Marina Corsa

Hodnotenie: 3/5

Francúzsko, Korzika, Ghisonaccia

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Rezidence Marina Corsa

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Názov či hviezdičkové hodnotenie ubytovania sa v našej databáze líši od názvu / hodnotenia poskytnutého cestovnou kanceláriou:

 • Color Travel CZ: Rezidence Marina Corsa Hodnotenie: 3/5
 • Invia: Marina Corsa Hodnotenie: 3/5

Poloha

Residence se nachází přímo v srdci východního pobřeží, cca 60 km od Porto Vecchio. Místo má výbornou polohu pro strávení příjemné pobytové dovolené, ale i jako skvělé výchozí místo pro výlety a poznávání ostrova. Komplex vilek pro 150 rodin je obklopený zelení a od písečné pláže je vzdálený 100 m.

Ubytování

Apartmány jsou v přízemí nebo v patře a všechny mají vybavený kuchyňský kout(el. varná deska, lednice, nádobí), sprchu a WC, balkon nebo předzahrádku. V bytech nejsou ručníky, utěrky a povlečení, nutno si vzít vlastní. Některé byty s výhledem na moře za příplatek.
Studio mono/3 pro 2-3 osoby (27 m²): obývací pokoj s dvoulůžkovým gaučem, palandou a kuchyňským koutem.
Apartmán bilo/4 pro 2-4 osoby (30 m²): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí.
Apartmán trilo/6 pro 6 osob (40 m²): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 oddělenými lůžky nebo s palandou.
Apartmán quadri/8 pro 8 osob (57 m²): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 oddělenými lůžky, ložnice se 2 oddělenými lůžky nebo s palandou, 2 koupelny.

Vybavení

Parkoviště, bar na pláži, Wi-Fi.

Cena zahrnuje

Nájem apartmánu a spotřeby energií. Povlečení vlastní.


Cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,00 € /os. /noc, závěrečný úklid 85 €/ byt

Nepovinný příplatek: povlečení 15 €/ osoba, dětská postýlka 10 € (nutno objednat předem), pračka/ cyklus 7 € vč. prášku a aviváže, sušička 5 €/ 30 min..

Domácí zvířata: malé velikosti povolena na vyžádání a za poplatek 60€/ pobyt.

Vratná kauce: 150 €.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 5 km
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Korzika je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Leží vo vzdialenosti 70 km od južného pobrežia Francúzska a 80 km do západného pobrežia Talianska. Návštevníkom ponúka neobvyklé bohatstvo prírodných krás, ktoré zostávajú z veľkej časti ešte stále nedotknuté civilizáciou. Obyvatelia Korziky, hrdí a nezávislí ľudia, neprestávajú túžiť po nezávislosti, avšak vzhľadom k tomu, že sa tu narodil najväčší hrdina Francúzska - Napoleon Bonaparte, je ich zem týmto svojím najslávnejším synom pevne pripútaná k francúzskej pevnine. Korzika je a súčatne nie je súčasťou Francúzska, čo prispieva k jej pozoruhodnému kúzlu. Korzičania o francúzsku hovoria ako o "kontinente" , čím naznačujú odlišnosť svojej rodnej zeme. Príroda obdarila túto zem neobyčajnou rozmanitosťou. Na tisíc kilometrov dlhom pobreží nájdete pláže s jemným zlatým pieskom, zátoky s rybárskymi dedinkami pod skalnatými prevismi a útesmi dramaticky padajúcimi do azúrových vôd Stredozemného mora. Vnútrozemím sa ťahá žulové pohorie, ktorého vrcholky dosahujú až 2170 metrov, vďakad čomu si Korzika vyslúžila prezívku " hora v mori". Tieto vrcholky bývajú v zimnom období prekryté snehom. Svoju úlohu tu zohralo i počasie. Vetry vytvarovali mäkšie skaly do velkolepých groteskných tvarov, zatiaľ čo mráz a sneh uhladili ostré hrany horských hrebeňov.
Ostrov umožňuje každému z návštevníkov, aby si mohol dosýta užiť teplé korzické slnko na pláži, vyjsť si na výlet do okolí alebo sa vypraviť do miestnych obchodíkov či pri poháriku aperitívu pozorovať západ slnka v niektorom z pôvabných letovisiek. Kedysi nepreniknuteľné horské priesmyky sú dnes už prístupné a ponúkajú jedinečné možnosti na výlety - či už autom, pešo, na bicykli alebo na koni. Miestne rieky a horské bystriny ponúkajú ideálne podmienky pre zjazd kajakom alebo v kánoi. Príkre vrcholky hôr lákajú horolezcov a horský vzduch nadnáša letcov na rogale. existuje len málo miest na svete, ktoré by ponúkali viac možností aktívneho odpočinku než Korzika.

Doprava autobusom

cca 12 hod.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 5 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 15 °C v noci 8 °C

 • Teplota vody 14 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 14 °C v noci 6 °C

 • Utorok 15 °C v noci 6 °C

 • Streda 15 °C v noci 6 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať