Heaven Beach Resort & Spa

Číslo termínu: SC294074

Strojový preklad môže opis skresliť a nejedná sa teda už o ponuku v zmysle § 43a zákona č. 40/1964 Zb., Občianskeho zákonníka

Lage: Ihr Ferienresort liegt direkt am Sand-/Kiesstrand der Region Kizilagac. Bis nach Manavgat sind es ca. 10 km, Side erreichen sie nach 15 km. Öffentliche Minibus-Verbindungen und Taxis befinden sich in der Nähe des Hotels. Das Hotel ist auch mit dem Zielflughafen Gazipasa (GZP) buchbar, die Entfernung liegt bei 90 km.

Ausstattung: Das Hotel der gehobenen Klasse bietet Ihnen ein übersichtliches Hotelgebäude mit sechs Etagen und insgesamt 263 Zimmern. Zu den vielen Annehmlichkeiten zählen die elegante Empfangshalle mit Rezeption, einladenden Sitzgruppen und Lobbyloungebar, Wi-Fi ist in der gesamten Anlage und auf den Zimmern inklusive, das Hauptrestaurant mit Terrasse, Irish Pub, weitere Bars, diverse À-la-carte-Restaurants, Patisserie, mehrere Geschäfte, Spieleraum, Nightclub, Konferenzraum, Friseur (jeweils gegen Gebühr), das moderne Hallenbad und ein gut ausgestattetes Wellnesscenter. In der gepflegten Gartenanlage finden Sie den großzügigen Süßwasser-Swimmingpool, die Sonnenterrasse und die Pool-Snackbar (ab 1.5. wetterbedingt). Hier und am Strand (mit Beachbar ab 1.5. wetterbedingt) sind bespannte Liegen, Sonnenschirme und Badetücher inklusive.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die in hellen Farben geschmackvoll eingerichteten Zimmer verfügen über Dusche/WC, Föhn, Bademantel, Slipper, Direktwahl-Telefon, Klimaanlage (stundenweise und zentral gesteuert ab dem 15.5. wetterbedingt), Safe, LED Sat.-TV, Wasserkocher für Kaffee- und Teezubereitung, Minibar, Laminatfußboden und Balkon (D). Zimmer mit Meerblick gegen Aufpreis buchbar (DM). DZ=EZ zur Alleinbenutzung (DE/DEM).
Deluxe Suite Meerblick: Bei ähnlicher Ausstattung wie die Doppelzimmer mit Jacuzzi (Whirlpool), Bademantel, Balkon und Meerblick (DJ2).
Suite Superior: Bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer zwei Schlafräume mit Verbindungstür, Balkon und Meerblick (UM2).

Bei Buchung von All-Inclusive:
Ultra All Inclusive: Frühstück (mit frisch gepresstem Orangensaft), Mittag- und Abendessen vom reichhaltigen Buffet, Spätaufsteherfrühstück, Sonntags Bruch, tagsüber türkische und internationale Snacks, Gebäck in der Patisserie, Eiscremestunde und Mitternachtsbuffet. Wahlweise können Sie einmal pro Aufenthalt in einem der vier À-la-carte-Restaurants nach Voranmeldung und Verfügbarkeit speisen. Diverse lokale alkoholische und alkoholfreie sowie einige Importgetränke sind an den jeweils geöffneten Bars 24 Stunden inklusive und in der Disco bis 2:30 Uhr. Ihre Minibar ist bei Ankunft mit Wasser, Softgetränken und Bier bestückt und wird einmal täglich aufgefüllt.
Nicht im Ultra All Inclusive enthalten: Weitere Importgetränke, frisch gepresste Fruchtsäfte und 24 Stunden Zimmerservice, Flaschengetränke. Weitere À-la-carte-Restaurants gegen Gebühr.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Abwechslungsreiche Tagesanimation, täglich Kino-Vorführungen je nach Anfrage und abends unterschiedliche Unterhaltungsprogramme. Außerdem finden alle zwei Wochen Gala Abende statt.

Sport inklusive: Billard, Tischtennis, Fitness, Darts, Aerobic, Wassergymnsatik, Beachvollyeball und Boccia.

Wellness: Türkisches Bad, Sauna, Whirlpool, Dampfbad und Salzraum sowie 10 min. Massage pro Person ist inklusive. Weitere Massagen und Behandlungen im Beautycenter sind gegen Gebühr.

Hotelservice: Gegen Gebühr: Telefon- und Faxspesen, Wäscheservice, Friseur sowie Pavillons am Strand.

Hinweise: Alle Einrichtungen und Angebote im Bereich der Innen- und Außenanlage des Hotels sind nur nach Wetterlage, Verfügbarkeit und nach Ermessen des Hoteliers geöffnet.
********
Hotel ist erst ab 16 Jahren buchbar!!!
********
Das Hotel bietet zwei behindertengerechte Zimmer und erlaubt keine Haustiere.

Hinweis 2: Kontaktdaten Hotel:
Email: sales@lyragrouphotel.com
Tel: 0090-242-7770444
Fax:0090-242-7770455

Saisonhinweis: Sommersaison: 22.4.22-13.11.22
*************************
Alle Außeneinrichtungen sind im Winter und Vor/Nachsaison nach Ermessen des Hoteliers eingeschränkt nutzbar.
*******
Für das Hotel AYTA18 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass je nach Infektionslage sowie behördlicher Vorgaben zu Ihrer eigenen Sicherheit Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden könnten.
Dies kann zu Änderungen und Einschränkungen im Leistungsangebot des Hotels führen (z.B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurantkonzepte, keine Mini-Club-Betreuung etc.).
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln, wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und die Husten-/Nies-Etikette auch weiterhin beachtet werden.
Poloha: Váš dovolenkový rezort sa nachádza priamo na piesočnatej/kamienkovej pláži v regióne Kizilagac. Do Manavgatu je to asi 10 km a do Side 15 km. Verejné minibusové spoje a taxíky sú v blízkosti hotela. Hotel je možné rezervovať aj s cieľovým letiskom Gazipasa (GZP), vzdialenosť je 90 km.

Vybavenie: Luxusný hotel vám ponúka prehľadnú budovu hotela so šiestimi poschodiami a celkom 263 izbami. K bohatému vybaveniu patrí elegantná vstupná hala s recepciou, príjemné posedenie a lobby bar, Wi-Fi je súčasťou celého komplexu aj na izbách, hlavná reštaurácia s terasou, Irish pub, ďalšie bary, rôzne à la carte reštaurácie, Cukráreň, niekoľko obchodov, herňa, nočný klub, konferenčná miestnosť, kaderníctvo (obe za poplatok), moderný krytý bazén a dobre vybavené wellness centrum. V dobre udržiavanej záhrade nájdete priestranný sladkovodný bazén, slnečnú terasu a snack bar pri bazéne (ak to počasie dovolí od 1. mája). Tu a na pláži (s plážovým barom od 1. mája v závislosti od počasia) sú zahrnuté kryté ležadlá, slnečníky a osušky.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Izby sú vkusne zariadené vo svetlých farbách, majú sprchu/WC, sušič na vlasy, župan, papuče, telefón s priamou voľbou, klimatizáciu (hodinovú a centrálne ovládanú od 15. mája v závislosti od počasia), trezor, LED satelitná TV, rýchlovarná kanvica na prípravu kávy a čaju, minibar, laminátová podlaha a balkón (D). Izby s výhľadom na more sú k dispozícii za príplatok (DM). DR=SR na jednorazové použitie (DE/DEM).
Deluxe Suite Sea View : S podobným vybavením ako dvojlôžkové izby s jacuzzi (vírivka), županom, balkónom a výhľadom na more (DJ2).
Suita Superior : S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, dve spálne so spojovacími dverami, balkónom a výhľadom na more (UM2).

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: raňajky (s čerstvo vytlačeným pomarančovým džúsom), bohatý bufetový obed a večera, neskoré raňajky, nedeľná prestávka, denné turecké a medzinárodné občerstvenie, pečivo v cukrárni, zmrzlina a polnočný bufet. Voliteľne sa môžete najesť raz za pobyt v jednej zo štyroch à la carte reštaurácií po predchádzajúcej rezervácii a v závislosti od dostupnosti. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje ako aj niektoré importované nápoje sú v cene 24 hodín denne v baroch, ktoré sú otvorené a na diskotéke do 2:30 hod. Váš minibar je pri príchode zásobený vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom a dopĺňa sa raz denne.
V cene Ultra All Inclusive nie sú zahrnuté: Iné dovážané nápoje, čerstvo vylisované ovocné šťavy a 24-hodinová izbová služba, nápoje vo fľašiach. Ostatné à la carte reštaurácie za poplatok.

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek

Zábava: Pestrá denná animácia, denné premietanie kina v závislosti od požiadavky a rôzne zábavné programy vo večerných hodinách. Každé dva týždne sa konajú aj galavečery.

Šport zahŕňa: biliard, stolný tenis, fitness, šípky, aerobik, vodný aerobik, plážový volejbal a boccia.

Wellness: V cene sú turecké kúpele, sauna, vírivka, parný kúpeľ a soľná miestnosť, ako aj 10-minútová masáž na osobu. Doplnkové masáže a procedúry v kozmetickom centre sú k dispozícii za poplatok.

Hotelové služby: Za poplatok: telefónne a faxové poplatky, práčovňa, kaderníctvo a pavilóny na pláži.

Poznámky: Všetky zariadenia a ponuky v areáli vnútorných a vonkajších priestorov hotela sú otvorené len v závislosti od poveternostných podmienok, dostupnosti a podľa uváženia hoteliera.
********
Hotel je možné rezervovať len od 16 rokov!!!
********
Hotel ponúka dve bezbariérové izby a domáce zvieratá nie sú povolené.

Poznámka 2: Kontaktné údaje hotela:
E-mail: sales@lyragrouphotel.com
Tel: 0090-242-7770444
Fax: 0090-242-7770455

Poznámka k sezóne : Letná sezóna: 22.4.22-13.11.22
*****************************
Všetky vonkajšie zariadenia majú obmedzené využitie počas zimy a mimo sezóny podľa uváženia hoteliera.
********
Pre Hotel AYTA18 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/prerezervovanie/zmena je možná len cez organizátora.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepcie reštaurácie, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 10 km
 • Vzdialenosť od letiska 65 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno
 • Hotel bez detí áno

Organizujúca CK

Schauinsland-reisen GmbH

Zahraničná cestovná kancelária

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,3 / 5
Invia

Skvelé (327 hodnotení)

Ubytovanie 4,3 / 5

Strava 4,4 / 5

Okolie 4,1 / 5

Cena 4,2 / 5

60. najlepšie hodnotený z 213 hotelov v Turecká riviéra

Marieta Z. September 2022

Dátum pobytu: 1.9. - 10.9.2022

Hodnotenie 5,0 / 5
Dovolenku hodnotím ako jednu z najlepších v Turecku. Krásny hotel, veľké plus bolo, že bol len pre dospelých.
Celkové hodnotenie

Dovolenku hodnotím ako jednu z najlepších v Turecku. Krásny hotel, veľké plus bolo, že bol len pre dospelých.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Izba bola útulná, čistá, pekne a jednoducho zariadená s veľkým balkónom. Mini bar každý deň doplnený.

Strava
Strava bola rozmanitá, našli sme si každý to svoje. Rezervovali sme si À la carte - turecké menu. Na výber bolo zároveň talianske aj grécke menu. Okrem hotelovej kuchyne bol výber jedla aj na pláži: šaláty, burger, hot-dog, pizza, ryby...

Služby hotela
Služby hotela boli na úrovni. Personál hotela bol veľmi ochotný.

Pláž
Pláž je blízko hotela, približne minúta chôdze cez krásnu záhradu vysadenú palmami a kvetmi. Na pláži sú dostupné lehátka pod slamovými slnečníkmi. Na výber je sú aj postele, ktoré sa dajú rezervovať za príplatok 5 eur/deň. Pláž je piesková a čistá.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Róbert K. August 2021

Dátum pobytu: 13.8. - 24.8.2021

Hodnotenie 5,0 / 5
Krásna dovolenka, hotel adult 16+.Super.
Celkové hodnotenie

Krásna dovolenka, hotel adult 16+.Super.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pekné a čisté izby Minibar denne doplňovaný.

Strava
Super,veľký výber všetkého.

Služby hotela
Všetko bez problémov.

Pláž
Dostatok lehátok,super. Bar na pláži.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Filtrovať recenzie

Marieta Z. September 2022

Dátum pobytu: 1.9. - 10.9.2022

Hodnotenie 5,0 / 5
Dovolenku hodnotím ako jednu z najlepších v Turecku. Krásny hotel, veľké plus bolo, že bol len pre dospelých.
Celkové hodnotenie

Dovolenku hodnotím ako jednu z najlepších v Turecku. Krásny hotel, veľké plus bolo, že bol len pre dospelých.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Izba bola útulná, čistá, pekne a jednoducho zariadená s veľkým balkónom. Mini bar každý deň doplnený.

Strava
Strava bola rozmanitá, našli sme si každý to svoje. Rezervovali sme si À la carte - turecké menu. Na výber bolo zároveň talianske aj grécke menu. Okrem hotelovej kuchyne bol výber jedla aj na pláži: šaláty, burger, hot-dog, pizza, ryby...

Služby hotela
Služby hotela boli na úrovni. Personál hotela bol veľmi ochotný.

Pláž
Pláž je blízko hotela, približne minúta chôdze cez krásnu záhradu vysadenú palmami a kvetmi. Na pláži sú dostupné lehátka pod slamovými slnečníkmi. Na výber je sú aj postele, ktoré sa dajú rezervovať za príplatok 5 eur/deň. Pláž je piesková a čistá.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Hana D. August 2022

Dátum pobytu: 16.8. - 23.8.2022

Hodnotenie 4,2 / 5
Hotel a jeho okolí krásné, čisté, personál příjemný.
Celkové hodnotenie

Hotel a jeho okolí krásné, čisté, personál příjemný.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Pokoj prostorný, vše čisté, výhled na bazén a na moře.

Strava
Přála bych si větší sortiment občerstvení u pláže. V hlavní restauraci jídlo výborné, pestré, dostatek ovoce a zeleniny, obsluha číšníků výborná.

Služby hotela
V pohodě.

Pláž
Pláž čistá, moře rovněž. Jen 1x se v moři objevily odpadky. Moře není moc blízko hotelu, sprchy dostupné, WC čisté.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Marek N. August 2022

Dátum pobytu: 6.8. - 13.8.2022

Hodnotenie 4,4 / 5
veľmi dobré všetko trocha rušný hotel tak kto chce uplný kľud radsej inde ale spokojnosť
Celkové hodnotenie

veľmi dobré všetko trocha rušný hotel tak kto chce uplný kľud radsej inde ale spokojnosť

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
izba štandard čistá uplne ok

Strava
strava fajn velký výber

Služby hotela
všetko ok len žiadne info čo kedy kde bude programy a tak.

Pláž
plaž čistá dosť miesta voda super

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Sebastiano Pagano August 2022

Dátum pobytu: 29.7. - 12.8.2022

Hodnotenie 4,3 / 5
Hotel dobre..tragická lokace .. kolem není nic..kisilac je daleko a so jenom sklep..zadni bar nebo rsstsurace
Celkové hodnotenie

Hotel dobre..tragická lokace .. kolem není nic..kisilac je daleko a so jenom sklep..zadni bar nebo rsstsurace

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Dobre ale moc slabe klimaticace

Strava
Dobre jdlo..ale alcool jenom lokalni

Pláž
cista..ale hudba katastrofa ,celi den Turesko musika

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Erika H. August 2022

Dátum pobytu: 28.7. - 4.8.2022

Hodnotenie 4,9 / 5
Dovolenka bola super, vyšlo nám počasie. Odporúčam si pripraviť mince 1 a 2 euro na bakšiš pre obsluhu. More bolo super, teplé, vlny primerané. Lehátka sme vždy našli voľné. Uteráky na pláž vymieňali podľa potreby. Bar na pláži bol super, aj nápoje aj strava. Najviac som ocenila, že hotel je len pre dospelých.
Celkové hodnotenie

Dovolenka bola super, vyšlo nám počasie. Odporúčam si pripraviť mince 1 a 2 euro na bakšiš pre obsluhu. More bolo super, teplé, vlny primerané. Lehátka sme vždy našli voľné. Uteráky na pláž vymieňali podľa potreby. Bar na pláži bol super, aj nápoje aj strava. Najviac som ocenila, že hotel je len pre dospelých.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Izba bola super, mali sme balkón a to bolo super. Bola dostatočne veľká, kúpelňa tiež dobrá, sprcha veľká vojdu sa aj 2 ľudia. Na posteli bola len jedna veľká prikrývka pre oboch, to ma trochu zaskočilo, ale v podstate sme ju nepotrebovali, bolo teplo. Upratovanie bolo každý deň aj uteráky menili každý deň. Bakšiš sa oplatí dať aj chyžnej.

Strava
Strava bola mimoriadne dobrá. Veľký výber, aj zelenina, aj mäso, ryby aj prílohy. Dezerty boli neuveriteľné - výborné. Každý deň čerstvé ovocie.

Služby hotela
Služby v hoteli boli výborné, všetko nám dobre vysvetlili, všetci zamestnanci ovládajú viac jazykov, nie je problém sa dohovoriť po anglicky, nemecky, rusky.

Pláž
Pláž bola súkromná len pre ubytovaných hostí, čiže ľudí bolo len tak akurát. Bola piesočná, ale v mori boli kamene, čo ma prekvapilo. Musela som si kúpiť topánky do vody, inak bol vstup do mora dosť nepríjemný, kamene tlačia. Lehátka boli k dispozícii free a bolo ich dosť. Dali sa presúvať, čo bolo super, lebo sa dali dať do tieňa alebo na slnko ako kto chcel. Pláž bola čistá.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Karolína, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Turecká riviéra sa rozprestiera na pobreží Stredozemného mora medzi mestami Antalya, Side a Alanya. Čo sa turistického ruchu týka, je najnavštevovanejšou a najobľúbenejšou oblasťou v zemi. Pohorie Taurus, ktoré sa vinie paralelne k pobrežiu Stredozemného mora, ho chráni pred nepriaznivým počasím. Letná sezóna trvá od začiatku mája do konca októbra, počasie je tu stále s teplotami okolo 35°C. Táto časť Stredozemného mora patrí k najteplejším, a zároveň najslanším, pobrežie je lemované pásmom piesočných a okruhliakových pláží. Turecká riviéra ponúka možnosť prežitia nádhernej dovolenky pri mori, pritom sa zoznámiť s odlišnou orientálnou kultúrou a prezrieť si množstvo antických pamiatok.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 10 km
 • Vzdialenosť od letiska 65 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 36 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 36 °C v noci 24 °C

 • Pondelok 32 °C v noci 23 °C

 • Utorok 29 °C v noci 22 °C

 • Streda 30 °C v noci 21 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December