GF VICTORIA

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Poloha

Na jižním pobřeží ostrova, 20 km od letiště, v rekreační oblasti Costa Adeje.

Vybavení objektu

Tento luxusní hotel nabízí 242 suite. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, restaurace, bary, dětské kluby - Babyclub (děti 10 měsíců - 3,99 roky, nutná rezervace předem), Miniclub (děti 4 - 11,99 let), Teenagers Club (děti 12 -17,99 let), hlídání dětí (na vyžádání), kosmetický salon, kadeřnictví, služby prádelny, konferenční sál, obchody, parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (hlavní bazén celoročně vyhřívaný), bazény pro děti, bazén Surf, vodní park s atrakcemi (min. výška 1,20 m), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště s lanovou dráhou. Na střeše hotelu se nachází visutý, prosklený bazén a v 7 patře hotelu je sluneční terasa pro nudisty s "naturist" bazénem (4 ze všech bazénů jsou v zimních měsících vyhřívané). Hosté mohou využít nabídky AIR BIO-SPA (jacuzzi, masáže, sauna) nebo wellness centra Victoria BIO-SPA (sauna, hydroterapie, fyzioterapie atd).

Senior Suite

Klimatizovaný suite má dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části dveřmi. Do vybavení patří televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), kávovar Nespresso, minibar, 2 koupelny s WC a vysoušečem vlasů, terasa. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Premium Suite

Základní vybavení je stejné jako u Senior Suite, ale je prostornější. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Harmony Suite

Základní vybavení je stejné jako u Senior Suite, ale je prostornější a druhá koupelna je integrovaná.Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Sport

Posilovna, tenisový kurt, squash, víceúčelové hřiště, minigolf, stolní tenis, surfovací bazén (za poplatek), k dispozici je japonská zahrada s možností jogy a pilates. V hotelu je "Cyklocentrum", půjčovna s úschovnou kol (věšáky s bezpečnostními kabely, mycí prostor, dílna).

Obchody

Obchodní centrum, různé obchody a restaurace jsou poblíž hotelu.

Pláž

Pláž se světlým pískem Playa del Duque se nachází cca 500 m od hotelu.

Internetové stránky

www.gfvictoria.com

Video

7MxhQvXi214


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 500 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 20 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Golf Golf áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
 • Fitness Fitness áno

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

03:50 h

Popis

Ostrov Tenerife alebo ostrov večného jara je svojou rozlohou najväčším ostrovom Kanárskeho súostrovia, zaberá 2 034 km2 a po obvode meria 269 km (650 000 obyvateľov). Hlavným mestom je už od 19. storočia Santa Cruz, ktoré je zároveň veľmi dôležitým prístavom.

O Tenerife sa často hovorí ako o malom kontinentu. Ostrov má tvar trojuholníka a vďaka oblasťom s rôznymi klimatickýami podmienkami sa na ňom môžete stretnúť s rôznymi rastlinami a zvieratmi. Kde inde v Atlantiku môžete behom chvíľky vidieť plantáže banánov a zanedlho potom sa už guľovať v zasneženchých horách?

Uprostred Tenerife sa nachádza najvyššia hora celého Španielska Pico del Teide. Týči sa do výšky 3 718 m n. m. Horolezci považujú jej zdolanie za veľmi náročné, pretože na vrchol vystupujú takmer od hladiny mora. Hora je symbolom ostrova môžete ju vidieť z ktoréhokoľvek miesta na Tenerife. Je to dodnes činná sopka.

Dvesto metrov pod vrcholom vedie lanová dráha.

Sever ostrova je vždy o niečo chladnejší a častejšie tu prší, ale je neuveriteľne zelený, plný banánových plantáží (hlavný poľnohospodársky produkt ostrova), neustále kvitnúcich stromov a kríkov. Vianoce na Kanárskych ostrovoch sú v znamení kvetov vianočných hviezd, ktoré rastú všade prakticky ako plevel.

Turistická sezóna na Tenerife nikdy nekončí. Vrcholí na Silvestra a v období karnevalu. V ich veľkosti drží Tenerife druhé miesto na svete, hneď po Riu de JAneiru. Podnebie je celý rok jarné, cez deň sa teplota pohybuje medzi 25 - 29°C, noci sú chladnejšie a dlhšie. Na Tenerife teda máte možnosť stráviť ideálne leto s priaznivými teplotami alebo zimu, beho nej sa zahrejete.

Playa de las Américas

Playa de las Américas sa stala vyhľadávaným miestom dovolenky pre milovníkov slnka, provozovateľa vodných športov a milovníkov nočného života a zábavy. V najväčšom prázdninovom stredisku na juhu ostrova môžete viesť nerušený plážový život, lebo slnko tu svieti celý rok a prší zriedkakedy. Z priľahlého prístavu v Los Cristianos je dobré lodné spojenie na Gomeru - zelenú perlu Kanárskych ostrovov.

Los Cristianos

Letovisko Los Cristianos je so susediacim letoviskom prepojené nábrežnou kolonádou, a tak nepoznáte v ktorej oblasti sa práve nachádzate, cez to pôsobí pokojnejšou atmosférou. Centrum Los Cristianos s malýmmi uličkami sa nachádza okolo prístaviska, odkiaľ odpláva trajekt na ďalšie Kanárske ostrovy La Gomera, El Hierro a La Palma.

Pre mnohých náštevníkov sa stáva preto ostrov Tenerife neopakovateľným zážitkom a radi a často sa veľká väčšina náštevníkov opäť vracia späť.

Navštívte taktiež: Národný park Caňadas del Teide, zoologické záhrady Loro Parque a Parque las Aguilas, Parque de Drágo alebo ťaviu safari a ponorku Yellow Submarine.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 500 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 20 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 24 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 19 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 25 °C v noci 15 °C

 • Pondelok 24 °C v noci 15 °C

 • Utorok 22 °C v noci 17 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať