Arena One 99 Glamping (Pomer) Hodnotenie: 0/5

Arena One 99 Glamping (Pomer)

miesto:
Dovolenková dedinka sa nachádza v pokojnej vidieckej oblasti, je ideálnym miestom pre rodičov s deťmi a je vzdialená približne 8 km od rušného turistického centra Medulin.

Vybavenie:
Atraktívna atmosféra a súkromná atmosféra charakterizujú 194 bungalovov. Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže so všetkými otázkami. Dovolenkový komplex ponúka rôzne vybavenie pre pohodlný a relaxačný pobyt, vrátane úschovne batožín, bankomatu, stráženia detí na vyžiadanie za poplatok, služby starostlivosti o deti, práčovne a poslíčka. Hostia majú prístup na internet cez Wi-Fi (zdarma). Na nákupy alebo prechádzky je k dispozícii supermarket a ďalšie obchody. Pre malých hostí je pripravené detské ihrisko. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať (zdarma) na parkovisku komplexu. Ak chcete preskúmať okolie, požičovňa bicyklov ponúka potrebné vybavenie.

Ubytovanie:
Izby majú obývaciu izbu, kuchyňu a kúpeľňu.Klimatizácia a ventilátor zabezpečujú príjemnú klímu. Z balkóna alebo terasy, ktorá je štandardom väčšiny izieb, majú hostia krásny výhľad na more. Hostia môžu úžasne spať na manželskej posteli. Na požiadanie je možné poskytnúť detské postieľky. Najlepšiu ochranu majetku hostí poskytuje trezor. K dispozícii je dobre vybavená kuchynka s chladničkou, minichladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou, príslušenstvom na prípravu čaju/kávy a rúrou. Okrem toho môžu hostia využívať práčku a žehliacu súpravu. Okrem toho je k dispozícii TV a Wi-Fi. K nadštandardnému vybaveniu izby patria papuče. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vírivkou nájdete sušič vlasov a župany. Kozmetické výrobky poskytujú extra pohodlie v kúpeľni.

Šport/zábava:
Vírivka v bazénovej zóne ponúka potrebný pokoj a relax. Areál ponúka rôzne možnosti cvičenia vonku na čerstvom vzduchu, vrátane cyklistiky/horskej cyklistiky, plážového volejbalu, volejbalu, padelu a joggingu. S windsurfingom, motorovým člnom, vodným bicyklom a kajakom sa budú milovníci vodných športov cítiť úplne v pohode. Fitness štúdio, jóga a pilates sú súčasťou športovej a rekreačnej ponuky ubytovania. Vo wellness je k dispozícii sauna a masáže. Večer môžu hostia príjemne zakončiť deň pri živej hudbe.

Jesť pitie:
Súčasťou rekreačného komplexu je kaviareň. Kulinárske služby poskytuje à la carte reštaurácia s klimatizáciou (pre nefajčiarov). Osviežujúce nápoje v plážovom bare zaručujú príjemné chvíle. V ponuke sú raňajky, obedy a večere. Okrem toho sú v ponuke aj bezlepkové jedlá, vegetariánske jedlá, bezlaktózové jedlá, kombinované diéty a vegánske jedlá. V komplexe je ponuka alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Prijímajú sa tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.
Locatie:
Het vakantiedorp ligt in een rustige, landelijke omgeving, is een ideale plek voor ouders met kinderen en het ligt op circa 8 km van het bruisende toeristische centrum van Medulin.

Faciliteiten:
Aantrekkelijke ambiance en privésfeer kenmerken de 194 bungalows. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Het vakantiecomplex beschikt over verschillende gemakken voor een comfortabel en een ontspannen verblijf waaronder een bagagedepot, een geldautomaat, op aanvraag een oppasservice tegen betaling, een kinderopvang, een wasservice en een piccolo-service. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (kosteloos). Een supermarkt en andere winkels zijn voorhanden om heerlijk te winkelen of te flaneren. Er is ook een speelplaats voor kleine gasten. Wie met de auto komt, kan hem (kosteloos) op het parkeerterrein van het complex parkeren. Om de omgeving te verkennen, biedt de fietsverhuur de noodzakelijke uitrusting.

Accommodatie:
In de kamers bevinden zich een woonkamer, een keuken en een badkamer, voor een behaaglijk luchtklimaat zorgen airconditioning en een ventilator. Vanaf het balkon of terras, die tot standaardinrichting van de meeste kamers behoren, hebben de gasten een fraai uitzicht op de zee. De gasten kunnen heerlijk slapen op een tweepersoonsbed. Voor kinderen kunnen op aanvraag kinderbedjes ter beschikking worden gesteld. De beste bescherming voor het eigendom van de gasten biedt een kluis. Er is een goed ingerichte kitchenette met een koelkast, een mini-koelkast, een fornuis, een magnetron, een thee-/koffiezetapparaat en een oven. Daarnaast kunnen de gasten gebruikmaken van een wasmachine en een strijkset. Bovendien zijn een televisie en Wi-Fi beschikbaar. Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. In de badkamer, van een douche en een bubbelbad voorzien, vinden de gasten een föhn en badjassen. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten.

Sport/entertainment:
De whirlpool in de zone met zwembaden biedt de nodige rust en ontspanning. Om buiten in de frisse lucht te sporten biedt het complex met fietsen/mountainbiken, beachvolleybal, volleybal, padel en joggen verschillende mogelijkheden aan. Met windsurfen, motorboot varen, waterfietsen en kajakken voelen zich ook watersportliefhebbers helemaal op hun gemak. Een fitnessstudio, yoga en pilates maken deel uit van het sport- en recreatieaanbod van het verblijf. In het wellnessgedeelte staan sauna en massagebehandelingen ter beschikking. ´s Avonds kunnen de gasten met livemuziek de dag op aangename wijze afsluiten.

Eten & drinken:
Het vakantiecomplex beschikt over een koffiehuis. Voor de service op culinair gebied zorgt een à-la-carte-restaurant met airconditioning (voor niet-rokers). Verfrissende drankjes aan de strandbar staan garant voor feelgood momenten. Aangeboden worden ontbijt, middagmaaltijd en diner. Bovendien staan ook glutenvrije maaltijden, vegetarische gerechten, lactosevrije maaltijden, combinatiedieet en veganistische maaltijden op de menukaart. Het complex beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.

Creditcards:
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.

Informácie o hoteli

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Nádherný Istrijský polostrov na západe Chorvátska si svojich stálych obdivovateľov získal už v dávnej minulosti. Jedným z dôvodov bola jeho trošku oddelená poloha od zvyšku Chorvátska vysokým pohorím Učke. Aj táto oblasť bola v minulosti neustále pod cudzou nadvládou, a to aj napriek tomu, že prevažnú časť obyvateľov tvorili a stále tvoria Chorváti. Na druhej strane, žili tu spolu rôzne národnostné skupiny ako Slovania, Románi alebo Germáni. Na najrôznejších budovách môžete často naraziť na symbol benátskeho leva. Je to preto, že Istria bola dlhý čas pod benátskou nadvládou. 

Tieto vplyvy okolitých štátov tu pochopiteľne vytvorili špecifické kultúrne podmienky, či už v umení, gastronómii, alebo staviteľstve. Všeobecne sú miestni obyvatelia veľmi spoločenskí, tolerantní a zvyknutí na príchody turistov z najrôznejších kútov sveta. Istrijská história je naozaj veľmi dlhá, za prvých obyvateľov sú považovaní Ilyrovia. Veľmi dôležitú úlohu hrala Istria v antickej dobe, pretože tvorila súčasť veľkého rímskeho impéria. Do Chorvátska bola vlastne integrovaná až po druhej svetovej vojne. 

Ako prvé spomenieme krásne mestečko Rovinja, v ktorom je multikultúrne zázemie zrejme viac než viditeľné. Mohli by sme ho nazvať aj mestom umelcov. V uličke nazývanej Grisia sa zhlukujú umelci, rezbári a ostatní remeselníci, aby turistov upútali i pobavili svojimi výtvormi. Umeniu je venované aj miestne múzeum, združujúce umelecké kúsky z dielní maliarskych majstrov od dávnych dôb až po 20. storočie. Skúste navštíviť aj unikátne múzeum modelov starých lodí Rakúsko-uhorskej monarchie v mestečku Novigrad. 

Asi najznámejšou kultúrnou i architektonickou pamiatkou na Istrijskom polostrove je Eufrasiova bazilika v Poreči, zatiaľ jediný objekt na Istrii, ktorý bol zaradený do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Pomenovaný bol podľa biskupa Eufrasia a postavený za vlády známeho byzantského cisára Justiniána. Bazilika je krásna najmä znútra - pozornosť okamžite upúta oltár a nádherné kamienkové mozaiky. Nie nadarmo sa tento druh kamienkového umenia stal symbolom celého mesta Poreč. 

Najväčším istrijským mestom je však Pula s presláveným rímskym amfiteátrom, šiestym najväčším a zároveň najzachovalejším na svete. V čase svojej najväšej slávy sa dokázal naplniť 22 000 divákmi. Táto mohutná stavba odolala zubu času viac než 2000 rokov. Dnes tu môžete navštíviť balet alebo koncert a rozhodne na vás prostredie aj akustika zapôsobia. Pula by určite mohla byť nazvaná mestom histórie, lebo sa tu nachádza jedno z najdôležitejších múzeí v Chorvátsku - Archeologické múzeum. Pokiaľ budete chcieť vyraziť do čerstvej prírody, odporúčame nádherný a pokojný národný park Brijuni, v ktorom môžete relaxovať a načerpať sily na poznávanie ďalších chorvátskych zaujímavostí. Oplatí sa zájsť a pozrieť si aj impozantný maják Porer na myse Kamenjak. 

Ak ste znalcami tvorby Julesa Verna, rozhodne si urobte výlet do hlavného mesta Istrie - do Pazinu. Práve tu nájdete hlbokú Pazinskú priepasť, ktorá spomínaného spisovateľa inšpirovala k napísaniu románu Matyáš Šándorf. Návšteva miestneho etnografického múzea bude určite príjemným zoznámením s miestnou ľudovou kultúrou. 

Počasie

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať