Hotel Patio Pacific Resort

Filipíny, Malay - ostrov Boracay

Viac o ubytovaní

od 1 768 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 39 228

Patio Pacific Resort ***, Filipíny-Boracay

Popis: jednoduchší hotel so 64 izbami a suitami obkolesený krásnou záhradou sa nachádza v centre ostrova Boracay, iba pár krokov od piesočnatej pláže Boracay. V jeho blízkosti nájdete obchodíky, reštaurácie a bary.

Cena nezahrňuje:

letiskové taxy 299,- EUR, turistickú odletovú taxu (cca 20, - USD), fakultatívne výlety, cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

1. deň

ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Počas letu je podávaných niekoľko jedál a nápojov.

2. deň

MANILA: Raňajky v lietadle. Popoludní prílet do Manily, hlavného mesta Filipín. Transfer do hotela, ubytovanie. Večerná individuálna prehliadka mesta. Spoznáte pevnosť Santiago, kostol sv. Augustína a štvrť Makati.

3. deň

MANILA - CATICLAN - BORACAY: Raňajky. Popoludní transfer na letisko, odlet na ostrov Panay do strediska Kaliba. Ďalej na jeden z najkrajších ostrovov Filipín - Boracay. Ubytovanie.

4. - 8. deň

BORACAY: Raňajky. Voľný čas. Ľan 7 km dlhý ostrovčekov Boracay ponúka nádherné pláže s bielym pieskom lemované palmovými hájmi. Spolu s plytkým, priezračným a neustále prehriatym morom, ponúka ostrov nezabudnuteľnú exotickú dovolenku.

9. deň

BORACAY – MANILA – VIEDEŇ: Raňajky. Popoludní odjazd loďou do mestečka Caticlan, odbavenie na letisku, odlet do Manily. Odtiaľ pokračovanie letu na trase Manila - Hongkong - Viedeň. Odporúčame k zájazdu pri návrate pripojiť trojdňový (2 noci) pobyt v Hongkongu.

10. deň

PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže 150 m
  • Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén áno
  • TV áno
  • Fitness áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

  • Teplota vody 29 °C