Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Malolo Island Resort, Mamanuca

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Malolo Island Resort ****, Mamanuca

Popis: Malolo Island Resort leží na ostrove Malolo a je súčasťou súostrovia Mamanuca, 25 km západne od letiska Nadi (hlavný ostrov Viti Levu). Rezort sa nachádza v krásnej tropickej záhrade, len niekoľko krokov od nádhernej piesočnatej pláže. K dispozícii je celkom 47 viliek.

Vybavenie: reštaurácia a bar, zmenáreň, čistiareň odevov, obchod s suvenírmi.

Pláž: krásna piesočnatá pláž priamo pri hoteli.

Zábava a šport: vonkajší bazén, potápanie, šnorchlovanie, vodné športy na pláži, plachtenie, rybárčenie, kúpele, animačné programy pre deti.

Stravovanie: bez stravy. Možnosť zakúpiť plnú penziu.

Vybavenie izieb: vilky v miestnom štýle - jedna priestranná izba s kúpeľňou, WC, sušič vlasov, klimatizácia, vetrák, varná kanvica, chladnička, trezor, terasa. Všetky vilky majú výhľad na more.

http://maloloisland.com/

1. deň

ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a let do Nadi na Fidži.

2. - 3. deň

LET NA FIDŽI: Prílet na Fidži (vzhľadom k preletu dátovej hranice vypadáva 1 deň). Transfer do hotela, ubytovanie.

4. - 10. deň

POBYT NA FIDŽI: Raňajky. Pobyt v hoteli podľa vlastného výberu, možnosť fakultatívnych výletov. Odporúčame: výlety na malé koralové ostrovčeky so šnorchlovaním či potápaním v priezračných vodách, návštevu Záhrad spiaceho obra so záplavou orchideí a ďalšej tichomorskej flóry, návštevu Suvy, hlavného mesta Fidži s peknou koloniálnou aj modernou architektúrou či výlet do vnútrozemia do folklórnej dediny Navala s pôvodnými tradičnými domami z prírodných materiálov.

11. deň

ODLET A CESTA DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Viedne, po prekonaní dátovej hranice posun dátumu o jeden deň naspäť. Prílet na letisko Viedeň.

Cena zahrňuje:

leteckú dopravu Viedeň - Nadi - Viedeň s prestupmi, transfer letisko - hotel - letisko, 7 x ubytovanie s daným stravovaním, asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

Cena nezahrňuje:

fakultatívne výlety, letiskové taxy 449,- EUR, cestovné poistenie ECP PLUS 7,- EUR/osoba/deň *

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže 0 m
  • Vzdialenosť od letiska 25 km
  • Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén áno
  • Chladnička áno
  • Animačné programy áno

Organizujúca CK

ESO travel s.r.o. IČO: 35858559

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Alena, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

23:00 h

Popis

Ostrovy Mamanuca patria k najkrajším na Fidži. Biely piesok, palmy, slnko, príjemné počasie, bujná vegetácia - to všetko predstavuje skutočný tropický raj. Nie je teda divu, že práve sem smeruje veľké množstvo turistov z celého sveta. Počasie na ostrovoch je príjemne teplé, ale zďaleka toľko tu neprší.

Skutočný raj tu nájdu všetci milovníci morských hlbín. Miestne koralové útesy sú tak populárne, že majú dokonca dosť nezvyčajné mená. Nájdete tu Supermarket, kde nie je výnimkou stretnúť sa s miestnymi malými žralokmi alebo Cirkus, kde sa to hemží farebnými rybami všetkých veľkostí a farieb. Podmienky pre potápanie sú tu skutočne ideálne.
  • Vzdialenosť od pláže 0 m
  • Vzdialenosť od letiska 25 km

Počasie

Aktuálne počasie

  • Teplota vody 18 °C