Briz

Bulharsko, Kiten

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Briz

Poloha, popis: Hotel s rodinnou atmosférou je situovaný neďaleko centra letoviska, kde sa nachádza množstvo obchodíkov, reštaurácii, barov a kaviarní. V letovisku sa nachádzajú 2 pláže, dlhá južná pláž a pláž záliv Atliman, známy svojimi piesočnými dunami. Pláže sú vzdialené 250 a 350 metrov od hotela. V hoteli sa nachádza vestibul s recepciou, reštaurácia s vonkajšou terasou, denný bar, Wi-Fi pripojenie zdarma.
Ubytovanie: Pekné dvojlôžkové alebo trojlôžkové izby Každá izba má klimatizáciu, vlastné sociálne zariadenie, chladničku, rýchlo varnú kanvicu, TV/SAT, Wi-Fi(zdarma) balkón. Možnosť doobjednať detskú postieľku.
Stravovanie: V cene sú raňajky podávané formou bufetu. Možnosť doobjednať večere podávané v hotelovej reštaurácii, s tradičnými bulharskými špecialitami.
Pláž: 250 metrov vzdialená pláž Atliman a 350 metrov vzdialená južná pláž. Obidve sú piesočnaté s pozvoľným vstupom do mora. Na pláži je možné prenajať ležadlá a slnečníky za poplatok, alebo využiť voľný priestor na neplatenej časti pláže, kde si môžete rozložiť vlastný slnečník. Pláž poskytuje množstvo športového vyžitia. Nachádzajú sa tam taktiež bary, reštaurácie a bufety, kde sa môžete počas dňa občerstviť.
Naše hodnotenie: Rodinný hotel s priateľskou atmosférou a výbornou cenou, vhodný pre všetky kategórie klientov. Ústretoví majitelia, ktorí sa osobne vzorne starajú o hotel.


Informácie o hoteli

 • Klimatizácia áno
 • Chladnička áno
 • Wifi zadarmo áno

Organizujúca CK

Eurocar tour, spol. s r.o. IČO: 36540625

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Nikola, špecialista predaja

Destinácia

Doprava letecky

02:45 h

Popis

Menšie prímorské mestečko leží v tesnej blízkosti Primorska, cca 60 km južne od Burgasu. Vyniká mimoriadne zdravou klímou a krásnou prírodou, vďaka spojeniu lesov a mora. Skôr rybárska osada sa stala vyhľadávaným prímorským letoviskom. Rozľahlé piesočné pláže s pozvoľným vstupom do mora sa striedajú so skalnatými útesmi. Kitenský záliv je považovaný za jedno z najkrajších miest južného Čiernomoria. Na pláži nájdete širokú ponuku vodných športov a atrakcií. V prístave je jachtársky klub a usporadúvajú sa tu školy potápania. Letovisko je vhodné pre milovníkov jachtingu a rybárčenia. Za raj rybárov môžeme považovať ústie rieky Karakarač, ktorá sa tu vlieva do mora. V mestečku je množstvo kaviarničiek, reštaurácií, barov a obchodov. Transfer z letiska v Burgase trvá trochu viac ako hodinu. 

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December