Revellata

Hodnotenie: 3/5

Francúzsko, Korzika, Calvi

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Revellata

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Tento zájazd bohužiaľ nemá žiadny popisok.

Hotelmerkmale: Boutique-Hotel, Design, Frühstück

Übernachten Sie in diesem Familienhotel mit besonderer Atmosphäre. Das Konzept 'Hotel & Art' lädt dazu ein, in der hoteleigenen Kunstgalerie durch die Werke lokaler Künstler zu stöbern.

Lage: Im Herzen der Region La Balagne gelegen, die auch "Garten Korsikas" genannt wird. Zur Zitadelle sind es ca. 800 m, zum nächsten Strand ca. 400 m.

Ausstattung: Empfangshalle mit Rezeption, WLAN (inklusive), Frühstücksraum, Bar mit großer Auswahl an Getränken und korsischen Snacks. In der Außenanlage ein beheizbarer Pool mit Gegenstromanlage, Whirlpool und Sonnenterrasse. Die Nutzung von Liegen ist (bei Verfügbarkeit) inklusive. Parkplatz (bei Verfügbarkeit). Landeskategorie: 3 Sterne, 66 Zimmer, 4 Etagen, Lift.

Wohnen: Doppelzimmer (DJ, ca. 10 qm), Klimaanlage, TV, WLAN (inklusive). Bad/Dusche, WC
Doppelzimmer (DZB, ca. 18 qm), Klimaanlage, TV, WLAN (inklusive), Minikühlschrank. Bad/Dusche, WC, Föhn. Balkon mit Pool- oder Meerblick

Essen und Trinken: Frühstück: Frühstücksbuffet
Nur Übernachtung

Wellness und Fitness: Hallenbad, Fitnessstudio
Wellnessbereich (gegen Gebühr): Whirlpool, Sauna, diverse Anwendungen und Massagen

Service: Hunde: nicht gestattet

Minis & Maxis: Babybett (auf Anfrage): ca. 8 Euro/Tag im DZB (zahlbar vor Ort)


Gut zu wissen: Das Haus wurde unter dem Konzept "Hotel & Art" gestaltet. Neben diversen, in den öffentlichen Räumen ausgestellten Kunstwerken können Sie in der angeschlossenen Kunstgalerie Werke lokaler Künstler besichtigen.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Fitness Fitness áno

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Korzika je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Leží vo vzdialenosti 70 km od južného pobrežia Francúzska a 80 km do západného pobrežia Talianska. Návštevníkom ponúka neobvyklé bohatstvo prírodných krás, ktoré zostávajú z veľkej časti ešte stále nedotknuté civilizáciou. Obyvatelia Korziky, hrdí a nezávislí ľudia, neprestávajú túžiť po nezávislosti, avšak vzhľadom k tomu, že sa tu narodil najväčší hrdina Francúzska - Napoleon Bonaparte, je ich zem týmto svojím najslávnejším synom pevne pripútaná k francúzskej pevnine. Korzika je a súčatne nie je súčasťou Francúzska, čo prispieva k jej pozoruhodnému kúzlu. Korzičania o francúzsku hovoria ako o "kontinente" , čím naznačujú odlišnosť svojej rodnej zeme. Príroda obdarila túto zem neobyčajnou rozmanitosťou. Na tisíc kilometrov dlhom pobreží nájdete pláže s jemným zlatým pieskom, zátoky s rybárskymi dedinkami pod skalnatými prevismi a útesmi dramaticky padajúcimi do azúrových vôd Stredozemného mora. Vnútrozemím sa ťahá žulové pohorie, ktorého vrcholky dosahujú až 2170 metrov, vďakad čomu si Korzika vyslúžila prezívku " hora v mori". Tieto vrcholky bývajú v zimnom období prekryté snehom. Svoju úlohu tu zohralo i počasie. Vetry vytvarovali mäkšie skaly do velkolepých groteskných tvarov, zatiaľ čo mráz a sneh uhladili ostré hrany horských hrebeňov.
Ostrov umožňuje každému z návštevníkov, aby si mohol dosýta užiť teplé korzické slnko na pláži, vyjsť si na výlet do okolí alebo sa vypraviť do miestnych obchodíkov či pri poháriku aperitívu pozorovať západ slnka v niektorom z pôvabných letovisiek. Kedysi nepreniknuteľné horské priesmyky sú dnes už prístupné a ponúkajú jedinečné možnosti na výlety - či už autom, pešo, na bicykli alebo na koni. Miestne rieky a horské bystriny ponúkajú ideálne podmienky pre zjazd kajakom alebo v kánoi. Príkre vrcholky hôr lákajú horolezcov a horský vzduch nadnáša letcov na rogale. existuje len málo miest na svete, ktoré by ponúkali viac možností aktívneho odpočinku než Korzika.

Doprava autobusom

cca 12 hod.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 14 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať