Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 485 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 156 046

BLUESEA Club Marthas

Rýchly popis:

Hotel je situovaný v stredisku Cala d´Or, ktoré ponúka peknú prírodnú scenériu, množstvo zátok, menších útesov a jedinečných výhľadov. Je vhodnou voľbou pre aktívnych dovolenkárov, ale aj pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť.


Poloha:

hotel sa nachádza v stredisku Cala d´Or, ktoré ponúka príjemnú atmosféru a množstvo menších piesočnatých pláži v okolitých zátokách. Najbližšie reštaurácie, bary a nákupné možnosti nájdete v okolí, cca 200 m od hotela. Rušnejšie centrum letoviska je vzdialené 3 km. Vzdialenosť od letiska je 70 km.


Hotel:

vstupná hala s recepciou, hotelová reštaurácia, bar, bar pri bazéne/snack bar, vonkajšie bazény s ležadlami a slnečníkmi zdarma, vnútorný vyhrievaný bazén, Wi-Fi pripojenie zdarma pri recepcii, hotelový animačný program pre deti a dospelých, detské ihrisko, diskotéka, menšie fitnescentrum, tenisový kurt, úschovňa batožiny, služby práčovne a lekára (za poplatok).


Izby:

štúdia a apartmány sú umiestnené vo viacerých 3-poschodových budovách. Štúdiá tvorí jedna miestnosť, majú 2 (zväčša oddelené) lôžka/pohovky. Apartmány tvorí obývacia časť s 2 pohovkami, ktorá je spojená s kuchynkou a oddelená spálňa s dvoma spojenými lôžkami. Štúdiá aj apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, zariadenou kuchynkou s chladničkou, klimatizáciou, SAT TV, balkónom/terasou s posedením, služby za poplatok: Wi-Fi pripojenie, trezor.


Stravovanie:

polpenzia alebo all inclusive formou bufetových stolov. All inclusive – raňajky, obed, večere v hlavnej reštaurácii. Počas dňa ľahké občerstvenie v snack bare, miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10.00 – 23.00 hod. Hotel má aj ďalšiu reštauráciu Natalie, ale stravovanie v nej koncept all inclusive nezahŕňa. Pri akejkoľvek ponúkanej strave Vás vždy obslúži príjemný personál.


Pláž:

v okolitých zátokách sa nachádza viacero menších piesočnatých pláži, tie najbližšie sú v zátoke Cala d'Egos a Caló d'es Pou/Es Forti beach (obe 350 m od hotela), ďalšie v okolí 2-3 km. Ležadlá a slnečníky na plážach sú za poplatok.


Doprava:
letecká
V cene je zahrnuté:
ubytovanie na zvolený počet nocí s vybraným stravovaním, letecká doprava na pravidelnej linke z vybraného letiska, malá príručná batožina, batožina do podpalubia max. 15kg/kus, transfer letisko - hotel – letisko partnerskej CK, poistenie insolventnosti.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 195 EUR, pre osoby do 2 rokov 70 EUR, Covid príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR, pobytová taxa od 1,50 EUR do 3 EUR/osoba/deň (podľa kategórie hotela, platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo PLUS 3,70 EUR/osoba/deň.
Typ stravy:

polpenzia


Informácie o krajine a stredisku:
MALORKA - Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.
Cala d´Or - letovisko Cala d'Or ponúka možnosti s obchodmi, barmi a reštauráciami. Prírodný park Cala Mondragó je vzdialený približne 5 kilometrov a táto oblasť je ideálnym miestom na turistiku a ďalšie aktivity.
Fakultatívne výlety:
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 350 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 3 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Potápačské centrum áno
 • Animačné programy áno
 • Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,7/5
Invia

Skvelé (1 hodnotení)

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolie 5,0/5

Cena 4,0/5

62. najlepšie hodnotený z 2177 hotelov v Mallorca

Mariana Dvorščíková August 2020

Dátum pobytu: 25.7. - 1.8.2020

Hodnotenie 4,7/5
Z našej strany to bolo dovolenka na poslednú chvíľu. Vzhľadom na situáciu už nebol veľký výber, ale to je naša chyba. Nakoniec to bolo úplne super. Na
Celkové hodnotenie

Z našej strany to bolo dovolenka na poslednú chvíľu. Vzhľadom na situáciu už nebol veľký výber, ale to je naša chyba. Nakoniec to bolo úplne super. Naozaj maximálna spokojnosť.

Hotel a jeho zamestnanci sa pre COVID19 situáciu snažili robiť všetky možné opatrenia, takže sme sa cítili úplne bezpečne.

Maximálna hygiena, nonstop umývanie, vo vnútri hotela len s rúškami. Obsadenosť hotela bola asi 50 - 60% Takže sme mali maximálny kľud a pokoj.

Žiaľ ulice boli takmer vyľudnené a preto boli obchody pozatvárané, ale veď sme ani nič nepotrebovali. V hoteli bolo všetkého dostatok.

Personál bol veľmi milý. My nemáme čo vytknúť.

Možno kto nevie anglicky, tak by mohol mať problém so zistením spoja z letiska do hotela, nám sa to podarilo rýchlo.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolie 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Mali sme apartmán - bol čistučký s krásnou veľkou terasou, kde boli vlastné lehátka.

Strava
Vzhľadom na COVID 19 - forma all inclusive bola dosť zmenená a teda výber jedál bol obmedzený, nakoľko obsluhovať mohli len kuchári. Ale aj tak bol dostatočný výber a mohli si všetci vybrať podľa chuti (dokonca aj ja bezlepková) som si vždy našla vhodné jedlo. Samozrejme chlieb som mala svoj. Jedlo bolo dobre značené a popísané. Vydávanie bolo celkom vtipné, lebo vydávali len kuchári vzdialení za obslužným pultom a ešte za páskou aby sa dodržala vzdialenosť, keďže všetci mali rúška, tak komunikácia bola zaujímavá a niekedy som dostala aj čo som nechcela, ale mne to prišlo celkom zábavné.

Videla som ako sa maximálne snažia obslúžiť ku spokojnosti, takže takéto zmeny som brala ako "mačku v mechu" - prekvapko.

Služby hotela
Hotel sa snaží byť moderný, informácie mali cez QR kódy - tie mali nalepené snáď všade - na všetkých stolíkoch isto.

Obsluha fajn.

Animátorské programy obvykle nevyužívam, ale tieto som si nenechala újsť. Asi sa tam sústredili naozaj šikovní tanečníci - animátori. Programy boli nie dlhé a zajímavé.

Hotel po 23tej bol úplne tichý, čo nám vyhovovalo

Bazény čisté, keďže obsadenosť hotela bola asi 50-60 % tak nebol problém s lehátkami.

Pláž
Hotel nemá vlastnú pláž - v danej lokalite boli len 2 maličké pláže. Je to totiž na útesoch. No v tejto situácií, keď bol otvorený možno 1 z 10 hotelov to bolo super. Pre malé deti by som to neodporúčala. Keďže je to úzka pláž, tak treba dlhšie plávať aby ste boli mimo ľudí zdržiavajúcich sa pri pláži. Od cca 10m už nebola hĺbka na státie. More čisté priezračné - množstvo rýb. Vhodné na šnorchlovanie - je čo pozerať. Ke´dže sa jednalo o zálivy, tak žiadne vlny.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Filtrovať recenzie

Mariana Dvorščíková August 2020

Dátum pobytu: 25.7. - 1.8.2020

Hodnotenie 4,7/5
Z našej strany to bolo dovolenka na poslednú chvíľu. Vzhľadom na situáciu už nebol veľký výber, ale to je naša chyba. Nakoniec to bolo úplne super. Naozaj maximálna spokojnosť. Hotel a jeho zamestnanci sa pre COVID19 situáciu snažili robiť všetky možné opatrenia, takže sme sa cítili úplne bezpečne. Maximálna hygiena, nonstop umývanie, vo vnútri hotela len s rúškami. Obsadenosť hotela bola asi 5
Celkové hodnotenie

Z našej strany to bolo dovolenka na poslednú chvíľu. Vzhľadom na situáciu už nebol veľký výber, ale to je naša chyba. Nakoniec to bolo úplne super. Naozaj maximálna spokojnosť.

Hotel a jeho zamestnanci sa pre COVID19 situáciu snažili robiť všetky možné opatrenia, takže sme sa cítili úplne bezpečne.

Maximálna hygiena, nonstop umývanie, vo vnútri hotela len s rúškami. Obsadenosť hotela bola asi 50 - 60% Takže sme mali maximálny kľud a pokoj.

Žiaľ ulice boli takmer vyľudnené a preto boli obchody pozatvárané, ale veď sme ani nič nepotrebovali. V hoteli bolo všetkého dostatok.

Personál bol veľmi milý. My nemáme čo vytknúť.

Možno kto nevie anglicky, tak by mohol mať problém so zistením spoja z letiska do hotela, nám sa to podarilo rýchlo.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolie 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Mali sme apartmán - bol čistučký s krásnou veľkou terasou, kde boli vlastné lehátka.

Strava
Vzhľadom na COVID 19 - forma all inclusive bola dosť zmenená a teda výber jedál bol obmedzený, nakoľko obsluhovať mohli len kuchári. Ale aj tak bol dostatočný výber a mohli si všetci vybrať podľa chuti (dokonca aj ja bezlepková) som si vždy našla vhodné jedlo. Samozrejme chlieb som mala svoj. Jedlo bolo dobre značené a popísané. Vydávanie bolo celkom vtipné, lebo vydávali len kuchári vzdialení za obslužným pultom a ešte za páskou aby sa dodržala vzdialenosť, keďže všetci mali rúška, tak komunikácia bola zaujímavá a niekedy som dostala aj čo som nechcela, ale mne to prišlo celkom zábavné.

Videla som ako sa maximálne snažia obslúžiť ku spokojnosti, takže takéto zmeny som brala ako "mačku v mechu" - prekvapko.

Služby hotela
Hotel sa snaží byť moderný, informácie mali cez QR kódy - tie mali nalepené snáď všade - na všetkých stolíkoch isto.

Obsluha fajn.

Animátorské programy obvykle nevyužívam, ale tieto som si nenechala újsť. Asi sa tam sústredili naozaj šikovní tanečníci - animátori. Programy boli nie dlhé a zajímavé.

Hotel po 23tej bol úplne tichý, čo nám vyhovovalo

Bazény čisté, keďže obsadenosť hotela bola asi 50-60 % tak nebol problém s lehátkami.

Pláž
Hotel nemá vlastnú pláž - v danej lokalite boli len 2 maličké pláže. Je to totiž na útesoch. No v tejto situácií, keď bol otvorený možno 1 z 10 hotelov to bolo super. Pre malé deti by som to neodporúčala. Keďže je to úzka pláž, tak treba dlhšie plávať aby ste boli mimo ľudí zdržiavajúcich sa pri pláži. Od cca 10m už nebola hĺbka na státie. More čisté priezračné - množstvo rýb. Vhodné na šnorchlovanie - je čo pozerať. Ke´dže sa jednalo o zálivy, tak žiadne vlny.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 29 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 32 °C v noci 21 °C

 • Streda 33 °C v noci 23 °C

 • Štvrtok 34 °C v noci 22 °C

 • Piatok 34 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December