Turtle Bay

Srí Lanka, Tangalla, Tangalla

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Turtle Bay

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Pláž

 • Slunečníky

Vybavení

Hotel je z roku 2010. Objekt hostům nabízí celkem 7 pokojů. V objektu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Prostřednictvím WiFi sítě (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a plážový bar. Je tady také hezká zahrada. Je zde knihovna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma). Hotel nabízí transfer-servis, pokojovou službu a prádelnu. Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (zdarma).

Ubytování

V pokojích je klimatizace, ventilátor, obývací část a koupelna. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase. Za příplatek lze objednat přistýlku. Také je zde minibar a pracovní stůl. Hosté mohou použít ledničku a varnou konvici/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. Zařízení pokoje doplňuje telefon, televize a WiFi (zdarma). Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. Ke komfortímu vybavení koupelen patří kosmetické potřeby.

Strava

Je možné si objednat snídaně.

Služby

Objekt nabízí svým hostům sportovní a volnočasové vyžití. Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například spa a sauna. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 701759

Zvláštnosti

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Eliška, špecialista predaja

Destinácia

Doprava letecky

12:00 h

Popis

Tangalla je ďalším miestom s množstvom hotelov, kde sú palmy, pláže, horúci piesok a kvalitné hotely. Mestečko je to rušné i keď trochu letargické. Je tu dominantná hodinová veža, naprosto chaotické autobusové nádraží a taktiež rôzne umastené stánky. Najlepšie pláže sú Medaketiya a Medilla, kde je zlatý piesok a penzióny všetkého druhu. Ešte lepšia pláž je Pallikaduwa, kde sa piesočnaté plážičky striedajú so skaliskami, pobrežie je tu sympatickejšie, ale je tu menej piesku. doporučujeme navštíviť pôvabné pláže u dedín Goyambokka, ktoré na skalnatom mysu. Najznámejšia je pláž silent Beach. Tá vypadá ako z nejakej vyumelkovanej dokonalej pohľadnice, pretože bola doposiaľ takmer nedotknutá civilizáciou. Čo sa stravovania týka, tak nejaké zázraky neočakávajte. Všade sa podávajú ryby a ryža, jedlá sú často priemerná a nenápaditá.

V okolí Tagally sa môžete vydať na výlet ku gejzíru Hoo-maniya, čo je gejzír prudko tryskajúci z otvoru v sklale hlbokého 20 m. Prezrite si ďalej chrám Wewurukannala s najväčšou sochou Buddhy na ostrove meriacou 50 m alebo úchvatný chrám a kláštor Mulkirigala, ktorý leží na sever od Tagally. Ďalšou zaujímavosťou je vtáčia rezervácia Kalametiya ležiaca medzi Tagallou a mestom Hambatota. Všetky výlety sú možné tuktukom.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 30 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 28 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 30 °C v noci 23 °C

 • Pondelok 30 °C v noci 24 °C

 • Utorok 29 °C v noci 24 °C

 • Streda 30 °C v noci 24 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December