Zájazd do

Inn Design Paris Place d'Italie

Hodnotenie: 3/5

Francúzsko, Paríž, Paříž

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Inn Design Paris Place d'Italie Hodnotenie: 3/5

Hotel Inn Design Paris Place d Italie

Popis hotelu

Hotel Inn Design Paris Place d'Italie se nachází v srdci 13. obvodu v Paříži. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV a bar. Všechny pokoje mají elegantní zařízení s hudební tématikou, LCD TV, rádio, Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnu s vanou a fénem.

Popis destinace a hotelu

Hotel Inn Design Paris Place d Italie podává každé ráno americkou snídani formou bufetu. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovořící několika jazyky vám rád pomůže s naplánováním vašeho pobytu v Paříži. Hotel stojí 200 metrů od stanice metra Place d Italie, odkud jezdí přímé spoje k bulváru Champs Elysées, opeře Garnier i do čtvrtí Chatelet a Bastille. Za zvýhodněnou cenu můžete využívat nedaleké fitness centrum.

Program zájezdu

První den - Letecká přeprava, přeprava do hotelu, individuální program. Paříž - Individuální program dle Vašich preferencí a zájmů. Poslední den - Individuální program, přeprava na letiště, letecká přeprava domů.

Cena zahrnuje:

Letenku, včetně všech poplatků, Příruční zavazadlo malé, Příruční zavazadlo velké, Ubytování v hotelu s vlastní koupenou a toaletou na pokoji, Návrh cesty městskou dopravou z letiště Paříž až k hotelu a zpět, Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění, Pojištění pro případ storna, Snídaně

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • TV TV áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Čas letu

02:05 h

Popis

Hlavné mesto Francúzska o rozlohe 14 518 km2 je osídlené 12 miliónmi obyvateľov. Názov Paríž je odvodený z galského slova parios, znamenajúceho "kotol". Pokiaľ sa chcete dozvedieť kde sídli najkrásnejší obraz sveta, či zoznámiť sa s najväčším pouličným sériovým vrahom,návštívte Paríž.

Tu sa naskytne neuveriteľné množstvo zaujímavých miest z historického hľadiska, ale i z moderného umenia, ktoré tu vzniká prakticky na ulici. Pri nášteve Paríža sa zdá, že všetky slávne mená i miesta pochádzajú z Paríža. Kto by nepoznal kardinála de Richelieu,markýza de Sade, alebo snáď slávneho kráľa slnka Ludvíka XVII. Tým všetkým bol Paríž spoločným rodiskom, či pôsobiskom. V tomto historicky romantickom meste sa rozhodne nudiť nebudete, skôr budete mať problém vybrať si objekt svojho záujmu.

Chrám Norte Dame je samozrejme krásny svojou monumentálnosťou, ale zvláštnosťou je i doba stavby tejto katedrály, ktorá je 182 rokov. Svetoznámy Louvr dokončený pod vedením Lefeulema Viscontiho patrí medzi najvýznamnejšie verejnú budovu Paríža. Toto múzeum je svojou ponukou exponátov ozaj pestré, v dnešnej dobe má 7 oddelení: Egyptské starožitnosti, Stará Antická a Orientálna keramika, Grécke a Rímske starožitnosti, maľby, kresby, medirytiny - XIII. - XIX. storočia, Skulptry stredoveku, renesancie a modernej doby, malé umelecké predmety svetovej histórie, námorníctvo a etnografie. Uprostred námestia Charlese de Gaulla stojí svetoznámy Víťazný oblúk postavený na príkaz Napoleona Bonaparteho. Už menej známy, ale cez to prekrány je komplex budov v 7. mestskom obvode nazývaný Invalidovna. Tu sa nachádzajú hrobky všetkých známych maršálov a generálov Francúzska. Ako jeden z najvyšších bodov Paríža Vás ohromí Bazilika Sacré-Coeur. A samozrejme nesmiete zabudnúť na Eiffelovu vežu, ktorá je zapísaná na zoznam svtového dedičstva UNESCO. Vysoká železná dáma meria 324 metrov a ročne ju príde navštíviť viac ako 6 miliónov náštevníkov. Prechádzka po meste pretkaných katakombami, plné slávnych parkov a miest kde boli tvorené popredné romány dnešnej literatúry je nezabudnuteľným zážitkom.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 21 °C v noci 11 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 21 °C v noci 11 °C

 • Sobota 24 °C v noci 12 °C

 • Nedeľa 25 °C v noci 14 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať