Ursulino Valletta

Hodnotenie: 4/5

Malta, Valletta, San Gwann

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Urban Valley Resort And Spa

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Názov či hviezdičkové hodnotenie ubytovania sa v našej databáze líši od názvu / hodnotenia poskytnutého cestovnou kanceláriou:

 • Čedok CZ+SK: Urban Valley Resort And Spa Hodnotenie: 4/5
 • Invia: Ursulino Valletta Hodnotenie: 4/5

Středisko

San Ġwann

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel leží naproti přírodní rezervaci cca 10 km od letiště. Zhruba 10 minut chůze od hotelu se nalézá městské centrum se spoustou obchodů, restaurací, kaváren a barů. Zastávka přímé autobusové linky do Valletty je vzdálena cca 8 minut chůze od hotelu.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lounge, restaurace, sezónní restaurace, sezónní bar, WiFi, 2 venkovní bazény, dětské brouzdaliště, vnitřní bazén, vířivka, dětské hřiště, 2 tenisové kurty (za poplatek), spa (za poplatek), fitness, klimatizace.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj typu Superior Room s balkonem či terasou má vlastní příslušenství (koupelna, WC, sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), WiFi, TV, psací stůl, trezor, minibar, set pro přípravu kávy/čaje.
Dvoulůžkový pokoj typu Superior Room Valley View má stejné vybavení jako Superior Room, ale balkon či terasa je s výhledem na přírodní rezervaci.

Stravování

V základní ceně se snídaní.
Možnost dokoupení polopenze.

Sport a zábava

Fitness, 2 tenisové kurty (za poplatek), 2 venkovní bazény, dětské brouzdaliště, dětské hřiště. Spa za poplatek - vnitřní bazén, vířivka, sauna, parní lázeň, masáže, kosmetická ošetření, manikúra, pedikúra.
Lekce lukostřelby přímo u hotelu. Hotel také nabízí tzv. shuttle service neboli kyvadlovou dopravu zdarma z a do Valletty a Sliema Ferries.
V docházkové vzdálenosti jsou k nalezení obchody, restaurace, kavárny a bary.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Vybavení hotelu

 • Koupání a poznávání
 • Rodina s dětmi

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Hlavné mesto ostrovného štátu Malta leží na pobreží medzi zálivmi Grand Harbour a Marsamxett Harbour. Vo Vallette trvalo žije cez 6000 obyvateľov, ale letná sezóna počet ludí niekoľkokrát navyšuje. Valletto patrí k hlavným turistickým cieľom Malty a jej historické jadro figuruje od roku 1980 na zozname svetového dedičstva UNESCO. Valletto dostalo prezývku „mesto palácov“. V malebných uličkách sa skrývajú architektonické poklady z doby baroka, nenápadné námestia, studne a kostoly. Za mnohými stavbami stojí architekt Girolamo Cassar, z ktorého diela pochádza aj Velmajstrovský palác a katedrála svätého Jána. Za stopami histórie sa vydajte do pevnosti St. Elmo alebo do Cassa Rocca Piccola. Príjemný tieň a odpočinok sľubujú záhrady Argoti alebo Upper Barraca. Zaujímavosti zo života ostrova rozpráva Národné múzeum, Múzeum umenia, Námorné múzeum a Múzeum vojny.

Hlavnú tepnu mesta tvorí ulica Republic Street s obchodmi, reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi. Vyhliadky na Republic Street otvárajú pohľad na ďalšie uličky tiahnuce sa k moru a na samotné pobrežie s prístavom. Nezabudnuteľné momenty prichádzajú po západe slnka, kedy sa hradby historickej Valletty zalejú červeným svetlom a atmosféra mesta sa pomaly mení z turistickej metropoly na večernú pohodu. V okolí Republic Street sa v lete konajú kultúrne akcie a každá kaviareň pripravuje bohatý hudobný alebo divadelný program. Reštaurácie lákajú na kulinárske pochúťky, ako sú morské plody a ryby, nakladaná zelenina, polievka minestra, šaláty a cestovinové taštičky plnené syrom ricotta. Menu dopĺňa biele a červené víno, miestne pivo Cisk Lager alebo nealkoholická špecialita limonáda Kinnie. Večer zakončite romantickou prechádzkou po prístave, započúvajte sa do šumenia oceánu a vychutnajte si spolu s miestnymi prekrásne nasvietené zákutia Valletty bez desiatok turistov.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 16 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať