Zájazd do

Amal Beach

Hodnotenie: 3/5

Srí Lanka, Bentota, Bentota

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Amal Beach

Pláž

 • Přímo u pláže

Vybavení

V hotelu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma). Objekt nabízí 24 hodinovou bezpečnostní službu, autopůjčovnu, lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu. Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí. Při vyřizování obchodních záležitostí mohou hosté využít fax.

Ubytování

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a ventilátor. Pokoje mají televizi, sejf a WiFi (zdarma). V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Strava

Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo obědy. Na přání je možné připravit dietní jídla a dětská menu Objekt nabízí také speciální nabídky stravování.

Služby

Na terase s lehátky a slunečníky se mohou hosté opalovat a užívat si dovolenou. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - jízda na kole/horském kole a rybaření. Příznivci vodních sportů mají na výběr z těchto aktivit - windsurfing, šnorchlování a potápění. Hosté mohou v hotelu využívat skvělé vybavení a služby, do kterých patří i mnoho sportovních aktivit, jako je například fitness studio a jóga. V objektu je wellnes zóna, ve které je možné využít spa, parní lázeň a masáže. O večerní zábavu hostů se postará živá hudba. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 701759

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • TV TV áno

Vyberte si termín

Destinácie

Čas letu

12:00 h

Popis

Južne od Atluthgamy sa nachádza mestečko Bentota, ktoré leží medzi lagúnou a pobrežnou cestou. Mestečko zdobia krásne palmy a plno luxusných hotelov. Na severnom konci Bentoty je pláž obrátená k Aluthgame, hovorí sa jej Rajský ostrov (Paradise island). Na jednej strane je pokojná voda Bentonskej lagúny a na druhej strane búrlivé vlny Indického oceánu. Ostrov je preplnený hotelmi. Lagúna ponúka plno možností k vodným športom a výlet lodí po rieke Bentote. Južná časť bentotskej pláže je tvorená súvislou vrstvou piesku. Tu nájdete celú škálu hotelov, ktoré sú priamo na pláži, pritom ponúkajú dostatok pokoja a súkromia. Smerom do vnútrozemia sa nachádza dedinka Bentota, kde sú k videniu chrámy a ďalšie turistické pamiatky. Celá Bentota je i cez turistov veľmi pokojná. Niekedy máte pocit že sa tu zastavil čas, čo je práve lákavé pre turistov.

Všadeprítomní sú aktívni domorodci, ktorí Vám s čímkoľvek poradia a čokoľvek Vám ukážu. Avšak niekedy ich ochota hraničí až s vlezlosťou. Pokiaľ využiteje ich sprievodcovských služieb, dopredu sa dohovorte na cene.

Domorodci Vám napr. ukážu zberačov palmového vína alebo miesto spracovania kokosového vlákna. Za náštevu rozhodne stojí chrám Wanawasa Raja Mahaviharaya, ktorý sa týči na východnom konci dediny. Ďalšou zaujímavosťou je chrám Galapata Vihara z 12 storočia. Bentotská laguna je ideálny výlet loďou, pokochať sa môžete krásnou prírodou množstvom vodných vtákov alebo mangrovami. Zájsť si môžete k miestu, kde sa liahnu morské korytnačky. Toto miesto, ktoré je len tri kilometry od bentotského mostu, vytvorili obyvatelia, aby zabránili korytnačiemu úbytku. Výletné lode nie sú najmodernejšie a ani veľmi tiché. Akékoľvek výlety sa dajú ľahko dohovoriť v hoteloch. Bentota má vlakovú stanicu. Pokiaľ sa sem na výlet vydáte autobusom, najjednoduchšie bude vystúpiť v Aluthagame.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 28 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať