Roulette Diamant & Soreghes & Rubino

Taliansko, Val di Fassa e Carezza, Campitello di Fassa

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Hotel Roulette Diamant & Rubino**** - léto 2022

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Cena zahrnuje

Ubytování ve vybraném druhu pokoje
Polopenzi
Parkování (venkovní)
Wi-Fi připojení
Kartu výhod Val di Fassa Guest Card
25% slevu na půjčení kol a elektrokol ve Fassa Park Canazei
10% slevu na konzumaci v restauraci a pizzerii "Kaiser Stube" v Canazei

Cena nezahrnuje

Lázeňskou taxu 2,50€/os. od 14 let/noc (platba na místě)
Cestovní pojištění
Vstup do wellness zóny (cca 8€/os.)
Poplatek za garáž cca 9€ (platba na místě)
Poplatek za domácího mazlíčka 12€/den (platba na místě)

O hotelu

Komplex skládající se ze dvou budov - romantického Park Hotelu Diamant a luxusního Park Hotelu Rubino. Oba hotely jsou v těsné blízkosti u sebe. K vybavením hotelů patří velké salonky, Wi-Fi připojení zdarma, výtah, restaurace, bary, kavárna, tyrolský salon a travnatá zahrada s lehátky na opalování a slunečníky. V hotelech je k dispozici za poplatek wellness zóna - viz popis níže.

Lokalita

Hotely leží v krásném údolí Val di Fassa, v bezprostřední blízkosti lanovky „Col Rodella“ v nadmořské výšce cca 1450 m n. m. Poloha je slunná a klidná, hotely jsou na kraji obce, za nimi je již jen potok a začátek lesa. Centrum obce s obchody,
restauracemi a bary je cca 100 m od hotelů. Město Bolzano (letiště, dálnice, nádraží) je cca 50 km.
Vzdálenost z Prahy: cca 685 km, 7 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 750 km, 7 hodin a 50 minut

Popis pokojů

Ubytování je v jednom z hotelů Park Hotel Diamant nebo Park Hotel Rubino.
Všechny komfortní pokoje mají sprchu, WC, fén, telefon, sat. TV, radio, trezor a minibar:
 • Dvoulůžkové pokoje: cca 14 m2, možnost jedné přistýlky (cca 80 cm x 190 cm, není vhodná pro dospělou os.).
 • Dvoulůžkové pokoje s balkonem: cca 15m2, možnost jedné přistýlky (cca 80 cm x 190 cm, není vhodná pro dospělou os.).
 • Čtyřlůžkové pokoje: cca 16m2, 3. a 4. postel formou přistýlky nebo palandy (nevhodné pro dospělé os.).
 • Dvoulůžkové pokoje Prestige: cca 20 m2, navíc vířivka/jacuzzi na pokoji. Možnost až 2 přistýlek (francouzská postel, cca 1,9 m x 1,3 m).
Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání v CK). Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o toto dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

Polopenze:
snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu se salátovým bufetem a bufetem s předkrmy.
10% sleva na konzumaci v restauraci a pizzerii "Kaiser Stube" v Canazei (cca 2,5 km).

Fitness a lázně

Za poplatek: wellness zóna s bazénem, ​​vířivkou, saunou, parní lázní a fitness (poplatek cca 8€/os.).

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: zábavní program s piano barem, show a různými hrami. Pro děti dětské hřiště a dětská herna s interaktivními hrami.
Karta výhod Val di Fassa Guest Card se slevami a různými výhodami zdarma.
25% sleva na půjčení kol a elektrokol ve Fassa Park Canazei.
Domácí mazlíčci povoleni, do výšky cca 45 cm (na vyžádání v CK a za poplatek na místě 12€/den).
Nové koupaliště "Dolaondes" v Canazei (cca 2,5 km) - 4 kryté bazény a 1 venkovní bazén s nejdelší skluzavkou v Trentinu (cca 111 m), různé sauny atd.


Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 150 m
 • Vnútorný bazén áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Organizujúca CK

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o. IČO: 28086953

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,0 / 5
Invia

Výborné (1 hodnotení)

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

69. najlepšie hodnotený z 361 hotelov v Val di Fassa e Carezza

Lukáš Laufke Jún 2022

Dátum pobytu: 16.6. - 18.6.2022

Hodnotenie 4,0 / 5
Celková spokojenost. Skvělá lokalita hotelu a výhled super. Pokoj byl dostačující, jedno světlo nesvítilo a byl jen jeden malý koš na pokoji a to v ko
Celkové hodnotenie

Celková spokojenost. Skvělá lokalita hotelu a výhled super. Pokoj byl dostačující, jedno světlo nesvítilo a byl jen jeden malý koš na pokoji a to v koupelně. Hodně obsluhy v jídelně. Furt u vás někdo byl. Pro někoho by mohli být možná až moc otravní (zejména hlavní pan u obsluhy). Jídlo různorodé a chutnalo. Večer byl klid bez rámusu.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Lukáš Laufke Jún 2022

Dátum pobytu: 16.6. - 18.6.2022

Hodnotenie 4,0 / 5
Celková spokojenost. Skvělá lokalita hotelu a výhled super. Pokoj byl dostačující, jedno světlo nesvítilo a byl jen jeden malý koš na pokoji a to v koupelně. Hodně obsluhy v jídelně. Furt u vás někdo byl. Pro někoho by mohli být možná až moc otravní (zejména hlavní pan u obsluhy). Jídlo různorodé a chutnalo. Večer byl klid bez rámusu.
Celkové hodnotenie

Celková spokojenost. Skvělá lokalita hotelu a výhled super. Pokoj byl dostačující, jedno světlo nesvítilo a byl jen jeden malý koš na pokoji a to v koupelně. Hodně obsluhy v jídelně. Furt u vás někdo byl. Pro někoho by mohli být možná až moc otravní (zejména hlavní pan u obsluhy). Jídlo různorodé a chutnalo. Večer byl klid bez rámusu.

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Karolína, špecialista predaja

Destinácia

Popis

Pestrá lyžiarska paleta centrálnych Dolomitov

Val di Fassa e Carezza sa tiahne pod najvyššími horskými štítmi centrálnych Dolomitov. Z dedín v údolí sa dvíhajú ski areály Belvedere / Col Rodella, Ciampac / Buffaure, Ciampedié, Passo Costalunga a Passo Fedaia. Najväčší areál Belvedere / Col Rodella je priamo napojený na 500 kilometrové lyžiarske safari Sella Ronda s neskutočne dlhými trasami. Ostatné strediská majú skôr rodinný charakter, pohodovú atmosféru a svahy nepreplnené skupinami turistov. Celkom 126 kilometrov zjazdových tratí Val di Fassa ponúka pestré lyžiarske možnosti od dlhých zjazdov do údolia cez športové červené po strmé čierne padáky s prevýšením okolo 700 metrov na 4 kilometroch. Investície do snowparkov v posledných rokoch priniesli nové boardercrossové dráhy, quaterpipe, skoky a slidy na úrovni svetových závodov. Rozsiahla ponuka voľných terénov zahŕňa špičkové adrenalínové zjazdy z Sass Pordoi a perfektne označené ski alpinistické výstupy. Bežkársky svet každoročne plánuje dômyselné trasy s napojením na známu závodnú stopu Marcialonga prechádzajúcu Val di Fassa a Val di Fiemme. Dvojkilometrový vysokohorský okruh Alba Ciampac leží vo výške na 2000 metrov nad morom a chystá bežkárom unikátne výhľady na okolité horské masívy.

Après-ski

Atraktívnemu vyžitiu mimo zasnežených svahov kraľujú sánkarské dráhy Schwarzseerodelbahn a Welschnofen s dennou aj nočnou prevádzkou. Na zimnej turistickej mape je zaznačených 30 kilometrov peších chodníkov k rozprávkovým horským chatám, naprieč údolím aj s náučným charakterov, napr. chodník Friedricha Augusta. Dobrodružstvo zažijete pri výjazde so psím záprahom, pri tandemovom paraglidingu alebo na rogale. V rámci ski pasu získate vstupné zadarmo na korčuliarske ihrisko a nočné lyžovanie. Stuhnutým svalom doprajte relaxáciu v krytom plaveckom bazéne alebo v kúpeloch so soláriom, saunou a masážami. Večer zakončite posedením v príjemnom hostinci, tancom na diskotéke alebo zábavou na bowlingovej dráhe.

Doprava

Na ceste zo Slovenskej republiky do Val di Fassa počítajte s viac ako 7 hodinami za volantom. Z Bratislavy prejdete 710 kilometrov, z Košíc 1087 kilometrov. Posledných 50 kilometrov po kľukatých horských cestách dokáže z cesty poriadne unaviť vypozerané oči. Odmenou za dlhú jazdu bude perfektné lyžiarske vyžitie, široký výber ubytovania a prívetivá horská atmosféra. Jednotlivé strediská Val di Fassa dobre spájajú bezplatné ski busy v pravidelných intervaloch a dopĺňajú prepletené lyžiarske safari.

Koľko to stojí?

Ski pas Val di Fassa e Carezza je platný v areáloch Belvedere / Col Rodella, Ciampac / Buffaure, Ciampedié, Passo Costalunga, Passo Fedaia a na 3 samostatných vlekoch a 1 sedačke v údolí. Šesťdenná permanentka stojí 259 EUR pre dospelých, 182 EUR pre juniorov do 16 rokov a 233 EUR pre seniorov. Deti do 8 rokov lyžujú v doprovode rodičov s viacdenným ski pasom zadarmo. Zľavy pre rodiny s viac ako 2 deťmi dostanete pri pokladniach. Prenosnú permanentku môžu využiť rodičia dieťaťa do 3 rokov. Bodové lístky sú k dispozícii bežkárom, ski alpinistom a peším turistom. Rozšírený ski pas Dolomiti Superski platí neobmedzene v 12 areáloch Val di Fassa a Val di Fiemme vrátane lyžiarskeho safari Sella Ronda.

Leto pod dolomitskými vrchmi

Údolie Val di Fassa disponuje množstvom povestí a rozprávok o bytostiach žijúcich v srdciach hôr alebo v hlbokých horských jazerách. Bájni škriatkovia, strašidlá a čarodejnice pomenovali niektoré dolomitské vrcholy a odpradávna sprevádzajú miestnych obyvateľov na ich ceste životom. Chránia krásnu prírodu a prostredie ako stvorené pre šport aj relaxáciu. Hlboké lesy a zelené lúky križujú chodníky pre peších, cyklistov a horolezcov. Označené okruhy sú prispôsobené pre jednotlivé vekové a výkonnostné kategórie. Do hôr sa môžete vybrať so sprievodcom a dozvedieť sa zaujímavosti z histórie aj súčasnej ladinskej kultúry, stále živej kultúry obyvateľov Dolomitov. Teplota vody v horských jazerách sa pohybuje od 15° C do 25° C a prináša osvieženie v teplých letných dňoch. O kultúrny program v údolí sa stará Ladin Museum, Inštitút ladinskej kultúry a hudobné festivaly organizované dedinami Trentino a Canazei. Koncerty sprevádzajú ochutnávky miestnych špecialít a piva z rodinných pivovarov.

 • Vzdialenosť od centra mesta 150 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 21 °C v noci 4 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 19 °C v noci 4 °C

 • Sobota 19 °C v noci 4 °C

 • Nedeľa 15 °C v noci 5 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December