Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Apartmány Jelisa

Chorvátsko-Hvar-Jelsa

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 90 991

Poloha

Štýlové prázdninové apartmány sú situované v pokojnom prostredí letoviska Jelsa, uprostred zelene, len 150 m od pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre mesta, ktoré je pohodlne dostupné príjemnou prechádzkou (pizzérie, reštaurácie, obchodíky, tradičný trh, historické pamiatky, športoviská, kultúrne podujatia). Vzdialenosť z Bratislavy je 884 km.

Vybavenie

Komfortné apartmány sú rozmiestnené v novo postavenej poschodovej vilke s pekným výhľadom na pobreží. Klientom je k dispozícii úschovňa batožín, WiFi pripojenie, záhradka s posedením a grilom a parkovisko.

Ubytovanie

Vkusne zariadené, priestranné apartmány s možnosťou ubytovania až pre 5 osôb sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), spálňou (možnosť prístelky), obývacou izbou s kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica) a rozkladacím gaučom, klimatizáciou (za poplatok), káblovú TV a balkónom alebo terasou s posedením. V apartmánoch je povolené ubytovanie so psom (na vyžiadanie, za poplatok). WiFi pripojenie je k dispozícii za poplatok. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej kuchynke alebo využiť služby niektorej z reštaurácií či pizzerií ​​v centre letoviska.

Služby

Obľúbené apartmány si získavajú svojich hostí pohostinnú atmosférou aj polohou neďaleko centra mesta aj pekných pláží. Milovníci rušného nočného života môžu navštíviť neďaleká živšie letoviska Stari Grad či Hvar.

Služby za poplatek

Klimatizácia, internet, domáci maznáčikovia, miestny poplatok, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, verejná piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora a bohatým podmorským životom sa nachádza 150 m od ubytovanie (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii sprchy, prezliekarne a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 150 m
 • TV áno
 • Chladnička áno

Destinácia

Popis

Hľadáte naozaj slnečnú a príjemnú klímu? Ostrov Hvar je pre vás ako stvorený, pretože tu slnko údajne svieti až 3000 hodín ročne, čo je dostatok na to, aby ste si tu teplé a slnečné počasie užili dosýta. Z ostrovov tvoriacich dalmátske súostrovie je práve Hvar najväčší, avšak turistický ruch, ktorý je tu zaznamenaný už od polovice 19 storočia, sa koncentruje hlavne v západnej časti, v strediskách ako je Hvar, Stari Grad alebo Jelsa. Čo sa týka ubytovania, medzi návštevníkmi je obľúbený hlavne hotel Adriatic priamo na západnom pobreží. Najdlhšiu tradíciu má však hotel Palace, ktorý poskytuje tu najlepšiu starostlivosť a komfort už od roku 1903. Turisti vyžívajúci sa v kvitnúcich rastlinách všemožných farieb sú práve tu na tom správnom mieste. Obrovské pole šalvie, rozmarínu alebo levandule vytvárajú naozaj krásnu scenériu, navyše ešte umocnené dvíhajúcimi sa vinohradmi. Nábrežia sú, naopak, lemované mohutnými palmami. Z pamätihodností vyniká hlavne talianskym staviteľstvom ovplyvnená katedrála sv. Štefana, ktorá bola dostavaná len v 18. storočí, vrátane výnimočnej zbierky sakrálnych predmetov v priľahlom biskupskom paláci. Impozantnou dominantou ostrova je vysoko položená pevnosť (Španjola), ktorá okamžite upúta pozornosť každého prichádzajúceho. Pochádza zo 16. storočia a ponúka malebnú vyhliadku na záliv s prístavom. Ako perličku nakoniec nejde nespomenúť, že hvarské námestie je svojou rozlohou najväčšie v Dalmácii a je lemované mnohými budovami postavenými v rôznych stavebných štýloch. Celá dominanta mesta je o to lákavejšia, pretože sa tu môžete posadiť do jednej z početných kaviarničiek a pozorovať turistický nočný život.
 • Vzdialenosť od pláže 150 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 25 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 26 °C v noci 21 °C

 • Piatok 25 °C v noci 21 °C

 • Sobota 21 °C v noci 17 °C

 • Nedeľa 19 °C v noci 15 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December