Astoria

Slovinsko, Bled

Ekologicky orientovaný hotel Len 400 m od jazera Bled Wellnes centrum Bezplatné parkovanie

Viac o hoteli

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 225081979

Umístění a vzdálenosti

Nachází se v samém srdci historického města Bled, obklopené krásným jezerem, nedotčenou přírodou a výhledem na jedinečný hrad Bled.

Vybavení pokojů

Na pokojích je k dispozici klimatizace, wi-fi připojení na internet, TV, minibar, trezor, telefon a vysoušeč vlasů.

Pokoje apartmánů

2-3 lůžkový pokoj, koupelna / sprcha / WC, typ standard bez balkónu, ~ 18 m2, 2 lůžkový pokoj, koupelna / sprcha / WC / typ standard s balkónem, standardní, ~18 m2, 2-4 lůžkový rodinný pokoj, koupelna / sprcha / WC / balkon, ~ 23 m2.

Fitness a wellness

Parní a finská sauna, vstup na 3 hodiny, vnitřní a venkovní vířivka (pro 8 osob) je 1 x během pobytu bezplatně, jinak za poplatek, platí se na místě. Vstup pouze pro osoby od 18 let.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Činnosti splatné na místě

Parní lázeň: 1 x během pobytu bezplatně, jinak za poplatek, platí se na místě, Sauna: 1 x během pobytu bezplatně, jinak za poplatek, platí se na místě, Finská sauna: 1 x během pobytu bezplatně, jinak za poplatek, platí se na místě

Ostatní

Kreditní karty: Debetní karty / EC karty, MasterCard, Visa, Přístup pro vozíčkáře: Ano, Příjezd od: 14:00 hodin, Odjezd do: 11:00 hodin.

Pro děti

Dětská postýlka


Informácie o hoteli

  • Klimatizácia áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV áno
  • Minibar áno
  • Fitness áno
  • Wifi zadarmo áno

Organizujúca CK

ROS.BR s.r.o. IČO: 00575674

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Alena, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Bled je mestečko, nachádzajúce sa na Slovinskom území v Podhorí Julských Álp, tesne na hranici Triglavského národného parku. Bolo založené roku 1004, kedy nemecký cisár Jindřich II. venoval miestny hrad brixenským biskupom. V okolí mestečka Bled nájdete veľa turistických atrakcií, ako je napríklad prekrásne rovnako sa volajúce jazero s ostrovným kostolíkom a pôsobivo umiesteným hradom. Bledské jazero je jedným z najobľúbenejších turistických centier v celom Slovinsku.

Počasie

Aktuálne počasie

  • Teplota vody 26 °C