Zájazd do

Valamar Allegro Sunny & Miramar Sunny

Hodnotenie: 3/5

Chorvátsko, Rabac, Rabac

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Valamar Allegro Sunny & Miramar Sunny Hodnotenie: 3/5

Allegro Sunny Hotel & Residence by Valamar

Description

Stručný popis:

- hotel ve svahu s překrásným výhledem

- osoby v pokoji se 2 dospělými na přistýlce zdarma

- stravování formou Sunny Breakfast & Brunch and Sunny Dinner

Poloha: ve svahu obklopen zelení s překrásným výhledem, cca 500 m od centra Rabacu.

Pláž: 70 m skalnatá, oblázková, oceněna Modrou vlajkou (nejvyšší ekologické standardy pro čisté moře a pořádek na pláži), možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži za poplatek.

Bazén: 2 venkovní bazény s mořskou vodou, 2 dětské bazény, ručníkový servis, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství).

Vybavení: klimatizovaná recepce, restaurace pro hosty ubytované v hotelu, restaurace pro hosty ubytované v residence, bar, obchod se suvenýry, směnárna, parkování v ceně (do obsazení).

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon nebo terasa, s možností přistýlky pro 1 dosp. osobu (superior, STPPB, 90747); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon nebo terasa, s možností přistýlky pro 1 dosp. osobu, mořská strana (superior, SUPVB, 90749); vždy vysoušeč vlasů, sejf, Wi-Fi. Typologie pokojů je stejná pro hotel i residenci.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: Sunny Breakfast & Brunch and Sunny Dinner

Sunny Breakfast & Brunch (7:00-13:00 hod.) s možností opakovaného vstupu do restaurace, nealkoholické nápoje po dobu podávání jídel do 13:00 hod. v ceně., značková káva, bufet - istrijské speciality, pečivo, zdravá snídaně, vaječné speciality; v rámci brunche nabídka čerstvě připravovaných jídel - polévky, saláty, sendviče, WOK, burgery, tortily a hot dogs.

Sunny Dinner (19:00-21:00 hod.) formou bufetu - pizzy, sendviče, polévky, saláty, teplé předkrmy, různé druhy masa, rybí speciality, sezónní zeleninová jídla a deserty; každý den tematická nabídka jako např. „Burger Day, Fish & Chips, Simple Mediterranean, Taste of Italy, atd; nápoje během večeře nejsou zahrnuty v ceně.

Sport a zábava: Bike Center Rabac (vše pro cyklisty na jednom místě), Nordick walking, půjčovna kol (za poplatek); tenisové kurty, minigolf, stolní tenis (za poplatek; vodní sporty na pláži (za poplatek).

Domácí mazlíčci: platba na recepci 25€/den (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka: platba na recepci 5€/den (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.valamar.com

Autobusová doprava: možná za doplatek, v případě objednávky autobusové dopravy je odjezd autobusu z ČR v pátek a příjezd zpět do ČR v neděli.

Check-in/check-out: po 14:00 hod./do 10:00 hod.

Cena zahrnuje:

 • ubytování s plnou penzí "Sunny Breakfast & Brunch and Sunny Dinner"
 • pobytovou taxu

Možné doplatky (při rezervaci):

 • zpáteční autobusová doprava 2.490 Kč/os.

Možné doplatky (na recepci):

 • dětská postýlka 5€/den
 • domácí mazlíčci 25€/den, v boxu 10€/den

Included in offer

[]

Additional surcharges

[]


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 70 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Detské ihrisko Detské ihrisko áno
 • Tenis Tenis áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Fitness Fitness áno

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Rabac je známy hlavne ako rybárske mestečko s malým prístavom a veľmi bohatým cestovným ruchom. Nájdeme ho na juhovýchodnom pobreží Istrie v rovnomennej zátoke. Hneď oproti sa nachádza veľký ostrov Cres. Rovnako ako ďalšie prímorské mestečká, bol Rabac za svoje čisté príjemné podnebie odmenený statusom prímorských klimatických kúpeľov, a to už na začiatku 20.storočia. Od tejto doby je Rabac každú sezónu plný návštevníkov, ktorých počet môže dosiahnuť až 10 tisíc. Tí si užívajú hlavne rozprávkové kúpanie na najväčšej pláži v zátoke Maslinica s kempom Oliva a hotelmi Narcis či Hedera Mimosa. Pri asi 15 km vzdialenom myse Sveta Marina sú vynikajúce podmienky pre potápačov. Večer sa mesto mení na pulzujúce centrum, ktorého diskotéky či tanečné terasy praskajú vo švíkoch a tradičné karnevaly alebo vystúpenia folklórnych súborov sú vítaným spestrením dlhých nocí. 

Ubytovanie podľa svojich predstáv určite nájdete v množstve súkromných apartmánov, ale samozrejme aj v hoteloch ako je Valamar Bellevue alebo Albona Residence. Výlet si môžete urobiť napríklad do romantických zákutí s krásnym výhľadom na Kosi alebo Kromačno, alebo sa môžete prejsť loďou na neďaleký Cres.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 70 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 22 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať