Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Ölüdeniz Resort

Turecko, Fethiye, Ölüdeniz

Viac o ubytovaní

od 426 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 11 768

miesto:
Rezort plážového klubu má krásnu polohu na úpätí hory Babadag. V blízkosti pláže Belcekiz a v blízkosti mora ponúka nádherný výhľad na malebnú zátoku. Nachádza sa asi 800 m od rušného prímorského letoviska na širšom konci pláže. V okolí letoviska sú rôzne obchody, bary a reštaurácie pre každý vkus. Letisko Dalaman je od rezortu vzdialené približne 60 km.

Zariadenie:
Hostia si môžu vybrať z 277 izieb v 2-poschodovej hlavnej budove a v niekoľkých vedľajších budovách. Viacjazyčný personál na recepcii v priestoroch recepcie vám pomôže s registráciou a odhlásením. K vybaveniu patrí úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka a zmenáreň. Hostia majú prístup na internet cez WLAN (bezplatne). K dispozícii sú bezbariérové zariadenia. Na nákupy a prechádzky môžete využiť supermarket a ďalšie obchody. K areálu hotela patrí krásna záhrada a detské ihrisko. K ďalšiemu vybaveniu domu patrí TV miestnosť a knižnica. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu bezplatne nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia. Medzi ďalšie služby patrí opatrovateľská služba, starostlivosť o deti, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa, kaderníctvo, práčovňa na mince, vrátnik a súkromný kyvadlový autobus. Požičovňa bicyklov poskytuje potrebné vybavenie na objavovanie okolia. Konferenčnú miestnosť je možné využiť na konferencie, prednášky alebo stretnutia.

Ubytovanie:
Izby majú klimatizáciu a individuálne nastaviteľné kúrenie. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. K dispozícii je tiež chladnička, minichladnička a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. K dispozícii je aj telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom, rádio a WiFi. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Jedlá:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň, bar, kulinárskymi špecialitami sa hostia môžu rozmaznať v nefajčiarskej reštaurácii s klimatizáciou a vysokými stoličkami pre deti. Ubytovanie ponúka all inclusive ako rezervovateľnú cateringovú službu. Na raňajky, obedy a večere si hostia doprajú bufet alebo si vyberú vlastné jedlá z jedálneho lístka (na večeru). Hotel ponúka aj občerstvenie. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú pre hostí v cene.

Šport/zábava:
Či už ste aktívni alebo túžite po oddychu, hostia si môžu zaplávať niekoľko dĺžok v jednom z 3 vonkajších bazénov, zatiaľ čo deti majú k dispozícii priestor na brouzdalisko. Vzrušenie na tobogáne, osviežujúce nápoje v bare pri bazéne a príjemné uvoľnenie svalov vo vírivke - kúpacia časť ponúka niečo pre každú náladu a kondíciu. Dovolenku si môžete užiť na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Hotel ponúka rozsiahly outdoorový športový program vrátane cyklistiky/horskej cyklistiky, tenisu, boccie, plážového volejbalu a lukostreľby. Hostia sa môžu venovať rôznym vodným športom, vrátane windsurfingu a kanoistiky. Potápanie je ponúkané za poplatok. Zariadenie ponúka aj množstvo indoorových aktivít pre milovníkov športu, a to posilňovňu, stolný tenis, biliard, šípky, gymnastiku a aerobik. Ubytovanie ponúka wellness centrum s kúpeľmi, saunou, parným kúpeľom, hammamom, kozmetickým salónom a soláriom. Za poplatok: masáže. Animačný program, miniklub, živá hudba, diskotéka a nočný klub zabezpečia tú najlepšiu zábavu vo voľnom čase.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované: Visa a MasterCard.

Len hotelové rezervácie:
Upozorňujeme, že u všetkých hostí z krajín mimo EÚ s „rezerváciami iba v hoteli“ v destinácii môžu nastať problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Poznámky k nastaveniu počas zimných mesiacov

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo ich možno využívať len v obmedzenej miere kvôli počasiu alebo kvôli nízkej návštevnosti. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä plážových a bazénových zariadení, animácií a vonkajších športových zariadení. Klimatizácie uvedené v popise ubytovania slúžia samozrejme na vykurovanie počas zimných mesiacov.

Vstupné požiadavky Türkiye:
Nemeckí občania s platným cestovným pasom, detským občianskym preukazom (od 10 rokov s fotografiou a údajom „nemecká“ ako štátnou príslušnosťou) alebo občianskym preukazom sú oslobodení od vízovej povinnosti pri pobyte do 3 mesiacov. Pre mladých ľudí mladších ako 15 rokov, ktorí cestujú do Turecka bez rodičov, musia mať so sebou súhlasný list podpísaný oboma rodičmi (v nemčine a preložený do turečtiny). Pri vstupe do krajiny s občianskym preukazom vydajú turecké colné úrady vstupný papier, ktorý si musíte starostlivo uschovať, pretože ho budete musieť znova predložiť pri odchode z krajiny. Dočasné náhradné doklady („ cestovný doklad ako náhrada pasu“) vydané spolkovou hraničnou políciou na nemeckých letiskách nebudú akceptované. Dočasné preukazy totožnosti nie sú akceptované. Od 26. júna 2012 sú zápisy dieťaťa v pase rodiča neplatné.

Občania iných národností by sa mali informovať o požiadavkách na vstup na svojom príslušnom konzuláte / veľvyslanectve.
Lage:
Das Strandclubresort liegt wundervoll am Fuß des Berges Babadag. Nahe am Strand Belcekiz und dicht am Meer bietet es eine traumhafte Aussicht auf die malerische Bucht. Es befindet sich rund 800 m entfernt vom lebhaften Geschehen des Badeortes am breiteren Ende des Strandes. In der Nähe des Resorts gibt es diverse Läden, Bars und Restaurants für jeden Geschmack. Zum Flughafen Dalaman sind es vom Resort aus rund 60 km.

Ausstattung:
Für die Gäste stehen in einem 2-stöckigen Haupthaus und in mehreren Nebengebäuden 277 Zimmer zur Auswahl. Das mehrsprachige Personal an der Rezeption im Empfangsbereich steht zur Seite beim Ein- und Auschecken. Die Einrichtung umfasst eine Gepäckaufbewahrung, einen Safe und eine Wechselstube. Per WLAN erhalten die Gäste Zugang zum Internet (ohne Gebühr). Rollstuhlgerechte Einrichtungen sind vorhanden. Ein Supermarkt und andere Geschäfte können zum Einkaufen und Bummeln genutzt werden. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Hotels. Zu den weiteren Einrichtungen des Hauses zählen ein TV-Raum und eine Bibliothek. Wer mit dem Fahrzeug anreist, kann es ohne Gebühr auf dem Parkplatz der Unterbringung abstellen. Unter den weiteren Leistungen finden sich ein Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, medizinische Betreuung, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Friseur, eine Münzwäscherei, ein Pagenservice und ein eigener Shuttlebus. Zur Erkundung der Umgebung bietet ein Fahrradverleih die notwendige Ausrüstung. Für Konferenzen, Vorträge oder Tagungen kann der Konferenzraum genutzt werden.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und eine individuell steuerbare Heizung. Ein Balkon gehört zur Standardeinrichtung der meisten Zimmer. Die mit Teppichböden ausgestatteten Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Auch ein Kühlschrank, ein Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Darüber hinaus sind ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang, ein Radio und WiFi vorhanden. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, gibt es einen Haartrockner. Für besonderen Komfort in den Badezimmern sorgen Kosmetikartikel. Außerdem sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Badezimmer buchbar. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Verpflegung:
Es stehen verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Speiseraum, ein Frühstückssaal, ein Café und eine Bar. Die Gäste werden kulinarisch verwöhnt im Nichtraucherrestaurant mit Klimaanlage und Kinderhochstühlen. Die Unterkunft bietet als buchbare Verpflegungsleistung All-Inclusive. Zum Frühstück, Mittag- und Abendessen bedienen sich die Gäste am Buffet oder wählen Speisen aus der Karte nach eigenem Geschmack (zum Abendessen). Darüber hinaus stellt das Hotel Snacks bereit. Alkoholische und alkoholfreie Getränke sind für die Gäste inklusive.

Sport/Unterhaltung:
Ob sportlich aktiv oder erholungssuchend, die Gäste können in einem der 3 Außenpools ein paar Längen schwimmen, während die Kinder einen Planschbereich für sich haben. Nervenkitzel auf der Wasserrutsche, erfrischende Getränke an der Poolbar und wohlige Muskelentspannung im Whirlpool – für jede Stimmung und Kondition bietet der Badebereich etwas an. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Das Hotel bietet ein umfangreiches Outdoor-Sportprogramm mit Radfahren/Mountainbiking, Tennis, Boccia, Beachvolleyball und Bogenschießen. Die Gäste können verschiedene Wassersportarten ausüben, darunter Windsurfen und Kanufahren. Tauchen wird kostenpflichtig angeboten. Das Haus bietet Sportfreunden auch viele Aktivitäten im Innenbereich, nämlich ein Fitnessstudio, Tischtennis, Billard, Darts, Gymnastik und Aerobic. Die Unterbringung verfügt über einen Wellnessbereich mit einem Spa, einer Sauna, einem Dampfbad, einem Hammam, einem Schönheitssalon und einem Solarium. Kostenpflichtig: Massage-Anwendungen. Ein Animationsprogramm, ein Miniclub, Live-Musik, eine Disco und ein Nachtclub sorgen für besten Freizeitspaß.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden akzeptiert: Visa und MasterCard.

Nur-Hotel-Buchungen:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Hinweise zur Einrichtung während der Wintermonate

Bitte beachten Sie, dass während der Wintermonate witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige Einrichtungen nicht oder nur in beschränktem Umfang genutzt werden können. Diese Einschränkungen beziehen sich vor allem auf Strand- und Pooleinrichtungen, Animation und Sportangebote im Freien. In der Unterkunftsbeschreibung erwähnte Klimaanlagen dienen selbstverständlich während der Wintermonate als Heizung.

Einreisebestimmungen Türkei:
Deutsche Staatsbürger mit gültigem Reisepass, Kinderausweis (ab 10 Jahren mit Lichtbild und der Eintragung Nationalität „Deutsch“) oder Personalausweis sind für einen Aufenthalt bis zu 3 Monaten vom Visumzwang befreit. Für Jugendliche unter 15 Jahren, die ohne ihre Eltern in die Türkei reisen, ist ein von beiden Elternteilen unterschriebenes Erlaubnisschreiben mitzuführen (in deutscher Sprache und ins Türkische übersetzt). Bei der Einreise mit Personalausweis händigen die türkischen Zollbehörden ein Einreisepapier aus, welches Sie sorgfältig aufbewahren müssen, da Sie es bei Ihrer Ausreise wieder vorlegen müssen. An deutschen Flughäfen vom Bundesgrenzschutz ausgestellte, vorübergehende Ersatzdokumente („Reiseausweis als Passersatz“) werden nicht akzeptiert. Vorläufige Personalausweise werden nicht anerkannt. Kindereinträge im Reisepass eines Elternteils sind seit dem 26. Juni 2012 nicht mehr gültig.

Staatsbürger anderer Nationalitäten erkundigen sich bzgl. der Einreisebedingungen bitte bei ihrem zuständigen Konsulat / Botschaft.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 13 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 73 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Potápačské centrum Potápačské centrum áno
 • Tobogány Tobogány áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,2 / 5
Invia

Výborné (15 hodnotení)

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,3 / 5

Okolie 4,6 / 5

Cena 4,3 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

28. najlepšie hodnotený z 430 hotelov v Fethiye

Petr K.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Ölüdeniz Resort Turecko, Fethiye

Velmi spokojen

Velmi spokojen

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Přidělený pokoj neodpovídal nabídce, ale díky ochotnému jednání delegáta Jakuba, nám byl přidělen hned druhý den nový pokoj, který byl bez problémů.

Strava
Se stravou velká spokojenost, široká nabídka výběru.

Služby hotela
Opět široká nabídka, ani jsme je nevyužili.

Pláž
dostupnost vyhovovala, přístup po kamínkách (nevadil). Nádherné čisté moře.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)

Vladimíra Galisová

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Ölüdeniz Resort Turecko, Fethiye

S přítelem jezdíme na dovolenou každý rok jinam. Toto byla naše 5. dovolená, suverénně nejlepší ze všech ve všech směrech ! Vřele doporučuji kterékoliv věkové kategorii.

S přítelem jezdíme na dovolenou každý rok jinam. Toto byla naše 5. dovolená, suverénně nejlepší ze všech ve všech směrech ! Vřele doporučuji kterékoliv věkové kategorii.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pokoje byly velikostně akorát, vždy krásně uklizené, voňavé.

Strava
All inklusive bez jediné chybičky !!!

Služby hotela
Personál velice vstřícný a usměvavý.

Pláž
Pláž kousek od hotelu, stačilo jen přejít chodníček. Pláž nepatřila k hotelu, byla veřejná, za lehátka a slunečník byl poplatek - pro dva 16 tureckých lir ( 1 lira je asi 8 Kč ). Ale moře nádherné, pláž celkem čistá, v září i poměrně prázdná. Naprostá spokojenost !!!

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Filtrovať recenzie

Petr K.

Hodnotenie 4,3 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Ölüdeniz Resort Turecko, Fethiye

Velmi spokojen

Velmi spokojen

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Přidělený pokoj neodpovídal nabídce, ale díky ochotnému jednání delegáta Jakuba, nám byl přidělen hned druhý den nový pokoj, který byl bez problémů.

Strava
Se stravou velká spokojenost, široká nabídka výběru.

Služby hotela
Opět široká nabídka, ani jsme je nevyužili.

Pláž
dostupnost vyhovovala, přístup po kamínkách (nevadil). Nádherné čisté moře.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)

Vladimíra Galisová

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Ölüdeniz Resort Turecko, Fethiye

S přítelem jezdíme na dovolenou každý rok jinam. Toto byla naše 5. dovolená, suverénně nejlepší ze všech ve všech směrech ! Vřele doporučuji kterékoliv věkové kategorii.

S přítelem jezdíme na dovolenou každý rok jinam. Toto byla naše 5. dovolená, suverénně nejlepší ze všech ve všech směrech ! Vřele doporučuji kterékoliv věkové kategorii.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Pokoje byly velikostně akorát, vždy krásně uklizené, voňavé.

Strava
All inklusive bez jediné chybičky !!!

Služby hotela
Personál velice vstřícný a usměvavý.

Pláž
Pláž kousek od hotelu, stačilo jen přejít chodníček. Pláž nepatřila k hotelu, byla veřejná, za lehátka a slunečník byl poplatek - pro dva 16 tureckých lir ( 1 lira je asi 8 Kč ). Ale moře nádherné, pláž celkem čistá, v září i poměrně prázdná. Naprostá spokojenost !!!

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Andrea M.

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Ölüdeniz Resort Turecko, Fethiye

Vše pěkné!

Vše pěkné!

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Ubytování v pořádku, až na plíseň ve sprchovém kouťě, ale co jsem zaslechla od sousedů. tak ji tam měli také! Ale zřejmě při takové vlhkosti to je nejspíš běžné.

Strava
Vyhovovalo mě dostatek zeleniny a rozmanitosti jídla.

Služby hotela
Všichni byli ochotny a uslužný.

Pláž
Dostupnost pláže nám vyhovovala, ale docela na pláži drobný nepořádek.Jinak sprcha-studená, tak krásně osvěžila, protože moře teplé, průzračné.Jinak pláž písečná, ale vstup do vody oblásky, tak jsou vhodné boty do vody!! Pro děti někdy větší vlny!

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Marek Vedral

Hodnotenie 3,8 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Ölüdeniz Resort Turecko, Fethiye

Celkově pěkný hotel s krásnou zahradou umístěný v nádherném prostředí.

Celkově pěkný hotel s krásnou zahradou umístěný v nádherném prostředí.

Ubytovanie 3,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Dostali jsme pokoj s výhledem na bazén a na pohoří- takže super. Vybavení pokoje bylo celkově v pořádku, pouze sprchový kout nesl známky vlhkosti( drobná plíseň).

Strava
Strava naprosto v pořádku, každý den něco jiného na roštu. Děti ocenily zmrzlinu po každém obědě. Bohužel každou chvíli nebyly příbory, natož připravené stoly pro nově příchozí strávníky. Chce to trpělivost, nebo se sám postarat.

Služby hotela
O.K. Problémy se snaží relativně brzy řešit.

Pláž
Pláž krásná, hlavně zátoka. Nutnost vzít sebou boty do vody. Ti, co rádi šnorchlují budou zklamáni- moře bez větších známek života. V zátoce jsme při potápění narazili na obrovské želvy, tak ty to vynahradily.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 4,9 / 5

Overená recenzia (Invia.cz)

Ölüdeniz Resort Turecko, Fethiye

Dovolená byla výborná. Ubytování a ochota personálů byla skvělá, každý problém se snažili hned vyřešit. Velká nabídka a neomezené množství pití a velice se nám líbilo, že kdykoliv jsme si řekli o vodu, tak jsme dostali 1,5l balené vody. Zcela dovolenou doporučuji.

Dovolená byla výborná. Ubytování a ochota personálů byla skvělá, každý problém se snažili hned vyřešit. Velká nabídka a neomezené množství pití a velice se nám líbilo, že kdykoliv jsme si řekli o vodu, tak jsme dostali 1,5l balené vody. Zcela dovolenou doporučuji.

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Ne 8:00-22:00 hod.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 37 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 26 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 37 °C v noci 23 °C

 • Pondelok 36 °C v noci 22 °C

 • Utorok 35 °C v noci 21 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať