od 602 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 85 801

Poloha

Veľmi obľúbený, novo zrekonštruovaný plážový rezort je situovaný na atraktívnom mieste, priamo pri privátne piesčité pláže, v samom srdci turistickej oblasti Limassol. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania alebo v 5 km vzdialenom živom letovisku Limassol (zábavný park, bary, reštaurácie, kaviarne, taverny, diskotéky, nočné kluby, turistické atrakcie, požičovne automobilov a motocyklov, športoviská). Transfer z medzinárodného letiska Larnaca trvá 40 minút.

Vybavenie

Prestížnej plážový rezort disponuje 204 izbami a 8 apartmány, rozmiestnenými v modernej päťposchodovej budove obklopenej starostlivo udržiavanou záhradou s krásnym výhľadom na more. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia, tri a la carte reštaurácie (grécka taverny, talianska pizzeria, japonská reštaurácia), internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (za poplatok), posilňovňa, SPA centrum, konferenčná miestnosť (moderné vybavenie), obchodná arkáda, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, herňa, práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, masážny salón, kozmetický salón, kaderníctvo, sauna, solárium, požičovňa automobilov, vnútorný vyhrievaný bazén, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovací terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), športoviská a parkovisko.

Ubytovanie

Štýlovo zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, trezorom (za poplatok) a balkónom (výhľad na more alebo do okolia) . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii zadarmo. Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie (za poplatok). Luxusné apartmány s možnosťou vlastného varenia sú k dispozícii na vyžiadanie. Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Polpenzia obnáša raňajky a večere podávané formou bohatého bufetu. Hostia si môžu objednať all inclusive stravovanie, ktoré obnáša plnú penziu podávanú formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (pečivo, zákusky, káva, čaj, zmrzlina), neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov). Hotel organizuje pravidelné tematické večere.

Služby

Moderný prázdninový rezort si získava svojich hostí vynikajúcou kuchyňou, príjemným relaxačným zázemím, polohou neďaleko krásne pláže aj prvotriednou kvalitou poskytovaných služieb. Organizuje pravidelné tematické večere, tanečné večery a folklórne vystúpenia. Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, tenis, stolný tenis, šípky, plávanie, squash a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určené elegantný SPA centrum s celým radom procedúr (sauna, solárium, parný kúpeľ, telové zábaly, vírivka, masáže, balneoterapia, anti-aging).

Služby za poplatek

Služby SPA centra, práčovňa, internet, masáže, solárium, osvetlenie tenisových kurtov, elektronické hry, kaderníctvo, požičovňa automobilov, vodné športy na pláži.

Pláž

Príjemná, užšie piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a sezónne ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, vodné lyžovanie, jazdy na banánoch, šnorchlovanie) sa nachádza priamo pred rezortom. Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi (zdarma).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 5 km
 • Vzdialenosť od letiska 77 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

04:00 h

Popis

Ide o druhé najväčšie mesto Cypru a rozhodne najväčší a najdôležitejší prístav, ktorý odbavuje cestovné i nákladné lode. Základom pre vznik mesta bol antický Amáthous, ktorého pozostatky je možné vidieť tu a tam a na jeho mieste sa dnes týčia do výšky moderné hotely. 
Limassol je známy ako centrum vinárskeho priemyslu a ako centrum obchodu s nápojmi vôbec, známe je napr. pivo miestnej výroby KEO alebo kvalitné ovocné šťavy a vína. V mestských záhradách sa pravidelne konajú bujaré vinárske slávnosti a festivaly. 
Miestni architektonický mix zahŕňa stavby z mnohých rôznych období - od Osmanov, Križiakov až po súčasné moderné hotelové a priemyselné zóny. Známou pamiatkou je rovnomenný hrad, dnes spojený s múzeom byzantských predmetov, brnení a keramiky, na ktorom sa v roku 1191 ženil Richard Levie srdce s nevestou, ktorú si sem prišiel vyslobodiť zo zajatia obyvateľov Cypru. V okolí hradu je množstvo tržníc ponúkajúcich rôzne ručne vyrábané výrobky, korenie, olivy, dary mora, apod. Najstaršie osídlené miesto mesta dnes leží pod mnohými hotelmi na východnom okraji dnešného Limassolu. Neprehliadnuteľný je tiež minaret patriaci k najväčšej mešite v meste. 
Miestne pláže sú miestami piesočnaté, miestami kamienkové. Lokalít vhodných na kúpanie je tu menej než v iných letoviskách, ale sú. Hotely sa snažia nahradiť chýbajúce pláže všadeprítomnými bazénmi, poskytujú i široké spektrum ďalšieho vyžitia, predovšetkým športového - stolný tenis, futbal, nohejbal, biliard, apod. 
Je tiež možné podniknúť niektoré z mnohých výletov po okolitých pamiatkach, pokiaľ by vám tie miestne nestačili, napr. na staroveké nálezisko Kourion či Amathous alebo do amfiteátru v Episkopi.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 5 km
 • Vzdialenosť od letiska 77 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 04:00