Tarik by Atlantichotels

Portugalsko, Algarve, Praia da Rocha

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Tarik by Atlantichotels

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Vybavení

Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde úschovna zavazadel a pokojová služba. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Ubytování

Za příplatek je k dispozici také sejf. V pokoji je také kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). Koupelny mají sprchový kout a vanu.

Služby

Objekt nabízí mnoho volnočasových a sportovních aktivit, díky kterým můžete strávit svou dovolenou aktivně. Je tu například jízda na kole/horském kole. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 701759

Informácie o hoteli

Vyberte si termín

Destinácie

Doprava letecky

03:20 h

Popis

Táto provincia, ktorá je rajom turistov sa rozkladá od mysu Cabo de Sao Vicente na západe po rieku Rio Gaudiana, ktorá tvorí portugalsko - španielsku hranicu. Okolo celého pobrežia je veľké množstvo skalisiek, zálivov a prekrásnych tradičných dediniek a miest, kde možete vidieť snehobiele vily s ornamentálnymi komínmi a záhradami. Sú tu vynikajúce klimatické podmienky po celý rok, i v zime kedy teplota dosahuje 20°C.
Na svoje si tu príde snáď každý turista. ktorý má rád vodné športy, ale i milovník histórie či prírody.

Pláž: piesčitá
Šport a zábava: bazény pre deti, tenis, jacuzzi, billiard, wndsurfing, vodné lyže, a iné vodné športy, rybárenie, golf
Výlety: navštívte vodné a zábavné parky Zoomarine, Slide & Splash, The Big One, zavítajte tiež do rybárských dediniek, nenechajte si ujsť návštevu hlavného mesta Lisabonu a zavítajte tam do oceanária s ojedinelou faunou a flórou. Cabo de Sao Vicente - nejzápadnejší cíp kontinentálnej Európy. Carvoeiro - známa skalná formácia Algar Seco.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 20 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto lokalite

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December