Lak leží asi 65 km severne od Phuketu. Na pobreží nájdete biele vápencové skaly, vodopády neporušenú džunglu a rybárske dedinky.

Khao Lak je najvhodnejším thajským letoviskom pre ničím nerušenú dovolenku a absolútne dokonalú relaxáciu. Pláže, ktoré letovisko obklopuje, sú dlhé desiatky kilometrov a takmer ľudoprázdne. Pobrežie má výhodnú polohu a ponúka mnoho dosiaľ neobjavených krás. Veľkým lákadlom pre turistov sú miestne národné parky Lam Ru a Khao Sok plné exotiky. Ich územie pokrývajú monzúnové pralesy a strmé útesy, nad ktorými sa týčia hory až do výšky 1000 m. Môžete tu zazrieť mimo iného aj najväčšiu rastlinu na svete refléziu, nosorožca, slony, gibony, medvede či tygry.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 34 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 29 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 35 °C v noci 25 °C

 • Utorok 33 °C v noci 25 °C

 • Streda 34 °C v noci 25 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať