Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Park

Chorvátsko-Krk

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 14 195

Poloha

Príjemný prázdninový hotel je situovaný 100 m od centra obľúbeného letoviska Punat len ​​300 m od krásnej kamienkovej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (bary, reštaurácie, zastávka miestnej dopravy, diskotéky, obchody, vodné športy na pláži, ovocný trh, požičovne automobilov a motocyklov). Rušné letovisko Krk je vzdialené 8 km od ubytovania. Hotel je svojou polohou ideálna pre poznávanie prírodných krás i historických pamiatok v okolí (Krk, Vrbnik, Baška, zátoka Vela Luka, Stará Baška, ostrovček Košijun).

Vybavenie

Obľúbený prázdninový hotel disponuje 218 izbami rozmiestnenými v dvoch budovách obklopených krásnou udržiavanou záhradou aj vzrastlou zeleňou. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, reštaurácia, bar, slnečná terasa, obchod so suvenírmi, kadernícky salón, masážny salón, pedikúra, požičovňa bicyklov, fitnes centrum, parkovisko a športoviská.

Ubytovanie

Vkusne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), telefónom, satelitnou TV, trezorom (za poplatok) a niektoré balkónom. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie.

Strava

All inclusive LIGHT stravovanie od 08:00 do 21:30 je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a obnáša plnú penziu formou bufetu, šalátový bufet, domáce alkoholické nápoje pri obeda aj u večere (domáce červené a biele víno, šťavy, cola, fanta a voda) . Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Pre deti je pripravené detské menu.

Služby

Obľúbený prázdninový rezort si získava svojich hostí polohou neďaleko krásnej pláže i centra letoviska Punat, priateľskou atmosférou aj dobrou úrovňou služieb. Zabezpečuje pravidelné animačné programy pre deti (súťaže, ihrisko, detský kútik) i dospelých a zábavné večerné show (1 x týždenne večer s hudbou). Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, minigolf, boccia, stolný tenis, jazdu na bicykloch a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži za poplatok (napr. Loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch , šnorchlovanie). Pre relaxáciu je určený masážny a kozmetický salón, pedikúra a manikůra.Další možnosti relaxácie, zábavy a športového vyžitia majú hostia v neďalekom centre letoviska Punat (bary, reštaurácie, pizzerie, vinárne, kaviarne, obchody, diskotéky, vodné športy na pláži, ovocný trh , požičovne automobilov a motocyklov).

Služby za poplatek

Požičovňa bicyklov, manikúra, pedikúra, kozmetické ošetrenie, masáže.

Pláž

Príjemná kamienková skalnatá pláž s betónovými platňami a pozvoľným vstupom do mora je od hotela oddelená iba málo frekventovanou miestnou komunikáciou. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 50 m
 • TV áno
 • Tenis áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Destinácia

Popis

Práve na jednom zo skupiny Kvarnerských ostrovov boli objavené početné dôkazy o osídlení z dávnych dôb. Krk je spolu s ostrovom Cresom najväčším ostrovom na Jadrane. Úrodné údolia, stojace v kontraste s vápencovými kopcami, vytvárajú jedinečnú scenériu, ktorá vás uchváti napríklad pri pohľade z najväčšieho vrcholu ostrova - z hory Obzova. Zatiaľ čo sa v západnej časti sústreďuje väčšina obyvateľov, východná časť Krku je ovplyvňovaná vetrami vejúcimi z horských priesmykov na pevnine nazývanými bora. Vďaka tomuto klimatickému javu sa zmiernená oblasť zmenila v kamennú pustinu. Historické centrum starobylého mesta Krk zostalo zachované v pôvodnom stave, rovnako ako napríklad malá obec menom Vrbník. Priamo v meste Krk sa nachádza obdivuhodná biskupská katedrála datujúca svoje založenie až do 6. storočia. Moderná architektúra nezaostáva za tou o niekoľko storočí staršou vôbec pozadu. Preslávený Krcký most od mestečka Kraljevica je nielen impozantným stavebným výtvorom, ale aj dôležitou dopravnou tepnou, umožňujúcu výbornú dopravnú dostupnosť ostrova. 

V Okolí ostrova sa nachádza ešte množstvo ďalších miniatúrnych ostrovčekov. Na jednom z nich nájdu milovníci sakrálnej architektúry františkánsky kláštor Košljun vrátane kostola a múzea. Celý ostrovček pri pohľade z vtáčej perspektívy vyzerá ako drahokam zasadený uprostred azúrovej morskej vody. Krk je spájaný nielen so staviteľským umením, ale aj s rozvojom kultúry najmä počas 11. storočia, pretože práve tu bola nájdená jedna z najvýznamnejších pamiatok chorvátskeho hlaholského písomníctva - tzv. Baščánska ploča. Originál tejto dosky je kvôli svojej vysokej hodnote starostlivo strážený v átriu chorvátskej akadémie vied a umení v Záhrebe. Krk je špecifický aj z iného dôvodu, a to preto, že sa tu po celé storočia udržiavajú ľudové zvyky a kroje i archaický čakavský dialekt.  Ak sa v Krku budete chcieť ubytovať a ste skôr dobrodružnejšej povahy, bude sa vám hodiť informácia, že sa práve tu nachádza veľké množstvo pomerne veľkých kempov.
 • Vzdialenosť od pláže 50 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December