Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Mobilné domčeky Kastanija

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Poloha

kemp Kastanija sa nachádza len 3 kilometre severne od centra mesta Novigrad.

Vybavenie a služby

v areáli - reštaurácia, bar, obchod.

Ubytovanie

klimatizované mobilné domčeky - typ M.HOME 4(+2) OLIVA - cca 32 m2- dve 2lôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou a druhá s oddelenými lôžkami), denná miestnosť s rozkladacím gaučom, typ M.HOME 6(+2) LAVANDA - cca 34 m2 - tri 2lôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou, ostatné dve s oddelenými lôžkami), denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vždy vybavený kuchyn. kút, 2 kúpeľne, TV, Wi-Fi ZADARMO, terasa so záhradným nábytkom.

Šport a zábava

vonkajší bazén, detské ihrisko, animácie, Wellness zóna - sauna, whirpool, masáže, tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal - vzdialené cca 1 km od kempu, vodné športy podľa miestnej ponuky.

Stravovanie

individuálne.

Pláž

okruhliaková, betónové pláty, cca 250 m, sprchy na pláži.

Doplňujúce informácie

Pobytová taxa cca 1,2 EUR/os./deň platba na mieste. Povinný doplatok za záverečné upratovanie - 35 EUR/domček/pobyt - platba na mieste. Vratná kaucia - 100 EUR/domček - platba na mieste. V cene nie sú zahrnuté lôžkoviny (posteľná bielizeň) a uteráky, možnosť zapožičania na mieste za poplatok: cca 10 EUR/lôžko, uteráky - 4 EUR. Check in 16:00-20:00, check out 7:00-10:00. Špeciálna ponuka ZADARMO - 1 vstup na 2 hodiny o Wellness zóny (sauna a jacuzzi) v termíne do 21.5. a od 3.9. s minimálnym počtom 3 noci a v termíne 21.5.-11.6. s minimálnym počtom 5 nocí.

Zľavy pre deti

Osoba na prístelke - ZADARMO.

Výhody a benefity

v termínoch do 2.7. a od 3.9. vám bude poskytnutá pri pobyte na 21 nocí - zľava 30 %, na 14 nocí - zľava 20 %, na 6 nocí - zľava 15 %, na 5 nocí - zľava 20 %. V termínoch do 2.7. a od 27.8. vám bude poskytnutá pri pobyte na 7 nocí zľava 15 %. Zľavy nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Cena zahŕňa

ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia.

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Cena zahrňuje:

ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia., ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení.

Cena nezahrňuje:

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 3 km
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Detské ihrisko áno

Organizujúca CK

TRAVEL FAMILY s.r.o. IČO: 17049415

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Eliška, špecialista predaja

Destinácia

Popis

Nádherný Istrijský polostrov na západe Chorvátska si svojich stálych obdivovateľov získal už v dávnej minulosti. Jedným z dôvodov bola jeho trošku oddelená poloha od zvyšku Chorvátska vysokým pohorím Učke. Aj táto oblasť bola v minulosti neustále pod cudzou nadvládou, a to aj napriek tomu, že prevažnú časť obyvateľov tvorili a stále tvoria Chorváti. Na druhej strane, žili tu spolu rôzne národnostné skupiny ako Slovania, Románi alebo Germáni. Na najrôznejších budovách môžete často naraziť na symbol benátskeho leva. Je to preto, že Istria bola dlhý čas pod benátskou nadvládou. 

Tieto vplyvy okolitých štátov tu pochopiteľne vytvorili špecifické kultúrne podmienky, či už v umení, gastronómii, alebo staviteľstve. Všeobecne sú miestni obyvatelia veľmi spoločenskí, tolerantní a zvyknutí na príchody turistov z najrôznejších kútov sveta. Istrijská história je naozaj veľmi dlhá, za prvých obyvateľov sú považovaní Ilyrovia. Veľmi dôležitú úlohu hrala Istria v antickej dobe, pretože tvorila súčasť veľkého rímskeho impéria. Do Chorvátska bola vlastne integrovaná až po druhej svetovej vojne. 

Ako prvé spomenieme krásne mestečko Rovinja, v ktorom je multikultúrne zázemie zrejme viac než viditeľné. Mohli by sme ho nazvať aj mestom umelcov. V uličke nazývanej Grisia sa zhlukujú umelci, rezbári a ostatní remeselníci, aby turistov upútali i pobavili svojimi výtvormi. Umeniu je venované aj miestne múzeum, združujúce umelecké kúsky z dielní maliarskych majstrov od dávnych dôb až po 20. storočie. Skúste navštíviť aj unikátne múzeum modelov starých lodí Rakúsko-uhorskej monarchie v mestečku Novigrad. 

Asi najznámejšou kultúrnou i architektonickou pamiatkou na Istrijskom polostrove je Eufrasiova bazilika v Poreči, zatiaľ jediný objekt na Istrii, ktorý bol zaradený do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Pomenovaný bol podľa biskupa Eufrasia a postavený za vlády známeho byzantského cisára Justiniána. Bazilika je krásna najmä znútra - pozornosť okamžite upúta oltár a nádherné kamienkové mozaiky. Nie nadarmo sa tento druh kamienkového umenia stal symbolom celého mesta Poreč. 

Najväčším istrijským mestom je však Pula s presláveným rímskym amfiteátrom, šiestym najväčším a zároveň najzachovalejším na svete. V čase svojej najväšej slávy sa dokázal naplniť 22 000 divákmi. Táto mohutná stavba odolala zubu času viac než 2000 rokov. Dnes tu môžete navštíviť balet alebo koncert a rozhodne na vás prostredie aj akustika zapôsobia. Pula by určite mohla byť nazvaná mestom histórie, lebo sa tu nachádza jedno z najdôležitejších múzeí v Chorvátsku - Archeologické múzeum. Pokiaľ budete chcieť vyraziť do čerstvej prírody, odporúčame nádherný a pokojný národný park Brijuni, v ktorom môžete relaxovať a načerpať sily na poznávanie ďalších chorvátskych zaujímavostí. Oplatí sa zájsť a pozrieť si aj impozantný maják Porer na myse Kamenjak. 

Ak ste znalcami tvorby Julesa Verna, rozhodne si urobte výlet do hlavného mesta Istrie - do Pazinu. Práve tu nájdete hlbokú Pazinskú priepasť, ktorá spomínaného spisovateľa inšpirovala k napísaniu románu Matyáš Šándorf. Návšteva miestneho etnografického múzea bude určite príjemným zoznámením s miestnou ľudovou kultúrou. 
 • Vzdialenosť od pláže 100 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 3 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 32 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 26 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 33 °C v noci 21 °C

 • Streda 35 °C v noci 23 °C

 • Štvrtok 34 °C v noci 21 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December