Hotel Apartmány Ibis

Chorvátsko, Petrčane, Petrčane

Viac o ubytovaní

od 68 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 90 676

Poloha

Menšia, moderná rodinná vilka je situovaná na pokojnom mieste, len niekoľko minút chôdze od centra malebného letoviska Petrčane, asi 1,5 km od peknej kamienkovej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre mesta (obchody, reštaurácie, bary, historické pamiatky, športoviská, strediská vodných športov, turistické atrakcie). Vzdialenosť z Bratislavy je 716 km.

Vybavenie

Veľmi dobre vedené apartmány sú rozmiestnené v modernej poschodovej vilke obklopené v priestrannej záhrade so vzrastlou zeleňou, poskytujúca príjemný tieň. Klientom je k dispozícii úschovňa batožín, WiFi pripojenie (zdarma), záhradka s posedením a grilom a parkovisko.

Ubytovanie

Elegantne zariadené apartmány sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), satelitný TV, kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica) a balkónom alebo terasou s posedením. Útulné apartmány s možnosťou ubytovania pre 3 osoby majú sociálne zariadenie, obývacia časť s kuchynským kútom a prístelkou a balkón alebo terasu. Priestrannejšie apartmány typu BILO pre 4 osoby majú sociálne zariadenie, spálňu, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom a balkón alebo terasu s posedením. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. V apartmánoch je povolené ubytovanie so psom (na vyžiadanie, za poplatok). Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo navštíviť centrum letoviska s mnohými reštauráciami či pizzeriami.

Služby

Obľúbené apartmány si získavajú svojich hostí polohou na pokojnom mieste aj moderným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia. Malebné letovisko Petrčane ponúka krásne pláže, športové vyžitie (minigolf, vodné športy, tenis, volejbal) i bohaté kultúrne programy (v hlavnej sezóne).

Služby za poplatek

Miestny poplatok, ubytovanie so psom, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, verejná kamienková pláž, lemovaná borovicami, s pozvoľným vstupom do mora a betónovými platy na opaľovanie sa nachádza 1,5 km od ubytovania (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii strediská vodných športov a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 1,5 km
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 13 °C v noci 9 °C

 • Teplota vody 13 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 10 °C v noci 6 °C

 • Nedeľa 10 °C v noci 4 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December