od 615 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 97 466

Poloha

Obľúbený menší mestský hotel s príjemnou živou atmosférou je situovaný na atraktívnom mieste neďaleko centra metropoly Dubaj v blízkosti známej emirátskej promenády a nástupnej stanice metra. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania. Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené 32 km. Hotel je svojou polohou ideálny pre poznávanie architektonických zaujímavostí, odlišnej kultúry i prírodných krás v okolí. .

Vybavenie

Moderný mestský hotel disponuje 246 izbami rozmiestnenými v štýlovej šesťposchodovej budove s panoramatickým výhľadom na mesto. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, reštaurácia, práčovňa (za poplatok), internetová kaviareň, 2 konferenčné miestnosti, fitnes centrum, bazén s opaľovacou terasou (ležadlá a slnečníky zadarmo), dve a la carte reštaurácie (medzinárodná , orientálne), koktail bar Centro Mondo, sauna, parný kúpeľ a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (22 m2) sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný LCD TV, minibarom, trezorom, kávovarom a balkónom alebo terasou. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). WiFi na izbe je k dispozícii zdarma. Hotel ponúka aj ubytovanie v priestrannejších štúdiách (32 m2) alebo luxusných suitách (44 m2) s oddeleným kuchynským kútom (na vyžiadanie, za poplatok).

Strava

Raňajky formou bohatého bufetu. Hostia sa môžu stravovať v niektorej z hotelových reštaurácií alebo využiť služby niektorej z mnohých reštaurácií v okolí.

Služby

Obľúbený hotel s príjemnou kozmopolitnou atmosférou si získava svojich hostí polohou priamo v centre Dubaja, vynikajúcou kuchyňou, kvalitným business zázemím aj dobrou úrovňou služieb. Hostia môžu relaxovať v saune, parnom kúpeli alebo pri bazéne s opaľovacou terasou. Milovníci golfu ocenia 5 km vzdialene ihrisko Emirates Golf Course. Ďalšie možnosti relaxácie, zábavy i športového vyžitia majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania.

Služby za poplatek

Internetový kútik, stráženie detí, vodné športy na pláži.

Pláž

Krásna dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) je vzdialená 10 minút jazdy od hotela (hotelový minibus zdarma). Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 7,5 km
 • Vzdialenosť od centra mesta 2,5 km
 • Vzdialenosť od letiska 32 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik áno
 • Fitness áno
 • Kuchynský kút áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Dubai, to je hlavné mesto a doslova centrum všetkého diania rovnakomenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabskom poloostrove v Perskom zálive a je druhým najväčším emirátom Spojených arabských emirátov. Jeho rozloha je 3885 km2 a má 1,3 miliónov obyvateľov. Hlavným centrom emirátov je mesto Dubai. Najväčšia časť emirátu je tvorená púšťou. Pokiaľ vás zaujíma jazyk, ktorým sa hovorí v emirátu, dohovoríte sa tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátov - nájdete tu prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné modrozelené more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov. Je to svet luxusu a tiež najprepychovejších hotelov. Dýchne tu na vás však i história starých arabských domov a mešít.

Dubai je najbohatším zo siedmich emirátov, svoje zisky však neťaží len čierneho zlata. Významnou časťou jeho príjmou tvorí rozvinutý turistický ruch, ktorý je zameraný predovšetkým na bohatšiu klientelu. Preto sú v hlavnom meste luxusné hotely, ktorých dominantou je i najvyšší hotel sveta, umelé palmové ostrovy a podmorský hotel. Navzdory miestnej klíme bol v Dubaji vybudovaný zimný areál, kde si môžete zalyžovať, i keď vonku panujú vysoké teploty dosahujúce niekedy až 50 °C.

V meste Dubai žijú takmer všetci obyvatelia emirátu Dubai. Naviac niektorí obyvatelia Spojených arabských emirátov, ktorí sú zamestnaní v Dubaji, bývajú v susednom emiráte Šardžá, kde sú výrazne nižšie nájmy. Mesto Dubai nájdete pri severnej hranici emirátu Dubai. Mesto sa delí na dve časti Dubai Creek, výbežok Perzského zálivu. Luxusnejšiou časťou je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutočný luxus, vyrástli tu do neba siahajúce mrakodrapy,drahé hotely a nádherné obchodné centrá. Druhá časť je Deiru, ktorá dýcha históriou a ponúka svojím náštevníkom atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta.

Keď budete v Dubaji, nenechajte si ujsť náštevu Dubajského múzea, ktoré vám odkryje kus z histórie emirátu Dubai. Múzeum mapuje ohromnú rýchlosť, s akou sa mesto vyvíjalo a nájdete tu i zrekonštruovaný zlatý trh.
Mesto ukrýva i množstvo mešít. Medzi turisticky najatraktívnejšie patrí mešita Jumeirah, kam majú prístup i nemoslimovia.

Keď budete unavení prechádzkami po meste, užijte si relax na niektorých z nekonečných pláží. Teplota mora sa tu pohybuje medzi 22 - 35 °C! Užijte si potápanie a šnorchlovanie, obdivujte podmorský svet, alebo si vyjdite na lodi, trebárs do oblasti Fujairah. Millovníci prírody uvítajú výlet na safari do púšte, kde uvidia nekonečné púštne duny a z blízkosti niekoľkých desiatok metrov uvidia i najrôznejšie pre Európanov exotické zvieratá.
 • Vzdialenosť od pláže 7,5 km
 • Vzdialenosť od centra mesta 2,5 km
 • Vzdialenosť od letiska 32 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December