Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Park

Chorvátsko, Krk

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 14 195

Poloha

Príjemný prázdninový hotel je situovaný 100 m od centra obľúbeného letoviska Punat len ​​300 m od krásnej kamienkovej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (bary, reštaurácie, zastávka miestnej dopravy, diskotéky, obchody, vodné športy na pláži, ovocný trh, požičovne automobilov a motocyklov). Rušné letovisko Krk je vzdialené 8 km od ubytovania. Hotel je svojou polohou ideálna pre poznávanie prírodných krás i historických pamiatok v okolí (Krk, Vrbnik, Baška, zátoka Vela Luka, Stará Baška, ostrovček Košijun).

Vybavenie

Obľúbený prázdninový hotel disponuje 218 izbami rozmiestnenými v dvoch budovách obklopených krásnou udržiavanou záhradou aj vzrastlou zeleňou. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, reštaurácia, bar, slnečná terasa, obchod so suvenírmi, kadernícky salón, masážny salón, pedikúra, požičovňa bicyklov, fitnes centrum, parkovisko a športoviská.

Ubytovanie

Vkusne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), telefónom, satelitnou TV, trezorom (za poplatok) a niektoré balkónom. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie.

Strava

All inclusive LIGHT stravovanie od 08:00 do 21:30 je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a obnáša plnú penziu formou bufetu, šalátový bufet, domáce alkoholické nápoje pri obeda aj u večere (domáce červené a biele víno, šťavy, cola, fanta a voda) . Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Pre deti je pripravené detské menu.

Služby

Obľúbený prázdninový rezort si získava svojich hostí polohou neďaleko krásnej pláže i centra letoviska Punat, priateľskou atmosférou aj dobrou úrovňou služieb. Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti (súťaže, ihrisko, detský kútik) i dospelých a zábavné večerné show (1 x týždenne večer s hudbou). Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, minigolf, boccia, stolný tenis, jazdu na bicykloch a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. Loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch , šnorchlovanie). Pre relaxáciu je určený masážny a kozmetický salón, pedikúra a manikůra.Další možnosti relaxácie, zábavy a športového vyžitia majú hostia v neďalekom centre letoviska Punat (bary, reštaurácie, pizzerie, vinárne, kaviarne, obchody, diskotéky, vodné športy na pláži, ovocný trh , požičovne automobilov a motocyklov).

Služby za poplatek

Požičovňa bicyklov, manikúra, pedikúra, kozmetické ošetrenie, masáže.

Pláž

Príjemná kamienková skalnatá pláž s betónovými platňami a pozvoľným vstupom do mora je od hotela oddelená iba málo frekventovanou miestnou komunikáciou. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • TV áno
 • Tenis áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,5 / 5
Invia

Skvelé (1 hodnotení)

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

38. najlepšie hodnotený z 840 hotelov v Krk

Ludmila Šlapáková

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0450

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 12 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December