Zájazd do

River View Villas (Dharga Town)

Hodnotenie: 3/5

Srí Lanka, Bentota

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

River View Villas (Dharga Town) Hodnotenie: 3/5

River View Villas (Dharga Town)

Vybavení

Objekt nabízí úschovnu zavazadel, hotelový sejf, restauraci, transfer-servis, pokojovou službu, prádelnu a samoobslužnou prádelnu. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma). Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

Ubytování

V pokojích je klimatizace, obývací část a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. V pokojích je dvoulůžková postel. Pokoje mají kuchyňský kout, připojení k internetu a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

Strava

Je možné si objednat snídaně.

Služby

Hosté mohou ve volném čase využít bazén a venkovní bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole, jóga, spa, masáže a ájurvéda. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 701759

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Vyberte si termín

Destinácie

Čas letu

12:00 h

Popis

Južne od Atluthgamy sa nachádza mestečko Bentota, ktoré leží medzi lagúnou a pobrežnou cestou. Mestečko zdobia krásne palmy a plno luxusných hotelov. Na severnom konci Bentoty je pláž obrátená k Aluthgame, hovorí sa jej Rajský ostrov (Paradise island). Na jednej strane je pokojná voda Bentonskej lagúny a na druhej strane búrlivé vlny Indického oceánu. Ostrov je preplnený hotelmi. Lagúna ponúka plno možností k vodným športom a výlet lodí po rieke Bentote. Južná časť bentotskej pláže je tvorená súvislou vrstvou piesku. Tu nájdete celú škálu hotelov, ktoré sú priamo na pláži, pritom ponúkajú dostatok pokoja a súkromia. Smerom do vnútrozemia sa nachádza dedinka Bentota, kde sú k videniu chrámy a ďalšie turistické pamiatky. Celá Bentota je i cez turistov veľmi pokojná. Niekedy máte pocit že sa tu zastavil čas, čo je práve lákavé pre turistov.

Všadeprítomní sú aktívni domorodci, ktorí Vám s čímkoľvek poradia a čokoľvek Vám ukážu. Avšak niekedy ich ochota hraničí až s vlezlosťou. Pokiaľ využiteje ich sprievodcovských služieb, dopredu sa dohovorte na cene.

Domorodci Vám napr. ukážu zberačov palmového vína alebo miesto spracovania kokosového vlákna. Za náštevu rozhodne stojí chrám Wanawasa Raja Mahaviharaya, ktorý sa týči na východnom konci dediny. Ďalšou zaujímavosťou je chrám Galapata Vihara z 12 storočia. Bentotská laguna je ideálny výlet loďou, pokochať sa môžete krásnou prírodou množstvom vodných vtákov alebo mangrovami. Zájsť si môžete k miestu, kde sa liahnu morské korytnačky. Toto miesto, ktoré je len tri kilometry od bentotského mostu, vytvorili obyvatelia, aby zabránili korytnačiemu úbytku. Výletné lode nie sú najmodernejšie a ani veľmi tiché. Akékoľvek výlety sa dajú ľahko dohovoriť v hoteloch. Bentota má vlakovú stanicu. Pokiaľ sa sem na výlet vydáte autobusom, najjednoduchšie bude vystúpiť v Aluthagame.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 28 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať