Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Hotel Seasons

Slovensko, Východné Slovensko, Poprad

Termálny aquapark Wellness centrum

Viac o ubytovaní

od 162 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 55 615

Popis

Poloha: Hotel Seasons sa nachádza priamo pod Vysokými Tatrami, je súčasťou unikátneho komplexu Aquacity Poprad. Centrum mesta Poprad sa nachádza pár minút od hotela (dostupné pohodlnou prechádzkou).
Vybavenie: Veľmi obľúbený hotel ponúka ubytovanie v 34 jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, 6 mezonetových rodinných izbách, apartmáne Seasons a apartmáne De Luxe, rozmiestnenými v modernej budove s krásnym výhľadom na okolité hory. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou (nepretržitá prevádzka), WiFi pripojenie (v spoločných priestoroch), internetové pripojenie (cez kábel LAN na izbe), výťah, reštaurácia, bar, konferenčná miestnosť, kongresová sála, salónik, fit centrum, wellness & spa centrum, športové ihriská a parkovisko.
Služby: Hotel ponúka bezplatný vstup do Wellness centra FIRE & WATER WELLNESS & SPA, ktorý ponúka 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, parná, suchá, infra sauna), relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky, vírivku, relaxačnú miestnosť s bio krbmi, snežnú jaskyňu, vstup do Aquaparku, ktorý ponúka 3 vonkajšie termálne bazény s vodnými atrakciami, 2 kryté termálne bazény Blue Diamond s vodnými barmi a fínskymi saunami, 50m plavecký bazén, parnú saunu, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s večernou laser show, vnútorný detský svet Treasure Island, detské kútiky a ihriská. Letná prevádzka ponúka Mayskú pyramídu, vonkajší detský bazén, nafukovací vodný pirátsky park. Taktiež ponúka cvičenie vo fitnes centre, umožňuje športové aktivity ako napr. futbal, spinning, tenis, šípky a plážový volejbal. Pre deti je k dispozícii animačný program, herňa, detské ihrisko a detský bazén. Pre hostí je k dispozícii nočný klub, diskotéka, strážené parkovisko, stráženie detí, bezplatné WiFi pripojenie na internet .
Okolie: Ako najvyššie pohorie na Slovensku sú Vysoké Tatry tiež najstarším národným parkom na území, kde má turistický ruch svoje dlhé tradície. Jedinečná geografická poloha Vysokých Tatier, najmenších veľhôr na svete, využíva najmä rôzne výškové rozdiely, nádherné scenérie a výhľady, ktoré sú podobné tým v talianskych Dolomitoch. Lyžiarske strediská a rozvoj turistického ruchu začal v osadách na Štrbskom Plese, v Starom Smokovci a v Tatranskej Lomnici pred viac ako 100 rokmi. Tieto tatranské osady pripomínajú svojou atmosférou a viac ako 100 ročnou tradíciou St. Moritz alebo Zermatt.
- horské stredisko s viac ako 24 km lyžiarskych tratí a 20 lanovkami a vlekmi
- 20 km zasnežovaných lyžiarskych tratí zasnežuje 284 snežných bodov
- lanovky prevezú v priebehu 1 hodiny viac ako 21 500 ľudí
- najvyššie položený bod Vysokých Tatier ma prevýšenie 2625 m.n.m.
Doplňujúce informácie:
 • Cena zájazdu je kalkulovaná na základe aktuálnej ceny a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná.

Stravování

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere vo forme bufetových stolov v luxusnej reštaurácii High Tatras (večera nezahŕňa nápoje).

Ubytování

Vkusne zariadené jedno a dvojlôžkové izby Standard s možnosťou prístelky (dve bezbariérové) majú k dispozícii LCD televízor, satelitnú TV, rádio, telefón s miestnou alebo medzinárodnou voľbou, sprchu, toaletu, sušič vlasov, uteráky, župany, hotelovú kozmetiku, set na prípravu čaju a kávy, minibar a individuálnu bezpečnostnú schránku.
Mezonetové rodinné izby pre 2 až 4 osoby rozdelené na obývaciu a spálňovú časť, ladené podľa farieb ročného obdobia (zelená, žltá, oranžová, modrá) majú k dispozícii LCD televízor, satelitnú TV, rádio, telefón s miestnou alebo medzinárodnou voľbou, sprchu, toaletu, sušič vlasov, uteráky, župany, hotelovú kozmetiku, set na prípravu čaju a kávy, minibar a individuálnu bezpečnostnú schránku.
Apartmán de luxe s výhľadom na Vysoké Tatry má k dispozícii samostatnú obývačku, 2 spálne, LCD televízor, satelitnú TV, rádio, telefón s miestnou alebo medzinárodnou voľbou, 2 samostatné kúpeľne, masážnu sprchu, vírivku, toalety, sušič vlasov, uteráky, župany, hotelovú kozmetiku, set na prípravu čaju a kávy, minibar a individuálnu bezpečnostnú schránku.
Všetky izby sú nefajčiarske. Ubytovanie s domácimi zvieratami je povolené.

Doprava


 • Vlastná.


Cena nezahrňuje:

Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), ?doporučený príplatok za cestovné poistenie, miestny poplatok

Informácie o hoteli

 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Tobogány áno
 • Fitness áno
 • Wifi zadarmo áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December