Hotel Sorea Hutník II.

Hodnotenie: 2/5

Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranské Matliare

Detský vlek pri hoteli Vo výške 930 m n. m. Cyklotrasy v okolí Bazén Bowling

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 55 398

Poloha

Obľúbený horský hotelový komplex je situovaný v nadmorskej výške 930 m.n.m. na úpätí Lomnického Štítu v tichom prostredí Tatranských Matliarov, necelé 2 km od Tatranskej Lomnice (rozsiahly aqua-park). Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania. Poloha hotela je ideálna pre pešie výlety do východnej časti Vysokých Tatier i zimné radovánky (priamo pred hotelom sa nachádza lyžiarsky vlek pre deti a začiatočníkov, lyžiarsky areál Tatranská Lomnica je vzdialený 3 km a hotel zabezpečuje pravidelnú dopravu minibusom, ski areál Ždiar je vzdialený 15 km , celá rada bežeckých tratí je priamo pred hotelom).

Vybavenie

Moderný horský hotel s priateľskou atmosférou sa skladá z dvoch budov a disponuje 128 izbami rozmiestnenými v sedemposchodovej hlavnej budove a priľahlej depandancii. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou a lobby barom, bar, krytý bazén, reštaurácie, wellnes centrum, posilňovňa, WiFi pripojenie, internetový kútik (za poplatok), seminárna a konferenčná miestnosť, detská herňa, parkovisko a športoviská.

Ubytovanie

Veľmi pekne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou / kúrením, satelitnou TV, a balkónom. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zadarmo). Hotel umožňuje ubytovanie s domácim zvieraťom (za poplatok).

Strava

Polpenzia zahŕňa raňajky formou bohatého bufetu a servírované večere (predjedlo, hlavný chod - výber z menu, nápoje pri večeri sú za poplatok). Na želanie klientov hotelová reštaurácia pripraví studený obed do balíčka, vegetariánske alebo vegánske menu.

Služby

Moderný horský rezort si získava svojich hostí polohou uprostred panenskej prírody aj pestrou ponukou služieb a ich dobrou úrovňou. Umožňuje športové aktivity ako napr. biliard, bowling, minigolf, stolný tenis, plávanie v bazéne a cvičenie vo fitness. Deti majú k dispozícii ihriská a dobre vybavenú herňu. Na relaxáciu je určené wellness centrum s celou radou procedúr ako napr. sauna, vírivka, solárium, masáže, telové zábaly a kozmetické ošetrenie. Ďalšie možnosti relaxácie, zábavy i športového vyžitia majú hostia v neďalekom stredisku Tatranské Matliare alebo vzdialenejšej Tatranskej Lomnici.

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 2 km
  • Vzdialenosť od zjazdovky Zjazdovka 2 km
  • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
  • TV TV áno
  • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
  • Fitness Fitness áno
  • Animačné programy Animačné programy áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...