Camp Marelago (Caorle Altanea)

Taliansko, Veneto (Benátska riviéra)

Viac o hoteli

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 220056542

Popis letoviska

Letovisko Caorle Lido Altanea je nejnovější částí Caorle, které nabízí nejkomfortnější ubytování v apartmánech i hotelech. Kromě udržovaných pláží zde najdete nově vybudované cyklistické stezky a novou obchodní galerii, restaurace a bary. Na náměstíčku u residence Farnie je možné využít prádelnu na žetony. Pohodlné spojení s pláží zajišťuje bezplatný vláček, který v pravidelných intervalech objíždí celé letovisko. Zastávky jsou od sebe vzdáleny cca 100 m a jsou viditelně označeny. V sezóně 2020 je vzhledem k mimořádné situaci provoz vláčku dočasně pozastaven. Pokud máte děti a vaším snem je ideální rodinná dovolená, tak Altanea je pro vás skvělou volbou. S dětmi počítá vybavení residencí i celého letoviska. O zábavu pro děti i dospělé se postarají animační programy, dětská hřiště, zábavní park Altalandia, Happy Arena, minigolf a mnoho dalších. Letovisko nabízí i sportovní vyžití v podobě hřišť na malou kopanou, volejbal, basketbal, plážový volejbal a tenis. V sousedství se nachází i velké golfové hřiště.
Z Caorle se s námi můžete zúčastnit organizovaných výletů do Benátek i okolí.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy. Jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Caorle

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování. Zde se můžete podívat na naše novinky v Caorle.

Popis objektu

Prostorný a pěkný camping MARELAGO (Via dei Cigni) se nachází v blízkosti pláže, na jedné straně se rozkládá přírodní park s jezerem, na druhé straně letovisko Lido Altanea s obchody a restauracemi. V campingu je bazén s dětskou částí a solární terasou, recepce, prádelna (na žetony), ošetřovna, minimarket a bar. Pro klienty je k dispozici Wi-Fi ve společných prostorách a zdarma vláček na pláž. V sezóně 2020 je vzhledem k mimořádné situaci provoz vláčku dočasně pozastaven. Sportovní vyžití nabízí nedaleký Sporting Club Altanea. Dobře vybavené mobilhomy mají vlastní sociální zařízení (koupelnu s umývadlem a sprchou a samostatný záchod s umývadlem), TV/SAT, Wi-Fi, klimatizaci, trezor, venkovní dřevěnou terasu se stolkem a židlemi a parkovací místo.

, Slevy a zvláštní nabídky

Při objednávce do 31.03.:
10 % v období 22.04. - 04.07. a 29.08. - 19.09.
5 % v období 04.07. - 29.08.
Bez časového omezení:
14=11 v období 22.04. - 06.06., 06.06. - 27.06. a 05.09. - 19.09.
14=12 v období 30.05. - 13.06., 20.06. - 25.07. a 29.08. - 12.09.
14=13 v období 18.07. - 08.08. a 15.08. - 05.09.

Pláž

minibus na pláž, zdarma

Vzdálenost od

pláže 100 - 260 m

Bazén

bazén

Pozice objektu v letovisku

klidné místo

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, prádelna, restaurace, v nedaleké obchodní galerii La Quercia, pizzerie, v nedaleké obchodní galerii La Quercia, snack bar, obchůdky, minimarket, supermarket, v nedaleké obchodní galerii La Quercia

Venkovní dispozice

zahrada, uprostřed zeleně, oplocený areál, společný gril / barbecue, venkovní sprcha společná, solární terasa, s lehátky, se slunečníky

Děti

animace, dětské hřiště, miniklub

Sport

aqua aerobik / aquagym

Ubytování

mobilhome, Coral 5 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky a menším vyvýšeným lůžkem (je povoleno pouze dítě, max. 150 cm a max. 60 kg), obývací pokoj s kuchyňským koutem

(max. 5 osob, počet ložnic 2)
plocha 24 m², přízemí, terasa, klimatizace, topení, moderní vybavení, TV, satelit, trezor, lednice, samostatný mrazák, sprcha, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny v období do 30.05. a od 12.09. kdykoli, 30.05. - 12.09. sobota, min. pobyt v období do 30.05. a od 12.09. min. 3 noci, 30.05. - 12.09. min. 7 nocí, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 09:00

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 400 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 400 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút áno

Organizujúca CK

AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o. IČO: 60697903

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Alena, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Benátska riviéra je súhrnný názov pre oblasť pri severnom pobreží Talianska v kraji Furlandsko-Julské Benátsko, kde sa nachádza veľké množstvo známych prímorských letovisiek, a ktorá je tým pádom vyhlásenou destináciou pre dovolenku a prázdninového radovánky. Hlavnými centrami v okolí sú mestá Benátky, Verona, Trest, Udine a ďalšie. Turisti však najčastejšie jazdia priamo za morom do jedného z moderných turistických letovisiek (Lignano, Bibione, Rimini, Riccione a iné). Benátsky kraj sa nachádza neďaleko chorvátskych i slovinských hraníc a leží v blízkosti pohoria Julských Álp. Akýmsi historickým centrom kraja sú Benátky (Venezia), ktoré v 15. stor. udávali architektonické trendy pre celý kraj a o niekoľko storočí pozdejšie boli obsadené Habsburgovcami. Medzi najnaštevovanejšie miesta kraja z hľadiska kultúrneho dedičstva patrí Aquilea, Palmanova, zámok Miramare a horské mestečko Cividale dei Friuli, položené vysoko u slovniských hraníc, ktoré je rozdelené riekov Natisone.

Ak sa rozhodnete svoju dovolenku stráviť v Benátskej riviére, potom vedzte, že budete maximálne spokojní. Ako typické turistické centrá sú všetky letoviská moderne zariadené podľa požiadavkov turistov. Nádete tu rôzne druhy ubytovania, najčastejšie v luxusných hoteloch s bazénmi i bez, v rezidenciách, v apartmánoch, v samostatných vilkách či bungalovoch alebo stanoch vo vnútri kempov. Športové využitie zaručuje každé letovisko, rovnako ako kultúru a typický taliansky životný štýl - kaviarne, reštaurácie, obchodíky a trhy nájdete na každom rohu. Zaiste si obľúbite miestne dlhé pieskové pláže tiahnuce sa ako had pozdĺž celej riviéry. Jedno letovisko tu navazuje na druhé, takže tvoria plynulý pás zábavy a pulzujúceho prázdninového života. Miestami sú od seba jednotlivé letoviská oddelená lagúnami alebo malými riekami. Mestečká ponúkajú diskotéky rovnako ako detské herne, nespočetné množstvo športovísk a ihrisiek.
Miestny kraj si turisti nevyberajú len kvôli množstvu pamiatok a prímorskej atmosfére, avšak taktiež vďaka krásnej prírode. Kraj sa totiž rozprestiera v okolí jazier a pohorí Dolomity.

Benátky

Z miestnej ponuky malebných miest určite nesmiete pri svojej nášteve vynechať kúzelné Benátky. Toto originálne situované mesto sa rozprestiera na 118 ostrovoch. Krásu mesta umocňuje 400 mostov spojujúcich ostrovy na lagúne, rovnako ako množstvo zvonov a kupolí. Najväčším mostom je Ponte di Rialto. Pri nášteve Benátiek nesmiete vynechať romantickú jazdu gondolou po niektorom z kanálov. Akousi dopravnou tepnou je najväčší z kanálov - Canal Grande. Ten je asi 4 km dlhý a cca 70 m široký a spojuje hlavnú stanicu s námestím svätého Marka. Miestne námestie je historickou dominantou mesta. Nájdete tu mnoho historických palácov, baziliku či zvonice, rovnako ako množstvo holubov.

Verona

Romantická Verona je známa ako dejisko Shakespearovej tragédie Rómeo a Júlia. Turisti najviac naštevujú Piazza Bra, kde je amfiteáter. Neďaleko historického centra Verony sa nachádza Casa diGiulietta alebo Juliin povestný dom, kde si môžete prezrieť známy balkón. Väčšina historickej časti mesta je postavená z naružovelého vápenca.

Rimini

Kúpeľné mesto Rimini bolo postavené na juhovýchodnom cípe Pádské nížiny si 230 km od Benátok a 50 km od historickej Raveny. Mesto má za sebou bohatú antickú históriu, o nej svedčí početnosť pamiatok z časov starovekých i stredovekých. Mesto je typickým turistickým letoviskom s množstvom obchodíkov, ubytovacíh kapacít, reštaurácií, klubov, diskoték, pizzerií, cukráreň a kín. Miestna pláž, nazvývaná "Slnečná riviéra", sa pýši 15km dĺžkou.

Zámok Miramare

Zámok Miramare, nachádzajúca sa v tejto oblasti, slúžil svojou dobou ako sídlo Habsburskej dynastie. Zámok sa týči na skalnatom pobreží vysoko nad morom. Je obklopený nádherným parkom, kde môžu milovníci prírody jazierka s labuťami či korytnačkami a ďalším vtáctvom. Samotná architektúra zámku je kúzelná a romantická. Záujemci môžu vstúpiť do expozície s voľne poletujúcimi tropickými motýľami.
 • Vzdialenosť od pláže 400 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 400 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 26 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December